Millet Kızlarla Nasıl Takılıyor Ya?

Bu konuyu okuyanlar

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Öncelikle isminden "Asosyal" ibaresini kaldıracaksın, spora gideceksin bi fiziğini düzelteceksin diş doktoruna git (dişlerinde sorun varsa tabi) sonra diş temizliğini düzenli yap, saç sakalla ilgilen güzellik tamam şimdi yapman gereken sokağa çıkıp elinde "gacım olacak var mi" diye bi yazısı olan pankart tutucaksın hadi bakim sonra teşekkür edersin :)

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,067
Soruları cevaplarsan değerlendirme yaparım.

1- Kaş kaç?
2- Boy kaç?
3- Kilo kaç? 50 yazmışsında ama bidaha yaz :D
4- Bir hobi filan var mı?
5- Becerebildiğin meslek var mı?
6- Konuşunca şaşırıp kekeleye biliyormusun?
7- Kız görünce donup kalıyor musun?
8- Kızlardan uzak kaçıyor musun?
9- En son ne zaman kafeye gittin Mc donald felan?
10- Bir oturuma güle deye 400 TL harcaya bilir misin?
11- Çalışmıyorsun dedin ama çalışmaya istek var mı?
12- Evin var mı?
13- Araban var mı?
14- Spor yapıyor musun?
15- Sağlıklı besleniyor musun?
16- Dişlerin çürük mü?
17- Tırnakların bakımsız mı?
18- Saçların uzun mu?
19- Güzellik mi önemli yoksa Kalbi mi?
20- Kız görünce ilk neresine bakarsın?

Bir bir cevaplamanı isterim tek mesajda.
Nikahına alsan bu kadar soru sormazdın ???

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Öncelikle isminden "Asosyal" ibaresini kaldıracaksın, spora gideceksin bi fiziğini düzelteceksin diş doktoruna git (dişlerinde sorun varsa tabi) sonra diş temizliğini düzenli yap, saç sakalla ilgilen güzellik tamam şimdi yapman gereken sokağa çıkıp elinde "gacım olacak var mi" diye bi yazısı olan pankart tutucaksın hadi bakim sonra teşekkür edersin :)
"Spora git fiziğini düzenle" spora git fiziğini düzenle de bunun parasını kim verecek? Onun dışında saç sakal, kılık kıyafet bunlar da para. Benim gardrobumda sadece bir pantolon var, dışarı az çıktığım için hep onu giyiyorum.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Millette şans var, oluyor bir şekilde. Bizde şans yok ki. Şans varsa mağara da bile bulursun.

Boyum 175 civarı sanırım. Böyle şeyleri ölçme fırsatım olmadı hiç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnız şöyle bir durum da var. Misal benim şu an sevgilim olsa n'olacak ki? Ben kendimi sosyal anlamda sevgili olmaya hazır hissetmiyorum. Ama sonra düşünüyorum ki, millet hazır oluyor da ben niye olamıyorum?

Ben sosyal birisi de değilim. Nasıl sosyalleşilir, nasıl eğlenilir, bir kız nereye götürülür hiç anlamadığım konular. Benim önce böyle şeyleri öğrenmem lazım belki de, ama bunun için de para lazım.
Kizlar neredeyse her yerde götürülür. Caddeye, kafeye, restorana, sinemaya, konsere, eve felan ?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Dil Olduktan Sonra Tip Olmasa Olur Gibi Geliyor Özgüvene Bağlı Sanırım

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Fen liseliler anlamaz.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Dil Olduktan Sonra Tip Olmasa Olur Gibi Geliyor Özgüvene Bağlı Sanırım

Kara kuru adamların yanında kız görüyorum. Benim tipim onların yanında avrupai kalır. Bende özgüven ve fırsat yok. Bence her şey fırsatta gizli, ben öyle düşünüyorum. Özgüven kazanmak için de fırsat gerekli. Ben öyle dışarı çık, birilerine adres sor, antrenman yap gibi şeyleri mantıklı bulmuyorum. Tamam üzerinde durmak gerekli ama bu böyle kuru kuruya olabilecek bir çözüm değil. İnsanın bir ortam veya bir avantaj yakalaması gerekli.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Kara kuru adamların yanında kız görüyorum. Benim tipim onların yanında avrupai kalır. Bende özgüven ve fırsat yok. Bence her şey fırsatta gizli, ben öyle düşünüyorum. Özgüven kazanmak için de fırsat gerekli. Ben öyle dışarı çık, birilerine adres sor, antrenman yap gibi şeyleri mantıklı bulmuyorum. Tamam üzerinde durmak gerekli ama bu böyle kuru kuruya olabilecek bir çözüm değil. İnsanın bir ortam veya bir avantaj yakalaması gerekli.
Haklısın Bende Reddedilirim Yanlış Anlar Korkusu Var Diyaloga Girdiğim Kızda Yok Hiç Avantajda Yakalayamıyorum

