Mr. Robot dizisini tavsiye ederim

Bu konuyu okuyanlar

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
MV5BMTg3OTQ2NzAzN15BMl5BanBnXkFtZTgwMDUyNjY3NTE@._V1_SX214_AL_.jpg

[video=youtube;U94litUpZuc]https://www.youtube.com/watch?v=U94litUpZuc[/video]
Mr. Robot (2015– )

TV Series | 60 min | Crime, Drama
9,2
Your rating:
-/10

Ratings: 9,2/10 from 1.902 users
Reviews: 20 user

Mr. Robot (TV Series 2015– ) - IMDb

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Konusu nedir yayınlanmaya başladimi.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor.

Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerden biri çalıştığı şirketteki konumu.

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor.

Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerden biri çalıştığı şirketteki konumu.
Bi nevi dijital Daredevil. Konusu hoşuma gitti izlemeyi düşünüyorum. :D

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
En yakın arkadaşına aşık olan, antisosyal, uyuşturucuyu bilinçli kullanan ve gündüzleri siber güvenlik şirketinde çalışıp akşamları da kendi adaletini sağlayarak insanları korumaya çalışan bir genç.

Bir gün bir yol ayrımına düşer ve olaylar gelişir. Güzel dizi beğendim

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Dizi güzel ama süresi çok uzun. "usa" kanalının dizileri nedense hep böyle uzun oluyor. İlginçtir hiç sıkılmadım ama izlerken. Yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Güzel dizi sanırım takip edeceğim.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
ilk bölüm çok güzeldi. bu işlerden az buçuk anlıyorsanız diziden baya zevk alırsınız ama DDos, VPN, Tor gibi ifadeler size yabancı geliyorsa dizi biraz havada kalabilir :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
teknik olarak kaliteli mi ? hackerim diyip teknik tabirleri yanlış kullanma tarzı şeyler varmı ?

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Eğer forum içinde tutar, reytingler güzel gelirse konuyu sabitlemek düşünüyorum. Güzel diziye benziyor şimdilik.

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Çok tavsiye ediyolar bu diziyi.Bende izlicem.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Tavsiyenizle izledim ve çok beğendim teşekkürler. 2. Bölüm ne zaman gelecek bilginiz var mı?

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Dizi müthiş beyler.Bir saat soluksuz izledim.Teknoloji, hack, Dünya yı kontrol eden dev küresel şirketler, küresel ekonomi, Dünyadaki dengesiz gelir dağılımı, köleleştirilen toplumlar vb. konulara merakınız varsa müthiş keyif alıcaksınız.2.bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Dizinin ilk bölümünü dün gece izledim, benimde çok hoşuma gitti. İlk sezonun sadece 10 bölüm olması kötü, keşke diğer diziler gibi daha uzun olsaymış.

Bu arada dizinin 2. bölümü 1 Temmuz'da

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
2. bölüm şuan nette düşütü alt yazılı olarak izlmeye devam

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
2. bölüm tırt çıktı resmen. Beni tatmin etmedi.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
2. bölüm tırt çıktı resmen. Beni tatmin etmedi.
Evet banada öyle geldi :) ama sanki ileride olacakların habercisi gibi geldi. Yani ileride çok daha büyük olaylar olacak gibi. Mr robot, Eliot un babası ise çok fena olur :)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Dizinin kalitesi düşük. 2. bölümü seyretmem.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
2. bölümde Trenton diye bir karakter var. İzlerken sinirlendim. Elemana böyle masum göründüğüne bakma, yok Allah'u Ekber falan var içinde gibisinden şeyler saçmalıyor kadını gösterip. Canımı sıktı artık izlemeyi düşünmüyorum. İslam düşmanlığı hepsinde var herhalde bu mahlukatların.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
2. bölümde Trenton diye bir karakter var. İzlerken sinirlendim. Elemana böyle masum göründüğüne bakma, yok Allah'u Ekber falan var içinde gibisinden şeyler saçmalıyor kadını gösterip. Canımı sıktı artık izlemeyi düşünmüyorum. İslam düşmanlığı hepsinde var herhalde bu mahlukatların.

Kardeşim ne saçmalıyosun sen ya.Napsın adam 2 rekat namaz mı kılsın ? Bir Amerikalının bakış açısına göre esprili bir tanımdı.Aynı ekipte çalıştığı "iş arkadaşı"ndan bahsediyor orada.İslam düşmanlığı vs. olsaydı hiç müslümanlıktan bahsetmez veya ekipte öyle biri yer almazdı.Kötü karakter olarak gösterilirdi.Bilinçsizce hüküm verip eleştirmeyin gözünüzü seveyim.Anlamadan etmeden yorum yapıyosunuz herşeye.Nerenizle izliyosunuz bu dizileri filmleri Allah aşkına...

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
çok iyi dizi çok :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

fsociety00.dat :)

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Kardeşim ne saçmalıyosun sen ya.Napsın adam 2 rekat namaz mı kılsın ? Bir Amerikalının bakış açısına göre esprili bir tanımdı.Aynı ekipte çalıştığı "iş arkadaşı"ndan bahsediyor orada.İslam düşmanlığı vs. olsaydı hiç müslümanlıktan bahsetmez veya ekipte öyle biri yer almazdı.Kötü karakter olarak gösterilirdi.Bilinçsizce hüküm verip eleştirmeyin gözünüzü seveyim.Anlamadan etmeden yorum yapıyosunuz herşeye.Nerenizle izliyosunuz bu dizileri filmleri Allah aşkına...

Her neyse bu benim görüşüm birader. Sen beğenesin diye yazmadım zaten. Yok nerenle izliyorsun falan filan.. Olmayacak olmayacak yorumlar. Bi bitmediniz. Allah ıslah etsin ne diyeyim.