Millet Kızlarla Nasıl Takılıyor Ya?

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
21 yaşındayım ve şu zamana kadar bir kız ortamım olmadı ya. Ya abi yolda yürüyorum kızları falan görüyorum, televizyon da internette falan görüyorum ama onlar hiç benim yanımda olmadı be. Yanımda kız olmasının hayalini bile kuramıyorum şaka maka, acaba ne olurdu?

İlkokul zamanlarını saymazsak o zamandan beri kızlarla hiç bir alakam yok. Aslında ilkokul zamanlarında da bir alakam yoktu, okulu sevmiyordum kimseyle samimi değildim. Liseye geçtim 1 erkeğe 4 erkek düşüyordu. Sonra bıraktım okulu falan çalışayım dedim. Orası da tabiri caizse keko doluydu yine aynı şekil. Kızların çalıştığı normal mekanlara sorayım dedim, kimse iş var gel çalış demedi. Bu duruma hiç şaşırmadım.

Ya tamam insanın çevresinde erkek olabilir ama en azından bir sempatikliği olur ya. Dışarı çıksam, bir yere girsem hep varoş varoş kekolar, kırolar denk geliyor. Cümlenin sonuna küfür getirmese ölecek hastalığı var bu tiplerde. Artık dışarı çıkmayı falan da bıraktım, zaten 3 kuruş para yok, gitsem nereye gideceğim. Çıkınca kızları ve kız arkadaşlarıyla dolaşan erkekleri görüyorum moral falan kalmıyor.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bende Maçtan Yeni Geldim Bir Üstümü Değiştiriyim Hemen Gelirim.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Ben zaten hiç sevgili beklentilerine vs. girmiyorum. Onlar benim için hayal.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
O Gün Ablalarıma Sormuştum Abla Bir Kızla Nasıl Konuşabilirim Utanmadan Demiştim Ablamın Dediğini Yaptıktan Sonra Daha Yapmak İstemedim.:oops:

Reaksiyon puanı
769
Meslek liseleri, mühendislik fakülteleri felan genelde öyle oluyor. Bir kulak memesi düştüğü bile olmuştur.
Bunun meslek lisesiyle falan alakası yok bende meslek lisesine gidiyorum okuldanda sevgilim oldu normal çevremdende bir insan odunsa tabiki kız arkadaşı olmaz (hakaret amaçlı söylemiyorum)

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
dostum yanlış anlama bu 3 ü yoksa sadece dost olursun
1-tip
2-cüzdan
3-özgüven
gerisi boş

Tip sorunu yok ama para ve özgüven için aynı şeyi diyemeyeceğim. Öyle çok zeki birisi değildim o yüzden okul hayatı kötü geçmiş birisiyim. Şu an açık liseye gidiyorum, ilerde üniversite durumları olur mu hiç emin değilim. Meslek konusu belirsiz kısacası. Özgüven çocukluğumdan beri yok, çekingenim çoğu kişiye karşı. Zayıf olmamla da alakası olduğunu düşünüyorum. Ölçmedim ama 50 kilo falanım sanırım. Erkeklere karşı güçsüz, kızlara göre yetersiz hissetmene sebep oluyor. Özgüven dedikleri şeyi tecrübe etmediğim için nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum. Hani cebimde de para yok ki spora falan gideyim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bunun meslek lisesiyle falan alakası yok bende meslek lisesine gidiyorum okuldanda sevgilim oldu normal çevremdende bir insan odunsa tabiki kız arkadaşı olmaz (hakaret amaçlı söylemiyorum)
Nasıl yok kız olmayan veya bir kaç kız olan sınıf yok mu hiç ? ? Arkadaş o anlamda söylemiş.
Örneğin metal, makina, mobilya bölümleri

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Üstüme rahat bir şeyler giyip geliyorum ? ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Meslek liseleri, mühendislik fakülteleri felan genelde öyle oluyor. Bir kulak memesi düştüğü bile olmuştur.
Bir insan neden mühendis olur ki ya. Hem okuması zor, hem ilgi çekici bir okul ortamı yok. Pek keyifli bir mesleğe de benzemiyor. Aslında ciddi değilim bunu derken ama içten içe böyle düşünüyorum aslında :)

