Mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Emin ol aldığın yeni mouse'un eskisinden hiç bir farkı olmayacak. Sen oyunlar da daha başarılı olmayacaksın yani :D
Sadece tasarımı ve isminin başında Gaming geçtiği için huzur duyacaksın.
Ha eski mouseda eline oturma gibi bir sorun falan varsa aldığın yeni gaming mouse bu yönden iyi işe yarayacaktır. :)

MERT ÖZBEK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yani yeterli yani benim mouse oyunlarda daha palı mause alsam fark edermi

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Sana kalmış ama alacağın yeni mouseun tek farkı RGB ısıklandırma bir de macro tuşlar var.
DPI ayarını sabit olarak kullanacaksın, macro tuşları kullanacağını da zannetmiyorum.
Dediğim gibi sadece seni ısığı ve ismi ile tatmin edecek bir ürün.
Oynayışında herhangi bir değişme olacağını zannetmiyorum.
Almak istersen de alma demem kendi görüşlerimi belirttim hevesin varsa al :D

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Mouse konusunda everest markasından uzak durulmalı. Çok dandik ürünleri var elinde kalır emin ol şuan kullanmış olduğun A4 Tech linkini attığın Everest'e bin basar.

MERT ÖZBEK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim oyunlarda fark ediyorum çok Zula da hızlı hareket ve atışlar için şuan kullandığım mouse dpi değeri kademeli olanlar ise yararmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısacası fps oyunlarında daha iyi olmak için mouse fark ediyorum yoksa kullandım iyimi sizce

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
gaming mouse ta logi den şaşman

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
gaming mouse ta logi den şaşman

Marka fanı olmanın anlamı yok. Logitech farelerin genelde kronik soyulma hastalığı vardır. Arkadaş çevremde gaming sistem kullananların çoğu logitech kullanır hangisine gitsem hep soyulmuş oluyor.

Benim oyunlarda fark ediyorum çok Zula da hızlı hareket ve atışlar için şuan kullandığım mouse dpi değeri kademeli olanlar ise yararmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısacası fps oyunlarında daha iyi olmak için mouse fark ediyorum yoksa kullandım iyimi sizce

Valla kaliteli gaming mouse önerisi istersen benim de 1 senedir kullandığım ve memnun olduğum ayrıca sürekli yazılım güncellemesi alan A4Tech Bloody A60 önerebilirim. Bütçene uyuyorsa al gitsin uzun süre kullanırsın.

MERT ÖZBEK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar model sorun deyil benim asıl sorum zula oynarken fark edermi şuan kullandımdan iyi olursa alcam fark etmesse boşa para eder ise almak istiyorum

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Marka fanı olmanın anlamı yok. Logitech farelerin genelde kronik soyulma hastalığı vardır. Arkadaş çevremde gaming sistem kullananların çoğu logitech kullanır hangisine gitsem hep soyulmuş oluyor.

Valla kaliteli gaming mouse önerisi istersen benim de 1 senedir kullandığım ve memnun olduğum ayrıca sürekli yazılım güncellemesi alan A4Tech Bloody A60 önerebilirim. Bütçene uyuyorsa al gitsin uzun süre kullanırsın.
Beni tanıyanlar marka fanı olmadığımı bilirler hocam. Şimdi size buradan olmadığımı ispat etmemin bir anlamı yok.
Senelerdir g502 kullandım öncesinde de farklı modeller kullanıp hediye ettiğim ya da kullanmaktan vazcaydığım 3 ün üstünde logi mouse um oldu şuan kullanılanlarda da bir soyulma yok benimkinde de. Sizin gibi 1 yıl kullanıp yorum yazmıyoruz buraya ;)

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bütçeniz yeterse SteelSeries öneririm.