Mobee'den Yepyeni Bir Tablet

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Mobee'den Yepyeni Bir Tablet

Mobee, Android tabanlı tablet modelleriyle gelmeye devam ediyor. Nett Tablet serisinin 7 inçlik yeni üyesi T1200 test merkezimizi ziyaret etti. Bakalım yeni model neler yapabiliyor.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
cihazla ilgili değil ama umarım sitenin bu tarz cihazlarda mobil sayfasının ne kadar berbat göründüğünü anlamışsınızdır umarım :) Bir ara dh nin çalışmalarını incelerseniz sevinirim :)

Gelelim ürüne bence sim desteği olmayan bir tablet tablet değildir. 7" bir ekran da o çözünürlük vasat sayılabilecek bir durum zaten bu yüzden uygulamalarda sorun yaşıyorsunuz :) ayrıca rom boyutu ne kadar bilgi verilmemiş şahsen böyle bir cihazı alıp 200 mb uygulama için alan ayrılmışsa tamamen çöp olmuş demektir :) kısacası en fazla 450 tl edebilecek bir cihaz :)

Pyrotoxin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gelelim ürüne bence sim desteği olmayan bir tablet tablet değildir.
4-5 aydır ipad kullanıyorum ve 3g desteğini bir kere bile kullanmadım. Telefonumdaki tethering özelliği sayesinde sim kartın eksikliğini çekmiyorum. O yüzden sim kart desteklememesi pekte sorun değil bence.

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Mobeeden bir tablet almak istedim biarabende. ama yok yani yazik o paraya dedim ve almadim. herşeyin orjinali arkadas. bkz. ipad

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yok mobee alınmaz.. 2.3 ginger bread işletim sistemine sahip.. Telefon için tasarlanmış o versiyonu. ama yükseltilirse belki kullanılabilir..