Yardım Monitör açılmıyor

Erman5586

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kasa casper Excalibur ekranım yoktu arkadaşımdan yeni aldım fakat markası hp. Bilgisayarı açtığım zaman (input signal not found) yazıyor. Bu ekranı yalandan mı almış oldum yoksa bir çaresi var mı acil yardım arkadaşlar.

DarkPickaxe

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kablolarınızı kontrol edin. Tam şekilde takılımı, tozlumu? Veya kablo bozuk mu? Evde farklı monitörünüz için kablonuz varsa onunla deneyin.

Erman5586

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kablo yanlış yere takılıymış o yüzden açılmamış yinede teşekkür ediyorum fakat sorunumuz bitmesi kardeşim Outlook şifresi koymuş ve hesabı kurtaramıyoruz kendiside burda yok bilmiyorum ne yapıcaz

DarkPickaxe

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Eğer gmaili sizde varsa şifremi unuttum ile şifrenizi sıfırlamayı deneyin. Eğer şifre PC'nin veritabanına gömülü ise şifreyi kırmak gerekir.

Erman5586

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer gmaili sizde varsa şifremi unuttum ile şifrenizi sıfırlamayı deneyin. Eğer şifre PC'nin veritabanına gömülü ise şifreyi kırmak gerekir.
Resim attım fakat büyük olduğu için gelmedi Outlook hesabının parolasını istiyor oda bizde yok malesef evet kırmak gerek yada format attırınca düzelirmi acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resim attım fakat büyük olduğu için gelmedi Outlook hesabının parolasını istiyor oda bizde yok malesef evet kırmak gerek yada format attırınca düzelirmi acaba
Hesabı kurtarmak için gerekli olan telefon numarası artık kullanılmıyor kardeşimin kendisi yok bilmiyorum ekran bana ben ekrana bakıyoruz şuanlık :)