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
En azından bir arkadaş bulursun

Arkadaş normal insanla olunur. 18 yaşındayken iki yere girdim, ikisi de berbat yerlerdi. Normal insanın çalıştığı yerde beni işe almazlar, normal yerlere sorayım dedim iş yok dediler. Böyle şeyler tavsiye ediyorsunuz ama hep kötüsü denk geliyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
1- Yaş 21
2- Boy 175 civarı olabilir.
3- 50 civarı var. Adamlar veya teyzeler görünce uyuz uyuz "yemek yemiyon mu kilo al" diyor.
4- Sinema ve dizilerle alakalıyım aslında. Senarist veya yönetmen olmak isterdim.
5- 18 yaşındayken pizzacıya ve garsonluğa girmiştim ama beceremedim. Zaten normalde kolay kolay iletişim kurabilen birisi değilim. Hele bir de sorumluluk alınca hepten kuramıyorum, bu da iş yerlerinde sıkıntı yaratıyor. Photoshop'tan anlıyorum biraz. Grafik hazırlayabiliyorum.
6- Kekelemiyorum ama sesim kısık çıkıyor.
7- Kızlardan çekindiğimi düşünüyorum ama işin garibi daha çok onlarla anlaşabiliyorum sanki. Erkeklerin bir sempatisi yoksa daha çok erkeklerden çekinirim. Bir kız aşırı soğuk değilse çekinmem. Kızlardan daha çok uzağımdayken çekiniyorum.
8- Bir kızla takılacak kadar kendimi özgüvenli hissetmediğim için uzak dururum. Küçüklükten beri kızlarla alakam olmadığı için, bir anda kızların arasında olmak da panik yaşatabilir.
9- Hayatım boyunca hiç kafeye gitmedim. Anne babamın kafede takılma gibi bir alışkanlığı yok, onlardan görmediğim için benim de yok ki zaten oralara gidecek para yok. Hiç hamburger yemedim. Pizzacıda çalıştığım için bi pizza yemiştim o kadar. Starbucks nasıl bir yerdir hiç bilmem. Muhabbeti dönüyor ama hiç anlamıyorum.
10- Soruyu tam olarak anlamadım. Para harcama alışkanlığım yok. Alsam alsam abur cubur bir şeyler alırım.
11- Elimden iş gelse, patron tarafında azarlanmayacağımı bilsem çalışmak istiyorum. Zaten özgüven seviyem düşük, azarlanınca daha da düşüyor. He bir de şu var. Bir işte 6 gün çalışacak olmak hevesimi kırar. Çalışmadan asosyal olabiliyorum zaten, neden gideyim de çalışarak asosyal olayım ki?
12- Ailemle yaşıyorum, ev kredi. Ödeme biterse ev olmuş olacak.
13- Araba beklentim yok, bana çok uçuk geliyor araba falan. Param varsa karlı çıkacağım bir şey satın almak isterim. Ömrünü tamamlayacak şeye neden para vereyim ki zengin değilsem.
14- Zayıf olduğum için ergenliğin başlarından beri spora gitme hayalim vardı ama elime para geçmediği için hiç gerçekleşmedi. Futbol, basketbol gibi şeylere karşı hiç becerim yoktur. Çocukluğum da bu sebepten dolayı pek sosyal geçmedi.
15- Fast-food pahalı geldiği için yemiyorum. Sağlıksız demeyelim de yetersiz besleniyorum diyelim. Çoğunlukla ekmek arası yeriz 1-2 öğün. Evde fazla yiyecek olmaz.
16- Ön dişler değil de şu azı dişleri çürük baya.
17- Dışarı çıkmadığım için tırnakları kesmek aklıma gelmiyor.
18- Evet uzun. Bayadır berbere gitmiyorum.
19- Bu soru bana saçma geliyor çünkü insanlar aşık olsa bile genelde güzel birisine aşık olur ister istemez. Öyle çok büyük güzellik takıntılarım yoktur ama içimi hoş etmesi gerekir illaki. Kişiliği dersek ben zaten karizmatik kişiliği olan kızlardan hoşlanırım daha çok.
20- Mini etek falan giymişse bakıyorum valla.
1-Yaş ideal. Sevgi zamanı adamım.
