Soru Ping sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Fatihdgn38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
Oyunda anlam veremediğim bir şekilde ping sorunu yaşıyorum. örnek vermek gerekirse, bazı günler 19-20 pingte sabit oynuyorum oyunu. bazı günlerde 15-16 pingte sabit oynuyorum. ama mesela bir iki hafta boyunca 20 pingte sabit oynuyorum her gün. sonra aniden bir sabah pc açtığımda oyuna girdiğimde 15-16 pingle oynuyorum. ve bu pc yi kapatana kadar devam ediyor. ne zaman pc yi kapatıp açsam tekrar eski haline (20 pinge) dönüyor ve sabit 20 ile oynamaya devam ediyorum haftalarca. 5 ping fark önemsiz gibi gelebilir ama anlam veremediğim bir şekilde 15-16 pingteyken mermilerim aşırı düz gidiyor ve çok akıcı seri oynuyorum ve 20-30 kill alıyorum oyunda. ama 19-20 pingte mermilerim çok sekiyor hiç stabil olmuyor oyun. ve bunun internet sağlayacımla hiçbir alakası yok. 15 ping aldığım zamanlarda da speedtest deki pingim 10 görünüyor, 20 ping aldığım günlerde de speedtest deki ping sonucum 10 görünüyor. ve başka kimse kullanmıyor interneti sadece bilgisayarım bağlıyken bu bütün bu bahsetttiğim şeyler. sizce bu nedendir? nasıl çözebilirim bunu nasıl 15 e sabitlerim her gün. windows 11 kullanıyorum. her şey güncel. win, driverlar vs vs herşey...