Yardım Yaklaşık 1 Yıl Önce Satın Aldığım Java Minecraft Oyunumu Artık Açamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıl önce 300 küsur liraya Minecraft'ın Java sürümünü satın aldım. Oyunu bilgisayarımda oynadım. Kayıtlı oyunlarım da var. 2-3 aydır oyunu hiç açmamıştım. Bugün oyunu açınca Minecraft güncelleme aldı ve yeniden hesap açma sayfası geldi. Ben de hesabıma giriş yaptım ama oyunu hiç satın almamışım gibi satın al yazıyor. Menüde "yükleme" kısmından kayıtlı oyun seçip sağ tarafından "oyna" seçince altta "sonlandırılıyor" yazısı gelip oyun açılıyor ama demo oyna yazıyor yani oyun tam sürüm açılmıyor. Oyunun ilk açılan arayüz sayfasında Java'yı seçince ekranın ortasında oyunu başlat yerine satın al yazısı geliyor. Bunun sebebi ne olabilir? 300 küsur lira para verdiğim oyunu neden satın almamışım gibi böyle bir tabloyla karşılaştım onu anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar ne yapmalıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu ilk açtığımda da arayüz ekranında da böyle bir ekranla karşılaşıyorum arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    78.1 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:

HyperSethRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhabalar aynı şekilde yaklaşık 10-11 sene önce bende java sürümünü almıştım. Microsoft Store a geçtikten sonra microsoft sürümüne geçiş tarzı bir şey oldu. Bu olaydan sonra ne java sürümüne ne de Microsoft sürümünü açamıyorum demo hatası diyor. Aynı problemi ben de yaşıyorum.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Microsoft ya da Mojang hesabınız ile giriş yaptınız mı?

Kenan Şen

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Microsoft ya da Mojang hesabınız ile giriş yaptınız mı?
Giriş yapıyorum. Oyunlarım kısmında java gözüküyor ama oyunda hesabımı açınca demo yazıyor. Satın al yazıyor. Nasıl destek isteyeceğim, ne yazacağım bilmiyorum.