2- Bende 175 Civarıyım. Orta boy sayarım bunu. Normal hani.
3- Kilo Boyuna göre hiç olmamış. Baya zayıf görünürsün boya kıyasla. Kızlarda zayıf birinin yanında gezip tozmasını istemez pek. Kilolu olsun ve Boyda Büyük olsun O tip avantajllılar önde hani.
4- Sinema ve dizi koleksiyonun olmalı hobi diyebilmek için. Bence sadece izleyicisin sen. Ama Film ve Dizi seçimin İdeal olabilir hani ona sözüm yok.
5-Aslında Pizzacı ve garsonculuk çokta götü bir iş değil. Kendi Karizman olsa o çalıştığın yere sana göre gelen Kız müşteriler bile olabilir. Sorumluluk alamıyorum diyorsun ilk yanlış burda, Erkek hep sorumlu olan taraftır ve sözünün arkasında durup tüm işlerinin ötesinden gelebilmelidir.
6- Sesinin kısık çıkması sorun değil. Asıl Kekeleyip yanlış birşey söylememen lazım.
7- Kızlarla anlaşabilirsin düşündüğüme göre.
8- Kendini çok rahat hissetmelisin kızların yanında. O da senin gibi insan zaten.
9- Aslında bende Sevmem pek kafeleri ama baya gittim diyebilirim. Arkadaş ortamı yada kız arkadaşın olunca baya rahat rahat gidip orda istediğin gibi deyip gülebilirsin.
İnan ki rahatlarsın pisikolojik anlamda. 1 defa gidersen zaten sonra kendin kafeye gidelim diceksin kıza.
10- Sanırım henüz eline toplu para geçmedi. Harcamasını bilmiyorsun yada elin varamaz. Sakın kızla kafeye gidince o pahalı bu pahalı deme. Direk yiyin için parasını öde çık ordan. Geriye bakma hani. Kızın senle soğuma aşamasına girmesi için çabalama.
11-Çalışarak asosyal olunmaz. Aksi dahada sosyal olunur sadece çok içine kapanıksın sanırım. Becerebildiğin mesleği keşfet ve kendi içinin Patronu ol. Kiminse ağız kokusunu almaya mecbur değilsin.
12- Eğer kızla aran iyi olursa ve işi uzatmak istemezse direk evliliğe kadem basmak isterse o zaman sen yandın. Kendi evin yok ve sevgili yapmak istiyorsun. Yaşadığın Ev kira olmasaydı neyse de, Ailecek toplanıp sana ev kredisi götürüp ödenirdi az buz sen iyi çalışana kadar.
13- Araba Rahatlıktır. Düşün Sevgilinle gideceğin yere Minibüse dolmuşa mı bineceksin? İçerisi sıkışık zaten hiç kimse istemez sevgilisini yada eşini öyle götürsün.
14- İlk kilo al sonra spor yap. Vücut daha iyi hal alır. Spor yapman senin yararına olacağına eminim.
15- Abi becerebildiğin kadar doğal beslen. Kilo alacağın yemeklerin tariflerini araştır bul inernette. Senin mutlaka kilo alman gerekicek. En az 70 kg, En çok 85kg İdeal 175 boya göre
16- Dişleri hemence yaptır hiç durma. En önemli konu ilişkide. Ağız kokması olmamalı.
17- Yapma ya Dışarı çıkmadığıma göre nedir? Parmaklarına bak eğer uzunsa Şimdi koş direk kes. Nasıl rahat edersin uzun tırnakla? :(
18- Bakım yap kendine ya. Bu ne durum abi. O zaman hiç konu açmamalıydın. Kendine saygın olmalı bu nedir abi?
19- Zevkler ve renkler farklıdır. Direk güzele aşık olur demen yanlış olmuş. Senin kıyaslamana göre Kızda senin güzelliğine bakcak ki Saçların düzensiz, tırnaklar uzun, Ağzın çürük dişlerden kokuyor. Mekandan koşarak uzaklaşıcak sonra. Oldu mu şimdi?
20- Bence sen sadece zevklerini gidermek için kız arıyorsun.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Valla iman hatipte okurken (gerçi hala okuyorum sadece liseye geçtim) her konuda rahatça konuşuyorduk iste su hoca baya güzel su hoca mal gibi kız olsa duyduğu gibi söyler hocanın gözdesi olanlarda farksız davranmiyor

