Mr. Robot dizisini tavsiye ederim

Bu konuyu okuyanlar

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Daha dizi yayınlanmadan 2.sezon onayı aldı.Başlangıcı person of interest gibi sıkabilir ama fena dizi olacak gibi.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Yeni bölüm yani 3. Bölüm bugün öğle saatlerinde altyazısıyla yayınlanıyor!

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
2. ve 3. bölümü peş peşe izledim, dizi gene de fena gitmiyor.
Lakin 3. bölümde, son zamanlarda Abd yapımlarındaki bilinçli eş cinsel ilişki vurgu furyasından esinlenmiş bir sahnede tavan yapmışlar, adeta midem bulandı.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
4. Bölüm daha iyi gibi duruyor. Fragmanına bakabilirsin bu başlık altında :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Bizim eleman şizofren sanırım. Son bölümlerde mr robot hayali karakter gibi. Bizim eleman bu grubun lideri olabilir :) Fight Club gibi bir havası var şuanlık

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Beyler ben biraz yazacğaım bu film hakkında.Öncelikle who ı am diye film vardı ondan sonra buna başladım buda güzel dizi hoşuma gitti senayosu falan buda o kurgu tarzında gibi duruyor sonlarına doğru tahmin etmediğimiz şeyler olabilir.Ayrıca son bölümüde izlediyseniz o sarışın kızla eliotun sevgilisi buluştuğu yerde bi ayna vardı orayı gösterince arkada illimunati simgesi var farkettiniz mi ? Ayrıca bi arkadaş yazmış islam düşmanlığı diye evet bende biraz hak veriyorum çünkü hem böyle mesaj verip peşine kızın namaz kıldığını falan göstermesi hoş değil.Hiç takmam bile diziyi silip atarım.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Beyler ben biraz yazacğaım bu film hakkında.Öncelikle who ı am diye film vardı ondan sonra buna başladım buda güzel dizi hoşuma gitti senayosu falan buda o kurgu tarzında gibi duruyor sonlarına doğru tahmin etmediğimiz şeyler olabilir.Ayrıca son bölümüde izlediyseniz o sarışın kızla eliotun sevgilisi buluştuğu yerde bi ayna vardı orayı gösterince arkada illimunati simgesi var farkettiniz mi ? Ayrıca bi arkadaş yazmış islam düşmanlığı diye evet bende biraz hak veriyorum çünkü hem böyle mesaj verip peşine kızın namaz kıldığını falan göstermesi hoş değil.Hiç takmam bile diziyi silip atarım.

İslam düşmanlığıyla ne alakası var kardeşim.Kızın orda namaz kıldığı sahnesini bile gösterdiler gayet düzgün bir şekilde.Diğer kafir kız arkadaşıda kalkıp müslüman kıza bakınca namaz kıldığını gördü ve hoşuna gittiği hissini yansıttılar o sahnede.Aksine islama gayet saygılı bir sahneydi o.Nerenizle izliyosunuz bu dizileri vallahi şaşırıp kalıyorum bu cahil analizlerinize...

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
İslam düşmanlığıyla ne alakası var kardeşim.Kızın orda namaz kıldığı sahnesini bile gösterdiler gayet düzgün bir şekilde.Diğer kafir kız arkadaşıda kalkıp müslüman kıza bakınca namaz kıldığını gördü ve hoşuna gittiği hissini yansıttılar o sahnede.Aksine islama gayet saygılı bir sahneydi o.Nerenizle izliyosunuz bu dizileri vallahi şaşırıp kalıyorum bu cahil analizlerinize...