Reaksiyon puanı
769
Nasıl yok kız olmayan veya bir kaç kız olan sınıf yok mu hiç ? ? Arkadaş o anlamda söylemiş.
Bizde bilişim, makine, otomasyon ve elektrik bölümleri var. Tamam bizdede bir sınıfa max 2 kız düşüyor ama sen akıllı olursan her türlü yolunu buluyosun .d

Bizde bilişim, makine, otomasyon ve elektrik bölümleri var. Tamam bizdede bir sınıfa max 2 kız düşüyor ama sen akıllı olursan her türlü yolunu buluyosun .d

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Herşeyi takma olursa olur olmazsa olmaz olursada msjla seni rahatsız eder

spigen

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Tip sorunu yok ama para ve özgüven için aynı şeyi diyemeyeceğim. Öyle çok zeki birisi değildim o yüzden okul hayatı kötü geçmiş birisiyim. Şu an açık liseye gidiyorum, ilerde üniversite durumları olur mu hiç emin değilim. Meslek konusu belirsiz kısacası. Özgüven çocukluğumdan beri yok, çekingenim çoğu kişiye karşı. Zayıf olmamla da alakası olduğunu düşünüyorum. Ölçmedim ama 50 kilo falanım sanırım. Erkeklere karşı güçsüz, kızlara göre yetersiz hissetmene sebep oluyor. Özgüven dedikleri şeyi tecrübe etmediğim için nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum. Hani cebimde de para yok ki spora falan gideyim.
boy kaç kanka

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560

Bulursunda iste o 2 kızı belirtmek icin 1 erkege 2 erkek dusuyor diye saka yapiliyor
?
Bir insan neden mühendis olur ki ya. Hem okuması zor, hem ilgi çekici bir okul ortamı yok. Pek keyifli bir mesleğe de benzemiyor. Aslında ciddi değilim bunu derken ama içten içe böyle düşünüyorum aslında :)
Mühendislik fakültesindeki samimiyet, kardeşlik biraz daha yoğun oluyor. Ortam bazen bezdirebiliyor ama eğlenceli ? Şu
fakültede kız dolu dediklerinde 20 30 erkek gidersin ? Komik durumlar olabiliyor ?

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495

Millette şans var, oluyor bir şekilde. Bizde şans yok ki. Şans varsa mağara da bile bulursun.
Boyum 175 civarı sanırım. Böyle şeyleri ölçme fırsatım olmadı hiç.

Yalnız şöyle bir durum da var. Misal benim şu an sevgilim olsa n'olacak ki? Ben kendimi sosyal anlamda sevgili olmaya hazır hissetmiyorum. Ama sonra düşünüyorum ki, millet hazır oluyor da ben niye olamıyorum?

Ben sosyal birisi de değilim. Nasıl sosyalleşilir, nasıl eğlenilir, bir kız nereye götürülür hiç anlamadığım konular. Benim önce böyle şeyleri öğrenmem lazım belki de, ama bunun için de para lazım.

Son düzenleme:

spigen

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Millette şans var, oluyor bir şekilde. Bizde şans yok ki. Şans varsa mağara da bile bulursun.

Boyum 175 civarı sanırım. Böyle şeyleri ölçme fırsatım olmadı hiç.

Yalnız şöyle bir durum da var. Misal benim şu an sevgilim olsa n'olacak ki? Ben kendimi sosyal anlamda sevgili olmaya hazır hissetmiyorum. Ama sonra düşünüyorum ki, millet hazır oluyor da ben niye olamıyorum?

Ben sosyal birisi de değilim. Nasıl sosyalleşilir, nasıl eğlenilir, bir kız nereye götürülür hiç anlamadığım konular. Benim önce böyle şeyleri öğrenmem lazım belki de, ama bunun için de para lazım.
dostum zaten konuda cevap kendin yazmışşın ekonomil durumun yoksa etken tavsiyem önce işe girip ekonomi özgürlügün olması sonra cüzdano çıkar zaten olur :)

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
dostum zaten konuda cevap kendin yazmışşın ekonomil durumun yoksa etken tavsiyem önce işe girip ekonomi özgürlügün olması sonra cüzdano çıkar zaten olur :)
Kimisi de diyor ki; böyle şeyleri beceren parası olmadan da becerir. Sonra kendimden şüphe ediyorum, heralde ben beceriksizim, bahane üretiyorum diye.

