Mozilla Firefox 4.0 Final

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ee serbest ticaret devrindeyiz üstüne kondugu firefoxun yolu actigi dogrudur:) zmanında nasıl google firefoxa yardim ettyse bugünde o nimetlerden chrome faydalaniyor hatta zmanında bosuna yardim etmemistir google bugünleri planlamistir eminim.. ama bende hızlı büyümeyi sadece arkasinda google olmasiyla ne bilim firefoxun yol acmasiyla oldu düsüncesine gıcık oluyorum, benim chrome kullamamda isminin google olmasinin en ufak bi etkisi yok googledan nefret ederim ama adamlar yapmislar, keske chrome'u mozilla yapsaydi seve seve kullansaydık.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Desperado64 sürekli bana gıcık olabilirsin o zaman :D Karşılaştırma yapıyorum :D Ama büyümede ki kastımız Firefox'un daha çok özelliklere sahip olduğu iddia edildiği halde alttan alttan Chrome'un da Firefoxdan da pay almasıdır ki IEyi boşverin FFdan vazgeçirttirmek kolay değildir bunu başaran tarayıcıyı konuşmak istiyoruz

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
firefox içinde chrome calistiran bi eklenti yapilirsa o zaman firefoxa gecerim :)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Yeni değil ancak güncelleme otomatik geldiğinden verilmemiş sanırım. Burdan verelim.

Mozilla Firefox 4.0.1 Final

Windows
Diğerleri

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
İmza tarihlerine bakınca daha önce güncelleme ile geldiğini ve kaçırdığımı düşünmüştüm ancak 4.0.1 kararlı sürüm; 3.6.17'de olduğu gibi bugün kullanıma açılmış. Kesinlikle güncelleme yapmanızı tavsiye ederim. Böyle bir titreme, rahatlama gelmiş tarayıcıya. :tongue:

Blackout bunu beğendi.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
İmza tarihlerine bakınca daha önce güncelleme ile geldiğini ve kaçırdığımı düşünmüştüm ancak 4.0.1 kararlı sürüm; 3.6.17'de olduğu gibi bugün kullanıma açılmış. Kesinlikle güncelleme yapmanızı tavsiye ederim. Böyle bir titreme, rahatlama gelmiş tarayıcıya. :tongue:

Blackout bunu beğendi.

:D:D geç kalmadın Black. Sen ne zaman güncelleme kaçırdın :D

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
daha dün çıkmadı mı final ne güncellemesi bu beya ? :) Güncelleyelim bakalım...

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
bir iki haftaya da 4.2 çıkacak. Firefox 4 iki güncelleme alacaktı demek biri buymuş.