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Valla iman hatipte okurken (gerçi hala okuyorum sadece liseye geçtim) her konuda rahatça konuşuyorduk iste su hoca baya güzel su hoca mal gibi kız olsa duyduğu gibi söyler hocanın gözdesi olanlarda farksız davranmiyor
Hocaya mı yürüyordunuz hani?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Edit --- ? ? ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Dalga geciyorduk ama baya iyiydi o hoca ?

Dalga geciyorduk ama baya iyiydi o hoca ?
Hocanın İyi olduğuna eminim, elinden bir kaza çıkmadığına göre :D Aklı dengesi yerinde olmayan birine denk gelmediğinize sevindim. Hacı hocalardan bence çok uzak durulması gerek şaka anlamında. Affetmezler yoksa ? ? ?

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Hocanın İyi olduğuna eminim, elinden bir kaza çıkmadığına göre :D Aklı dengesi yerinde olmayan birine denk gelmediğinize sevindim. Hacı hocalardan bence çok uzak durulması gerek şaka anlamında. Affetmezler yoksa ? ? ?
İyi derken başka anlamda yani kızdı anlican

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,067
İyi derken başka anlamda yani kızdı anlican

3- Kilo Boyuna göre hiç olmamış. Baya zayıf görünürsün boya kıyasla. Kızlarda zayıf birinin yanında gezip tozmasını istemez pek. Kilolu olsun ve Boyda Büyük olsun O tip avantajllılar önde hani.
4- Sinema ve dizi koleksiyonun olmalı hobi diyebilmek için. Bence sadece izleyicisin sen. Ama Film ve Dizi seçimin İdeal olabilir hani ona sözüm yok.
5-Aslında Pizzacı ve garsonculuk çokta götü bir iş değil. Kendi Karizman olsa o çalıştığın yere sana göre gelen Kız müşteriler bile olabilir. Sorumluluk alamıyorum diyorsun ilk yanlış burda, Erkek hep sorumlu olan taraftır ve sözünün arkasında durup tüm işlerinin ötesinden gelebilmelidir.
6- Sesinin kısık çıkması sorun değil. Asıl Kekeleyip yanlış birşey söylememen lazım.
8- Kendini çok rahat hissetmelisin kızların yanında. O da senin gibi insan zaten.
9- Aslında bende Sevmem pek kafeleri ama baya gittim diyebilirim. Arkadaş ortamı yada kız arkadaşın olunca baya rahat rahat gidip orda istediğin gibi deyip gülebilirsin.
İnan ki rahatlarsın pisikolojik anlamda. 1 defa gidersen zaten sonra kendin kafeye gidelim diceksin kıza.
10- Sanırım henüz eline toplu para geçmedi. Harcamasını bilmiyorsun yada elin varamaz. Sakın kızla kafeye gidince o pahalı bu pahalı deme. Direk yiyin için parasını öde çık ordan. Geriye bakma hani. Kızın senle soğuma aşamasına girmesi için çabalama.
11-Çalışarak asosyal olunmaz. Aksi dahada sosyal olunur sadece çok içine kapanıksın sanırım. Becerebildiğin mesleği keşfet ve kendi içinin Patronu ol. Kiminse ağız kokusunu almaya mecbur değilsin.
12- Eğer kızla aran iyi olursa ve işi uzatmak istemezse direk evliliğe kadem basmak isterse o zaman sen yandın. Kendi evin yok ve sevgili yapmak istiyorsun. Yaşadığın Ev kira olmasaydı neyse de, Ailecek toplanıp sana ev kredisi götürüp ödenirdi az buz sen iyi çalışana kadar.
13- Araba Rahatlıktır. Düşün Sevgilinle gideceğin yere Minibüse dolmuşa mı bineceksin? İçerisi sıkışık zaten hiç kimse istemez sevgilisini yada eşini öyle götürsün.
14- İlk kilo al sonra spor yap. Vücut daha iyi hal alır. Spor yapman senin yararına olacağına eminim.
15- Abi becerebildiğin kadar doğal beslen. Kilo alacağın yemeklerin tariflerini araştır bul inernette. Senin mutlaka kilo alman gerekicek. En az 70 kg, En çok 85kg İdeal 175 boya göre
16- Dişleri hemence yaptır hiç durma. En önemli konu ilişkide. Ağız kokması olmamalı.
17- Yapma ya Dışarı çıkmadığıma göre nedir? Parmaklarına bak eğer uzunsa Şimdi koş direk kes. Nasıl rahat edersin uzun tırnakla? :(
18- Bakım yap kendine ya. Bu ne durum abi. O zaman hiç konu açmamalıydın. Kendine saygın olmalı bu nedir abi?
19- Zevkler ve renkler farklıdır. Direk güzele aşık olur demen yanlış olmuş. Senin kıyaslamana göre Kızda senin güzelliğine bakcak ki Saçların düzensiz, tırnaklar uzun, Ağzın çürük dişlerden kokuyor. Mekandan koşarak uzaklaşıcak sonra. Oldu mu şimdi?
20. madde olmasa @_Zaur_ olduğuna ianmayacaktı herkes

