Mozilla Firefox 16.0 Final

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

re13el

Dekan
64 bit için nightly kullansam da arada bir türkçe kullanmak için indireyim bakalım. :)

serkay1578

Doçent
Performans açısından fark göremedim.Geliştirici çubuğu gelmiş.Adres barındaki geçmiş siteler listeleme tasarımında ufak değişiklikler var çok şık olmuş.

acabuco4

Profesör
Sanırım sorun amerikada yayınlanan versyonun da , amerikadan girilen firefox sayfasında 15.01 sürümü yayınlanmaya başlandı 16 sürümü kaldırılıp. Yine de 16.01 çıkana kadar siz firefox kullanmayın arkadaşlar bugün çıkmış olur büyük ihtimalle

Düzenleme: Tr ye özel sitesinde de 15.01 sürümü yayınlanmaya başlandı , genel bir sorun var demek ki

serkay1578

Doçent
16 yı yükleyenler 15 i yüklemeye çalışın olmazsa Firefox kullanmayın 16.0.1 gelene kadar demiş Mozilla.

Ben risk budur diyip 16 kullanmaya devam ediyorum :biggrin:

EsPriTüeL

Asistan

güncelleme yükleyince bir gariplik varki fişek gibi oldu firefoxu 1 saattir kullanıyorum 200e yakın sekme açtım en ufak kasma yok fişek gibi çalışıyor helal olsun valla..
bende bunu farkettim bugün. Chrome ilk başlarda iyi gitti. Ama 1 ay falan kullanınca sapıtıyor. Ram 800 mb kadar çıkıyor bende toplam 2 eklenti var. Firefoxda iyileşme var.

Son mesajlar