MP3'lerin Fazla Kopyalarını Silin

Audio Comparer isimli bir yazılım, bütün müzik arşivinizi tarayarak birbirinin aynısı dosyaları buluyor. Ama bunu isme ve etiketlere göre yapmıyor.

Audio Comparer yazılımı henüz ilk sürümü çıkmış, müzik arşivindeki dosyaları kıyaslamaya yarayan bir yazılım. Bu yazılım sayesinde müzik arşivinizi tamamen taratarak, benzer veya aynı dosyaları bulmanız hedefleniyor. Bu şekilde fazladan yer işgal eden aynı dosyaları bulup silebiliyorsunuz veya farklı şekillerde değerlendirebiliyorsunuz. Bu yazılımın farkı, kıyaslamayı dosya isimleri veya etiketlerden değil, doğrudan dosyaların içindeki ses verileriyle yapması. Yazılım şu an için MP3, MP2, MP1, AIF, WAV, WMA ve OGG dosyalarını tarayabiliyor.

İndirin

:: Audio Comparer 1.0 yazılımını indirmek için tıklayın

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

Elbruz46

Rektör
walla benim gibi karışık arşivi olanlar için iyi bir uygulama... bu programa benzer başka bir program vardı bende o çok parçanın kopyasını buldu ama bulmadıkları da oluyordu... deneyelim bakalım belki bu bulur :D

honline

Profesör
çok iyi olur zaten hdd de yer sıkıntım başladı 10 yıllık arşivim ne kadar düzenli şekilde olsada eminim karışıklık vardır 20.000 mp3 tektek bakmak işime gelmiyor dogrusu

tam aradığım bir program ama bunun tüm dosya formatlarını destekleyeni vardı içerik karşılaştırmasıda yapabiliyordu acep onu bilen var mı ?

honline

Profesör
keşke freeware olmadığını başta belirtseydin 30 günlük özellik kısıtlaması varmış boşa uğraşmazdım canın sağolsun teşekkürler

malatya

Profesör
program süper bişeye benziyor 300 gb müzik var fazldan olanları silsek baya bi ekleme yaparız artık..teşekkürler..program için...

nsgnc

Profesör
Arşivimi bozar bu. Aynı şarkının stüdyo ve konser versiyonları var birini siler ayar olurum.
Dosya İçeriğini kontrol ettiğinden farklı ses verisine sahip dosyaları aynı diye işaretlemez.

keşke freeware olmadığını başta belirtseydin 30 günlük özellik kısıtlaması varmış boşa uğraşmazdım canın sağolsun teşekkürler
20000 yasal olmayan mp3'ü olan birisi için tam sürüm bulmak zor olmasa gerek.:devil:

Phantom_TM

Doçent
uzun zamandır buna benzer bir program ihtiyacı duyuyuordum. tembellik edipte arama zahmetinde de bulunmadım :D ortalıkta clone finder tarzı programlar vardı fakat pek iş görmüyordu. bu yazılım tam olmuş. paylaşım için teşekkürler.