Ben bi ara iş aradım ama bulamadım, para konusunu o şekilde halletmeye çalışacaktım. Yalnız piyasadaki işlere bakıyorum, hemen hemen hepsi 6 gün bilmem kaç saat mesaisi olan işler. Bu sefer de zaman kalmayacakmış gibi geliyor.

spigen

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Kimisi de diyor ki; böyle şeyleri beceren parası olmadan da becerir. Sonra kendimden şüphe ediyorum, heralde ben beceriksizim, bahane üretiyorum diye.

Ben bi ara iş aradım ama bulamadım, para konusunu o şekilde halletmeye çalışacaktım. Yalnız piyasadaki işlere bakıyorum, hemen hemen hepsi 6 gün bilmem kaç saat mesaisi olan işler. Bu sefer de zaman kalmayacakmış gibi geliyor.
peki ilk sölediğin için şunı solim hadi bir şekil sevgili yaptın yemeğe götürcen kafe gitceksiniz kızmı ödücek para lazım en başta ha ödemeyi öpücekle yaparsan bilemem kanka :)

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
peki ilk sölediğin için şunı solim hadi bir şekil sevgili yaptın yemeğe götürcen kafe gitceksiniz kızmı ödücek para lazım en başta ha ödemeyi öpücekle yaparsan bilemem kanka :)

Valla ben bu meseleleri hiç anlamıyorum ya, dış dünyayla pek bi alakam yok. Tavsiye niteliğinde her kafadan ayrı bir ses geliyor.

Benim düşüncem kızlarla takılanlarda şans var, o şekilde takılıyor. Ben işsiz olsam zaman bol olur ama para olmaz. Bu sefer iş bulsam kızlarla tanışmaya ne enerji kalır ne zaman. Çalıştığı halde kızlarla sosyalleşebilen varsa yine dediğim gibi şansından dolayı başarıyordur.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Soruları cevaplarsan değerlendirme yaparım.

1- Kaş kaç?
2- Boy kaç?
3- Kilo kaç? 50 yazmışsında ama bidaha yaz :D
4- Bir hobi filan var mı?
5- Becerebildiğin meslek var mı?
6- Konuşunca şaşırıp kekeleye biliyormusun?
7- Kız görünce donup kalıyor musun?
8- Kızlardan uzak kaçıyor musun?
9- En son ne zaman kafeye gittin Mc donald felan?
10- Bir oturuma güle deye 400 TL harcaya bilir misin?
11- Çalışmıyorsun dedin ama çalışmaya istek var mı?
12- Evin var mı?
13- Araban var mı?
14- Spor yapıyor musun?
15- Sağlıklı besleniyor musun?
16- Dişlerin çürük mü?
17- Tırnakların bakımsız mı?
18- Saçların uzun mu?
19- Güzellik mi önemli yoksa Kalbi mi?
20- Kız görünce ilk neresine bakarsın?

Bir bir cevaplamanı isterim tek mesajda.

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: bud
Reaksiyon puanı
1,157
1600534648442.png

şifre şu ez bırçime

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Soruları cevaplarsan değerlendirme yaparım.

1- Kaş kaç?
2- Boy kaç?
3- Kilo kaç? 50 yazmışsında ama bidaha yaz :D
4- Bir hobi filan var mı?
5- Becerebildiğin meslek var mı?
6- Konuşunca şaşırıp kekeleye biliyormusun?
7- Kız görünce donup kalıyor musun?
8- Kızlardan uzak kaçıyor musun?
9- En son ne zaman kafeye gittin Mc donald felan?
10- Bir oturuma güle deye 400 TL harcaya bilir misin?
11- Çalışmıyorsun ama çalışmaya istek var mı?
12- Evin var mı?
13- Araban var mı?
14- Spor yapıyor musun?
15- Sağlıklı besleniyor musun?
16- Dişlerin çürük mü?
17- Tırnakların bakımsız mı?
18- Saçların uzun mu?
19- Güzellik mi önemli yoksa Kalbi mi?
20- Kız görünce ilk neresine bakarsın?