Herşey bundan mı ibaret gördüklerin mi yoksa yazdıklarını okudukların mı böylemi anlıyorsun hemen karşındakinin cahilliğini ? bu kadar basit mi.Sen sağlıklı düşünemiyorsun daha okuduğumu anlayamamışsın sen bana cahil desen ne demesen ne.Ben orada yazdım ki illiminati simgesi olup ta aynı zamanda müslüman birinin böyle bi dizide birlikte olması hoşuma gitmedi sadece.Bu davranış zaten onların kimi temsil ettiğini gösteriyor herşey bundan ibaret.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Herşey bundan mı ibaret gördüklerin mi yoksa yazdıklarını okudukların mı böylemi anlıyorsun hemen karşındakinin cahilliğini ? bu kadar basit mi.Sen sağlıklı düşünemiyorsun daha okuduğumu anlayamamışsın sen bana cahil desen ne demesen ne.Ben orada yazdım ki illiminati simgesi olup ta aynı zamanda müslüman birinin böyle bi dizide birlikte olması hoşuma gitmedi sadece.Bu davranış zaten onların kimi temsil ettiğini gösteriyor herşey bundan ibaret.

İllimunati artık bütün dizilerin filmlerin içinde.10 yıl önceydi bu senin yaptığın illimunati avcılığı ve takıntısı.Artık böyle şeyleri kafaya takmana gerek yok.İstesekte istemesekte, sevsekte, sevmesekte bu adamlar heryerde.Elindeki tuttuğun telefondan, cebindeki paraya kadar, baktığın tv den, dinlediğin müziğe kadar.Heryerdeler.Yani demem o ki bu illimunati avcılığının modası geçti.Herkes farkında bunların ve herkes görüyor.Türk dizileri ve filmlerinde bile subliminal illimunati mesajları var.Artık bu bir gizem olmaktan öte bir dalga ve makara konusu olmuş durumda.Çok basit şeylere kafa yoruyosunuz.Eğer illimunatiye karşı bişey yapmak istiyosan başka bi Dünya'ya gitmen gerek.Çünkü şuanda Dünya insanlığının %80 ini bunlar yönetiyor.Elbet birgün hepsinin hakkından gelincek, sistemleri çökertilecek.Ama ne zaman orasını Allah bilir.Bizim görevimiz kendimizi "Yeni Dünya Düzeni"nin batılı modernite akımına karşı korumak.Bilinçli, aklı selim ve inançlı insanlar olarak aklımıza kendimize mukayet olmalıyız.Dinimize ve rabbimize sarılmalıyız.Durum bundan ibaret.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
İllimunati artık bütün dizilerin filmlerin içinde.10 yıl önceydi bu senin yaptığın illimunati avcılığı ve takıntısı.Artık böyle şeyleri kafaya takmana gerek yok.İstesekte istemesekte, sevsekte, sevmesekte bu adamlar heryerde.Elindeki tuttuğun telefondan, cebindeki paraya kadar, baktığın tv den, dinlediğin müziğe kadar.Heryerdeler.Yani demem o ki bu illimunati avcılığının modası geçti.Herkes farkında bunların ve herkes görüyor.Türk dizileri ve filmlerinde bile subliminal illimunati mesajları var.Artık bu bir gizem olmaktan öte bir dalga ve makara konusu olmuş durumda.Çok basit şeylere kafa yoruyosunuz.Eğer illimunatiye karşı bişey yapmak istiyosan başka bi Dünya'ya gitmen gerek.Çünkü şuanda Dünya insanlığının %80 ini bunlar yönetiyor.Elbet birgün hepsinin hakkından gelincek, sistemleri çökertilecek.Ama ne zaman orasını Allah bilir.Bizim görevimiz kendimizi "Yeni Dünya Düzeni"nin batılı modernite akımına karşı korumak.Bilinçli, aklı selim ve inançlı insanlar olarak aklımıza kendimize mukayet olmalıyız.Dinimize ve rabbimize sarılmalıyız.Durum bundan ibaret.

