Yardım Monster Abra A7 Windows 10 - 11 geçiş

reposion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 10 dan 11e geçtim Oyunlarda iyi fps almama rağmen şuan ciddi bir düşüş yaşadım. Ekran kartı vs güncelledim. Ne yapmam lazım max bütün oyunlarda 30 alıyorum.

has Logic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Windows 10 dan 11e geçtim Oyunlarda iyi fps almama rağmen şuan ciddi bir düşüş yaşadım. Ekran kartı vs güncelledim. Ne yapmam lazım max bütün oyunlarda 30 alıyorum.
Ekran kartınız çok sükseli bir ekran kartı değil ise üreticiler genellikle kartın ilk çıkışında üzerine geliştirdikleri işletim sistemlerinin devamındaki yeni işletim sistemlerine kartın %100 adaptasyonunu sağlamıyor ya da sağlamaya uğraşmıyorlar. Yeni işletim sistemlerine göre geliştirilen yeni yazılımlar kart kabiliyetlerini %100 icra etmede başarısız oluyorlar. Üretici ile irtibat kurduğunuzda da hemen işin en kolayına kaçarak "ekran kartınız filanca işletim sisteminde tam performans çalışmaya uyarlanmıştır" yanıtını veriyorlar ve sizi daha güncel ekran kartları satın almaya sevk etmeye çalışabiliyorlar. Ya ilk işletim sistemine dönmeli ve kartınızın yeni işletim sistemine uygun yazılımının daha da geliştirilmesini/revize edilmesini beklemelisiniz ya da bu bekleyişi yeni işletim sistemini kullanmaya devam ederek yapmalısınız.