Mozilla Firefox Alpha-Beta-RC Sürümler

DumDumaq

Dekan
17 Ocak 2013
5,084
9
0
[MENTION=68135]TEGİN[/MENTION] şimdi kurcam nasıl sence ? birde 21.0 final yayınlandımı betada mı bende beta görünüo

TEGİN

Profesör
13 Mayıs 2009
2,103
92
228
@TEGİN şimdi kurcam nasıl sence ? birde 21.0 final yayınlandımı betada mı bende beta görünüo

Kabaca şöyle diyebilirim : Dışı chrome içi firefox :) Derinlemesine özelliklerini pek kurcalamadım ama özellikler vs. öncekilerle aynı gibi. Eklentilerle de uyumsuzluk olmadı pek. Stabil sürümden ayrı olarak kuruluyor otomatik olarak. PC deki normal firefox un tüm özelliklerini aktarıyor otomatik olarak. Hız dersen iyi. Ama sekmeler de bazı görüntü bozuklukları var gibi belki benden kaynaklanıyordur. 21 final yayınlandı güncellemeleri denetleyerek kurabilirsin.

DumDumaq

Dekan
17 Ocak 2013
5,084
9
0
Kabaca şöyle diyebilirim : Dışı chrome içi firefox :) Derinlemesine özelliklerini pek kurcalamadım ama özellikler vs. öncekilerle aynı gibi. Eklentilerle de uyumsuzluk olmadı pek. Stabil sürümden ayrı olarak kuruluyor otomatik olarak. PC deki normal firefox un tüm özelliklerini aktarıyor otomatik olarak. Hız dersen iyi. Ama sekmeler de bazı görüntü bozuklukları var gibi belki benden kaynaklanıyordur. 21 final yayınlandı güncellemeleri denetleyerek kurabilirsin.

daha yeni kurdum aynen haklısın , ama normal firefoxtan çok hızlı çalışıyor bende 7.5dk dır test edıyorum 0.560 salise fark var birde hem firefoxu açıp hem uxu açamıyosun birbirinin üzerıne eklıyor denediysen görürsün ,

güncelleme kontrolu yaptım 21.0 beta güncel dıyor silip final yükleyim o zaman

ilkercelik1990

Profesör
6 Ocak 2007
1,634
5
218
Firefox Nightly 24 - YENİ

n84qb.jpg

ESKİ

k9dn3.jpg

acabuco4

Profesör
26 Ekim 2008
4,007
23
218
23 final yayınlandı, otomatik güncellemeye düşer gün içinde. Lakin bu sürümde çok debelendiler, 10 beta sürüm çıktı.

24 final sürüm 17 eylülde çıkacakmış, o zamana kadar 23.versiyon çok ara güncelleme alacak gibi geliyor bana

SonKraL

Doçent
8 Ekim 2010
733
4
18
24.sürümün betası yayınlandı 2 gün gecikmeyle.

ve bazı hatalar ilede geldi..xml ayrıştırma hatası geliyor..eskiyi kurup üstüne tekrar kurunca düzeliyor..bir kaç kapanıp açılıştan sonra gene aynı hatayı veriyor..video izlerken çöküyor..çok sorunlu bir beta yayınlamışlar..:(