Durumu biliyoruz çok şükür fakat susmak çare mi en azından yolumu belli ediyorum.Evet biliyorum bu çoğu yerleri etkisi altına almış durumda izlediğimiz bazı türk dizilerinde bile mevcut.Fakat hoşlanmadığımı dile getiriyorum yoksa elden ne gelebilir ki adamlar nerelere elini uzatmış.Biz sadece doğru hak yolundayız ve safımızı belli ediyoruz.Aksi olsa ne anlamı kalırdı ki.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
4. bölümü izledim, sıkılmaya başladım diziden.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben de beğenmedim 4. bölüm ha toparladı ha toparlayacak diyorum bir gelişme yok :(

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
5.bölüm internete düştü
giphy.gif
giphy.gif
tumblr_nqh38iHF3i1qlgooao8_r1_250.gif
giphy.gif
200.gif

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Dün izledim ama 5. Bölüm de baya vasattı

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
5. bölümü yeni izledim fena değildi fakat sonu anlayamadım sadece o kızın bulduğu kağıtlar neydi ?
Ayrıca bi sahne vardı o ego sahibi adam bu adamlar hizbullah ve işide yardım ediyor dedi.Bir amerikan dizisinde böyle bi cümle geçmesi beni şaşırtmadı

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
7. bölüm nete düştü takip edenlere duyurulur

Nh8vS6yMeS1TvLesYfBLPsqwXgjzwY9r8kiAIvlXhs8D6gaiYUZtu35nJVsSvCB36R2U=w300

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Diziyle ilgili bir şey sormak istiyorum. Ufak bir teorim var.

Elliot şizofren olabilir mi? Mr. Robot sanki Elliot ile aynı kişi gibi geliyor bana. Fight Club'taki gibi bir kurgu var sanki :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Diziyle ilgili bir şey sormak istiyorum. Ufak bir teorim var.

Elliot şizofren olabilir mi? Mr. Robot sanki Elliot ile aynı kişi gibi geliyor bana. Fight Club'taki gibi bir kurgu var sanki :D
umarım değildir ama olabilir. elliot ile birtek darlene iletişime geçiyor. eğer elliot çift kişilikliyse iki kişiliğini de bilen bir tek darlene olabilir oda manyak olduğu için çok takmıyor olabilir.
hatta mr.robot adını almasının sebebi elliot küçükken babasıyla oynarken robot oyuncağı babasının seslendirmesi ve elliotla oynaması olabilir. elliot kafasında babasının ruhunu robot oyuncağın fizikiyle birleştirip 2. kişiliğini üretmiş olabilir. fightclubda da benzer bir olay vardı adam öfkesini ve çekincelerini karaktere dönüştürmüştü.
dizinin güzel taraflarından biri de yan karakterlerin de ilginç olması. evil coprun başına geçmeye çalışan eleman, fsociety ekibi, elliotun platoniği vb. fakat hikayenin biraz heyecana ihtiyacı var özellikle son bölümlerde

- - - Mesaj Güncellendi - - -

benzer dizi isteyenlere önerim person of interests ve halt and catch fire olabilir.
person of interest zaten mutlaka izlenmeli.
halt and catch fire da girişimcilik içerdiği için farklı şekilde ilginç.
özellikle bilişimin ticari kısmına ilgi duyanların hoşuna gidecek bir dizi

aysemsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk zaman sıktı ama son bölüm güzeldi kendini toparlamaya başladı.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
son bölümü izlerken tansiyon aletinizi unutmayın veya yakınlarda sağlık ekibi bulundurun.
sonunda büyük bir gizem çözüldü

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
son bölümü izlerken tansiyon aletinizi unutmayın veya yakınlarda sağlık ekibi bulundurun.
sonunda büyük bir gizem çözüldü

Benimde onu ilk sayfada söylemiştim. Hepsi fringe yüzünden :D insanı komploya boğuyor :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Üşenmedim buldum bu mesajı :D
Hocam 8. Bölümü izlemeniz lazım :D

İzledim :d Helal olsun sana:thumbup1:

Sen o yorumu 4.bölüm zamanlarında yazmıştın.O bölümlere kadar bu konuyla ilgili en ufak bir belirti, ipucu yoktu.Nasıl böyle bir çıkarımda bulundun hayret doğrusu.Aklımın ucundan geçmedi 8.bölüme kadar böyle birşeyin olacağı.Son 2-3 bölümdür Mr.Robotun, Fight Club gibi Elliot'un hayali ikinci karakteri olduğunu düşnümeye başlamıştım.Ama ters köşe yaptı vallalhi herkesi.Dizi iyice sardı artık.

Son mesajlar