Minecraft Açamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Merhabalar, ben geçenlerde minecraftı yükleme girişiminde bulundum ve yükledim oyunu aça tıkladığımda oyun açılmıyor hata veriyor ve Java logosu gözüküyor. Yardımcı olabilir misiniz? Her şeyi denedim ama sorun bir türlü gitmiyor. Ne yapmalıyım? Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler!

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Java ve Driverların güncel olduğundan emin ol.
Verdiği hata log kısmın da falan yazıyor olmalı.
Onu bizimle paylaşır mısın.

Burdurlu94

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Merhabalar, ben geçenlerde minecraftı yükleme girişiminde bulundum ve yükledim oyunu aça tıkladığımda oyun açılmıyor hata veriyor ve Java logosu gözüküyor. Yardımcı olabilir misiniz? Her şeyi denedim ama sorun bir türlü gitmiyor. Ne yapmalıyım? Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler!
Mod var mı? Sürümün kaç ve hangi launcher kullanıyorsun orjinal mi Tlauncher gibileri mi?

• Beğen
Reactions: CCD

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Tlauncher yükle oradan istediğin versiyonu seç öyle denemeni öneririm açılmazsa güncellemelere bak
Ben sizi yerim!!! Yemin ediyorum açıldı! Yemin ederim 1 senedir uğraşıyordum. Size çok teşekkür ederim. :D ;) :cool::eek:Kralsınız!!!

MHFerit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Eğer bilgisayardan oynuyorsan Java'yı kur install de yeşil dolunca close bas ondan sonra aç dene tmm (-:

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Eğer bilgisayardan oynuyorsan Java'yı kur install de yeşil dolunca close bas ondan sonra aç dene tmm (-:
1. Java’m var zaten
2. Önceki mesajlara bakarsanız sorun çözülmüş zaten :)