Mozilla Firefox Alpha-Beta-RC Sürümler

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu beta'da bir şey yapmışlar sanki.
Yağ gibi akıyor :)

Aynen..Performans optimizesi yapılmış gibi..16.0.2 final sürümündede kitlenme ve performans sorunu var final sürümündeki bu sorunu düzeltmleri lazım yada final sürümü çıkarmak için acele etmeleri..;)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bende yükledim siz öyle diyince gerçekten güzel olmuş beta. :)

vetteron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@THR
Dostum şu firefox da gizli taramayı başlat dediğin zaman aktif olan sayfayı pencereyi kapatıp gizli sayfayı acıyor. ( bunla ilgili firefox da eklenti var ama pek sevmedim o eklentileri) biyer de bir yazı okumuştum ilerki surumlerde bu ozelliği duzelticeklerdi aynı chrome ile explorer daki gibi olucaktı aktif olan sayfa kapanmıycaktı acaba hangi sürümde düzelticekler biliyormusun ?

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
@THR
Dostum şu firefox da gizli taramayı başlat dediğin zaman aktif olan sayfayı pencereyi kapatıp gizli sayfayı acıyor. ( bunla ilgili firefox da eklenti var ama pek sevmedim o eklentileri) biyer de bir yazı okumuştum ilerki surumlerde bu ozelliği duzelticeklerdi aynı chrome ile explorer daki gibi olucaktı aktif olan sayfa kapanmıycaktı acaba hangi sürümde düzelticekler biliyormusun ?

Ben beta 7 kullanıyorum fakat hala eskisi gibi pencereyi kapatıp gizli taramaya geçiyor. Bu arada kararlı sürüme ne zaman gelir emin değilim ancak bahsettiğin özelliğin şuanda Nightly ve Aurora sürümlerinde kullanılıyor olması lazım.

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O özellik şu an Aurora da yok Nightly de var sadece

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
son 1.5 senedir ilk defa söyledikleri tarihte çıkartamadılar final sürümü

Y!LM@Z

Profesör