Mozilla Firefox 4.0 Beta 4 Türkçe (resmi)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
m73ymg.jpg

Mozilla, ünlü tarayıcının 4.resmi Beta'sını da kullanıma sundu. Önceki sürümde olduğu gibi, bu sürümde de Türkçe desteklenen diller arasında.

Mozilla Firefox 4.0 Beta 4 Türkçe (9.14 MB)

Changelog

Not: Normalde ara sürümleri Mozilla Firefox Alpha-Beta-RC Sürümler konusunda paylaşıyoruz ancak Mozilla bu yeni Beta'ları ''Releases'' kategorisinde yayınladığı için biz de aynı şekilde kararlı bir sürümmüş gibi paylaşıyoruz arkadaşlar. Karışıklık çıkmasın.​

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
beta sayfasını yenilesinler bakalım bu sefer ne eklenmiş..

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun Allah nasip ederse kendisiyle ne zaman tanışacağız?

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Siz kobaylar deneyin, kararlı sürüm çıkınca biz de kurarız :D

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Son beta, beta5 bugün gelecekti ama firefox'un alışıldık ertelemelerine takıldı. Bu ertelemenin altında yatan neden ana neden, Linux sürümünde yatıyor. Ortaya çıkan son dakika hatası, Linux'ta sayfaların düzgün gösterilmemesine neden oluyor. İkinci hata ise hem Windows, hem de Linux sürümlerini etkiliyor ve sayfaların encoding özelliklerinin yanlış belirlenmesine neden oluyor.

Release sürümünden önce son beta olan 5. sürüm yayınlanacak.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Son beta, beta5 bugün gelecekti ama firefox'un alışıldık ertelemelerine takıldı. Bu ertelemenin altında yatan neden ana neden, Linux sürümünde yatıyor. Ortaya çıkan son dakika hatası, Linux'ta sayfaların düzgün gösterilmemesine neden oluyor. İkinci hata ise hem Windows, hem de Linux sürümlerini etkiliyor ve sayfaların encoding özelliklerinin yanlış belirlenmesine neden oluyor.

Release sürümünden önce son beta olan 5. sürüm yayınlanacak.

Kaynak alabilir miyiz hocam. :)

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
o saçma haber chip'e ait sanirim adamlar kendileri atip kendileri düşüyor

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
eklenti uyumluluk aracını indirerek tüm eklentileri açabilirsin çalışmayanlari deaktif edebilirsin

ayrica populer eklentilerden firefox sync dışında çoğu betalarda sorunsuz çalışıyor

Ben geçen 4beta sürümünü kurmuştum fakat idm eklentisini çalışramamıştım !!

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
ben sana demiyorum kardeşim yanlış anladın :)
chip için söyledim :)

az çok kendi çapında saygın bir sitenin editörünün atıp tutması gibi birşey olamaz. onların da kaynakları var. genelde teknoloji haberlerinde daha ileri düzeyde olan yabancı sitelerde. mesela sana verdiğim linkte chrome'da donanım hızlandırması için bir püf noktası yazıyordu. daha önce duymuş muydun mesela bunu. belki bir çok kişi benden duyacak. ben denedim gayette güzel çalışıyor. o yüzden söz söylerken 2 kere düşünmek gerekiyor.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Beta 5'i kullanıyorum, sorunsuz geçiniyoruz keratayla.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130