Bir bir cevaplamanı isterim tek mesajda.

1- Yaş 21
2- Boy 175 civarı olabilir.
3- 50 civarı var. Adamlar veya teyzeler görünce uyuz uyuz "yemek yemiyon mu kilo al" diyor.
4- Sinema ve dizilerle alakalıyım aslında. Senarist veya yönetmen olmak isterdim.
5- 18 yaşındayken pizzacıya ve garsonluğa girmiştim ama beceremedim. Zaten normalde kolay kolay iletişim kurabilen birisi değilim. Hele bir de sorumluluk alınca hepten kuramıyorum, bu da iş yerlerinde sıkıntı yaratıyor. Photoshop'tan anlıyorum biraz. Grafik hazırlayabiliyorum.
6- Kekelemiyorum ama sesim kısık çıkıyor.
7- Kızlardan çekindiğimi düşünüyorum ama işin garibi daha çok onlarla anlaşabiliyorum sanki. Erkeklerin bir sempatisi yoksa daha çok erkeklerden çekinirim. Bir kız aşırı soğuk değilse çekinmem. Kızlardan daha çok uzağımdayken çekiniyorum.
8- Bir kızla takılacak kadar kendimi özgüvenli hissetmediğim için uzak dururum. Küçüklükten beri kızlarla alakam olmadığı için, bir anda kızların arasında olmak da panik yaşatabilir.
9- Hayatım boyunca hiç kafeye gitmedim. Anne babamın kafede takılma gibi bir alışkanlığı yok, onlardan görmediğim için benim de yok ki zaten oralara gidecek para yok. Hiç hamburger yemedim. Pizzacıda çalıştığım için bi pizza yemiştim o kadar. Starbucks nasıl bir yerdir hiç bilmem. Muhabbeti dönüyor ama hiç anlamıyorum.
10- Soruyu tam olarak anlamadım. Para harcama alışkanlığım yok. Alsam alsam abur cubur bir şeyler alırım.
11- Elimden iş gelse, patron tarafında azarlanmayacağımı bilsem çalışmak istiyorum. Zaten özgüven seviyem düşük, azarlanınca daha da düşüyor. He bir de şu var. Bir işte 6 gün çalışacak olmak hevesimi kırar. Çalışmadan asosyal olabiliyorum zaten, neden gideyim de çalışarak asosyal olayım ki?
12- Ailemle yaşıyorum, ev kredi. Ödeme biterse ev olmuş olacak.
13- Araba beklentim yok, bana çok uçuk geliyor araba falan. Param varsa karlı çıkacağım bir şey satın almak isterim. Ömrünü tamamlayacak şeye neden para vereyim ki zengin değilsem.
14- Zayıf olduğum için ergenliğin başlarından beri spora gitme hayalim vardı ama elime para geçmediği için hiç gerçekleşmedi. Futbol, basketbol gibi şeylere karşı hiç becerim yoktur. Çocukluğum da bu sebepten dolayı pek sosyal geçmedi.
15- Fast-food pahalı geldiği için yemiyorum. Sağlıksız demeyelim de yetersiz besleniyorum diyelim. Çoğunlukla ekmek arası yeriz 1-2 öğün. Evde fazla yiyecek olmaz.
16- Ön dişler değil de şu azı dişleri çürük baya.
17- Dışarı çıkmadığım için tırnakları kesmek aklıma gelmiyor.
18- Evet uzun. Bayadır berbere gitmiyorum.
19- Bu soru bana saçma geliyor çünkü insanlar aşık olsa bile genelde güzel birisine aşık olur ister istemez. Öyle çok büyük güzellik takıntılarım yoktur ama içimi hoş etmesi gerekir illaki. Kişiliği dersek ben zaten karizmatik kişiliği olan kızlardan hoşlanırım daha çok.
20- Mini etek falan giymişse bakıyorum valla.