MP3'lerin Fazla Kopyalarını Silin

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Audio Comparer isimli bir yazılım, bütün müzik arşivinizi tarayarak birbirinin aynısı dosyaları buluyor. Ama bunu isme ve etiketlere göre yapmıyor.

Audio Comparer yazılımı henüz ilk sürümü çıkmış, müzik arşivindeki dosyaları kıyaslamaya yarayan bir yazılım. Bu yazılım sayesinde müzik arşivinizi tamamen taratarak, benzer veya aynı dosyaları bulmanız hedefleniyor. Bu şekilde fazladan yer işgal eden aynı dosyaları bulup silebiliyorsunuz veya farklı şekillerde değerlendirebiliyorsunuz. Bu yazılımın farkı, kıyaslamayı dosya isimleri veya etiketlerden değil, doğrudan dosyaların içindeki ses verileriyle yapması. Yazılım şu an için MP3, MP2, MP1, AIF, WAV, WMA ve OGG dosyalarını tarayabiliyor.

İndirin

:: Audio Comparer 1.0 yazılımını indirmek için tıklayın

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
walla benim gibi karışık arşivi olanlar için iyi bir uygulama... bu programa benzer başka bir program vardı bende o çok parçanın kopyasını buldu ama bulmadıkları da oluyordu... deneyelim bakalım belki bu bulur :D

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
çok iyi olur zaten hdd de yer sıkıntım başladı 10 yıllık arşivim ne kadar düzenli şekilde olsada eminim karışıklık vardır 20.000 mp3 tektek bakmak işime gelmiyor dogrusu

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
tam aradığım bir program ama bunun tüm dosya formatlarını destekleyeni vardı içerik karşılaştırmasıda yapabiliyordu acep onu bilen var mı ?

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
keşke freeware olmadığını başta belirtseydin 30 günlük özellik kısıtlaması varmış boşa uğraşmazdım canın sağolsun teşekkürler

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
çok geniş arşive sahip arkadaşlar çok uzun süren taramaya hazır olsunlar :))

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Arşivimi bozar bu. Aynı şarkının stüdyo ve konser versiyonları var birini siler ayar olurum.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
program süper bişeye benziyor 300 gb müzik var fazldan olanları silsek baya bi ekleme yaparız artık..teşekkürler..program için...

siyanur_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim için değil ancak Belgelerim klasörüm için yılın icadı

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Arşivimi bozar bu. Aynı şarkının stüdyo ve konser versiyonları var birini siler ayar olurum.
Dosya İçeriğini kontrol ettiğinden farklı ses verisine sahip dosyaları aynı diye işaretlemez.

keşke freeware olmadığını başta belirtseydin 30 günlük özellik kısıtlaması varmış boşa uğraşmazdım canın sağolsun teşekkürler
20000 yasal olmayan mp3'ü olan birisi için tam sürüm bulmak zor olmasa gerek.:devil:

ersinak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dosya İçeriğini kontrol ettiğinden farklı ses verisine sahip dosyaları aynı diye işaretlemez.

20000 yasal olmayan mp3'ü olan birisi için tam sürüm bulmak zor olmasa gerek.:devil:

Süper cevap

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87

:mrgreen: :icon_: :mrgreen:

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Şimdilerde tam aradığım program uzun zaman olmuştuböyle işe yara program görmeyeli :)

Garu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Deneme sürümü ile Lisanslı arasında kısıtlı olan birşey varmı ?

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
deneme sürümü 30 günlük

Phantom_TM

Doçent
Reaksiyon puanı
0
uzun zamandır buna benzer bir program ihtiyacı duyuyuordum. tembellik edipte arama zahmetinde de bulunmadım :D ortalıkta clone finder tarzı programlar vardı fakat pek iş görmüyordu. bu yazılım tam olmuş. paylaşım için teşekkürler.

Phantom_TM

Doçent
Reaksiyon puanı
0
programın versiyonu 1.0. birsürü bug var. anlaşılmazı zor bir kullanım tarzı var. :\ 10 üzerinden 3,5 :D

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
deneylim bakalım işe yararsa biz bi yolunu buluruz :devil:

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
zaten kullanacak kişi için 5 günlük bile olması yeterli bence.önce o program ile düzenler daha sonraki mp3 lerinide kendi düzgün yere kopyalar. herşeyi de devletten beklememek lazım demi :D