Millenicom deneyim günlüğüm

Bu konuyu okuyanlar

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Herkese merhabalar. Millenicom'a geçmek isteyenler için bir günlük hazırlamak istedim. A'dan Z'ye bütün olumlu ve olumsuz deneyimlerimi buraya aktaracağım.

Altyapı: Türk Telekom FTTB/VDSL altyapı. (T11 ankastre kutusu var.)
Şu an kullandığım modem: TP-Link TD-W9970 VDSL2 modem.

27 Kasım 2020: TTNET kullanıyordum. Taahhütüm 12.12.2020 tarihinde bitecekti. Ben de ISS arayışına girdim. Önce Superonline mantıklı geldi ve malum foruma paket önerisi konusu açmıştım. O konuya gelen Millenicom kullanın yorumunu gördüm ve Millenicom'u araştırmaya başladım. Zaten taahhüt yok bir şey olursa çıkarım kafasındaydım. Bir çok olumsuz yorum vardı ama az önce bahsettiğim gibi hemen iptal ettiririm diyordum. Fiber 100 kampanyasına karar verdim.

28 Kasım 2020: "miileni.com" sitesinden ön başvuru yaptım ve hemen 20 dakika sonra arandım. Mailime evraklar geldi. Onları çıktı aldım ve imzaladım. Hafta sonu olduğu için kargoya veremedim. Akşam davet kodu olayı olduğunu gördüm ve Mh'yi arayıp kodu eklemelerini istedim.

29 Kasım 2020: TTNET'in verdiği TP-Link TD-W9970 modemini değiştirmek istiyordum ve aramaya başladım. Her yerde keenetic modemler övülüyordu. Benim de ilgimi çekti. Ama extra DSL bir modem için çok pahalı. Onun yerine omni DSL almayı düşünüyorum. (Sizin düşünceleriniz neler? Belirtirseniz sevinirim.)

30 Kasım 2020: Evrakları maile ve WhatsApp hattına gönderdim. Hemen geri dönüş yapıldı. Internetimin bugün veya yarın açılabileceğini söylendi ve evrakları UPS Kargo ile göndermem istendi. Şu an canlı derslerim var. Canlı derslerden sonra kargoya vereceğim.

Sizin de deneyimlerinizi mesajlara bekliyorum...

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Dayım anlamlar kullaniyor hatta dayım o kadar uzun kullanıyorki modemde sirketin eski adi yaşıyor sen düşün yani

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Keenetic modemler sağlam kaliteli olur, hakkında da hiç şikayet duymadım extra dsl alamıyorsanız omni dsl alabilirsiniz.