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
İstanbul esenyurt sakin gelmeyin buraya ha gelirseniz haber verin bi selamlaşırız

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495

İş derken bi yerlerde geçici süreliğine çalışmaktan bahsediyorum. Daha üniversiteye bile gitmedim, bahsettiğim şey meslek olarak iş sahibi olmak değil. 0 parayla kendi işimi yapamam ki zaten.

Sorumluluk alamıyorum değil. Anladığım bir konuysa sorumluluk alabilirim ama dışarda öğrenmediğim bir işe girip çalışacak olmak sıkıntı yaratıyor illaki.

Ayrıca o kadar rezalet bir şekilde bakımsız değilim, diş çürük dediysek öyle kokudan yanına yaklaşılmayacak düzeyde değil n'aptın :D Ayrıca kız olsa bakımlı olurdum zaten.

Kısacası, düşündüğüm gibi hazır değilmişim bunu anladım. Kendime kılık kıyafet bile alamam. Hadi ben bunu kabullendim de benim yaşıtlarımın hatta benden küçüklerden bir kısmının sevgilisinin olmasına kıl oluyorum. O hazır oluyor da ben olamıyorum.

Abaza değilim aslında ama çaktırmadan bakıyorum. N'apalım abi yabancıyız sonuçta.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Soruları cevaplarsan değerlendirme yaparım.

1- Kaş kaç?
2- Boy kaç?
3- Kilo kaç? 50 yazmışsında ama bidaha yaz :D
4- Bir hobi filan var mı?
5- Becerebildiğin meslek var mı?
6- Konuşunca şaşırıp kekeleye biliyormusun?
7- Kız görünce donup kalıyor musun?
8- Kızlardan uzak kaçıyor musun?
9- En son ne zaman kafeye gittin Mc donald felan?
10- Bir oturuma güle deye 400 TL harcaya bilir misin?
11- Çalışmıyorsun dedin ama çalışmaya istek var mı?
12- Evin var mı?
13- Araban var mı?
14- Spor yapıyor musun?
15- Sağlıklı besleniyor musun?
16- Dişlerin çürük mü?
17- Tırnakların bakımsız mı?
18- Saçların uzun mu?
19- Güzellik mi önemli yoksa Kalbi mi?
20- Kız görünce ilk neresine bakarsın?

Bir bir cevaplamanı isterim tek mesajda.
? Çok iyi ya

"Spora git fiziğini düzenle" spora git fiziğini düzenle de bunun parasını kim verecek? Onun dışında saç sakal, kılık kıyafet bunlar da para. Benim gardrobumda sadece bir pantolon var, dışarı az çıktığım için hep onu giyiyorum.
Reyiz sende kız arkadaşım olsun ama çabalamayayım diyorsun anladığım kadarıyla üzülme de kızlarla konuşurken önemli şunlar
Özgüven
Ağız (lafların cümlelerin)
Cüzdanın :D
Kendine Bakımın tip bir yerden sonra işe yaramıyor tabi mağara adamı gibi bir tipin varsa o ayrıda tipte sıkıntı değil demişsin zaten

Tip tip tip öleceksiniz ya