Mouse hemen bozuluyor

Bu konuyu okuyanlar

elturki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Hadron mouse almıştım, asker desenli bir oyuncu mouse'u idi. Bundan önce logitech kablosuz mouse'um vardı. Ve daha birçok mouse'um her seferinde 1-1.5 aylık kullanımdan sonra sol tık ve tekerleği bozuluyor. Biraz hoyrat kullanıyorum herhalde. Hadronu tamir edeceğim ama yurt ortamında tornavida vs malzeme yok. Açıkçası sağlam bir mouse almak istiyorum hem oyunda, daha çok da internette surf yaparken beni rahat ettirecek bir mouse olmalı. Ve tabi öğrenci bütçesine uygun olmalı 60-120 TL arası bir mouse önerebilir misiniz?

Bir de bu mouse bana uygun mudur uzun süre idare edebilir mi? Tavsiyelerinizi de bekliyorum. Saygılarımla..

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Ben A4-Tech Bloody v3 kullanıyorum. Neredeyse 3 yıl olmuş Son zamanlar 2-3 ay olur Orta tekerlek tuşu basınca İnternette 1 defa tıklama yerine 3-4 defa tık olarak kabul ediyor. Sadece ben bu sorunu yaşadım.

Sen A4-Tech Bloody V7 alsan seni baya götürür. Çok sağlam ürün. Sol sağ tuş Bana mısın demiyor. Tekerleği yukarı aşağı da yapınca öyle atlamalar olmuyor. Yeni gibi çalışıyor. Dpi ayarı filan.

Altında Lazeri işıksız yani Fareyi kaldırınca öyle kırmızı işık karşılamaz seni. Sanki uzaylı bir Fare :)

Baya kaliteli ürün hani. Fiyatını sonuna kadar hakediyor bana göre. Bu alttakı linktekini öneririm.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Son düzenleme:

elturki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Trust ucuz ama uzun bir süre götürür mü beni şüpheliyim, büyük ihtimal a4 tech alacağım sağ olun önerileriniz için..