Mozilla Firefox 9.0.1 sorunu

Bu konuyu okuyanlar

heroares

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güncelleştirmeyi dün yaptım ve bende bu sorunları vermeye başladı
youtube'de donmalar
hatta bu yazıyı yazarken bile donmalar
sekmelerde sadece facebook açık işlem yapılmıyor ancak işlemcinin %30- ile %70 arası sürekli kullanıyor
bellek 500MB kullanıyor durduk yere
chrome bile youtube izlerken 30-40 MB

acaba sorun benim bilgisayarımdamı acaba

Reaksiyon puanı
2,146
şunu dene, seçenekler >> gelişmiş >> mümkün olduğunda donanım ivmelendirmesini kullan kutucuğu boş olsun

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ayrıca ram kullanımından şikayet ediyorsanız benim gibi memory fox kullanın..:) hızından şikayet ediyorsanız fasterfox kullanın..

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hazır konu açılmışken yeni bi konu açmayım benimde firefozda sorunum var yardımcı olr musunuz acaba? Benim sorunum yeni sekme açtığımda çoğu zaman hata veriyo sayfayı açmıyo uğraştırıyo.. Operada aynı sayfaya giriyorum hemen giriyo.. Bunu düzeltmenin yolu varmıdır acaba ya yoksa silecem komple :) birde foxtab aracı kullanıyorum onda da sorunlar biraz kayma gibi bir sorunu var..? Bunlar neden olur bilgisi olan varsa yardım ederse iyi olur .

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
sorununuz eklenti kaynaklı ..eklentileri kaldırın o sorunların hepsi geçecektir..

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet düzeldi sanırım hakaten.. Sorun foxtabın sorunlu olmasından olabilir. Artık sorun şu ki foxtab çok kullanışlıydı ve seviyodum benzer bir özelliği katan bi şey var mı veya foxtab sadece bende mi kötü yoksa genel bir sorun mu acaba?

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
fox tab güncellenmemesinden dolayı sorunlu eskiden çok tutuluyorduda şimdi rağbet görmüyor pek..:)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Evet düzeldi sanırım hakaten.. Sorun foxtabın sorunlu olmasından olabilir. Artık sorun şu ki foxtab çok kullanışlıydı ve seviyodum benzer bir özelliği katan bi şey var mı veya foxtab sadece bende mi kötü yoksa genel bir sorun mu acaba?
Ben kullanıyorum foxtabı bi sıkıntısını görmedim ama sen istersen onun yerine fast dialı kullanabilirsin.. Biraz uğraşırsan güzel bi giriş sayfası yaparsın...

palemoon.png

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vay fast dialde güzele benziyor teşekkür edrim :) Ancak firefox 10 için uygun değilmiş bu :(

--- Mesaj Güncellendi ---

Buldum süper start diye benzer bir program var onu kullancam. Teşekkür ederim görüşleriniz için.

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=70442]muzaffer7[/MENTION] speed dial`a da bir bak :)
stylish ile çok güzel oluyor