Millenicom Rezilliği

pro2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar ben de millenicom mağdurlarından biriyim kasım ayında başvurup bağlatmak istemiştim ama bir türlü internet gelmedi defalarca teknik destek istememe rağmen bir türlü çözülmedi ve her iptal arayışımda çağrıdan düştüler daha sonrasında 427 TL fatura kesildi şaka gibi 427TL daha sonra defalarca şikayet kaydı oluşturturduktan sonra sildiler borcumu ve ben direk iptal talebi oluşturdum ve bugün kabul edilmiş ama bana attıkları mesaja bakın sistemlerinde her ay 20 den fazla şikayet oluşturdum internet alamıyorum faturalandırmayı durdurun iptal etmek istiyorum dedim ama ona rağmen iptal etmeden önce son bir koparim cabasındalar şaka gibi gerçekten rezillik ötesi bir durum.
02D538EE-97CF-4613-A321-C0819BB6B9A3.jpeg

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Bilişim Teknolojileri Kurumunun sitesinden şikayet oluşturun.
Sonra sonuçlanmasını bekleyin müşteri hizmetlerini aradığınızda sizinle Call Center çalışanları muhattap olur sonuç almanız çok zor.
BTK resmi kurum olduğundan şikayetlerle doğrudan kurum avukatları veya üst düzey (yetkili) kişler ilgilenir.
BTK bu firmaların hepsini denetler gerektiğinde ceza da keser sizden haksız alacakları 200-300 TL onlara 10Binlerce TL ceza olarak geri dönebileceğinden hakkınızı alırsınız.

Bu bütün internet servis sağlayıcıları için geçerli.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,758
Sonra sonuçlanmasını bekleyin müşteri hizmetlerini aradığınızda sizinle Call Center çalışanları muhattap olur sonuç almanız çok zor.
Aynen, Müşteri Hizmetleri sadece miktarı söyler o kadar.