Millenicom Pişmanlıktır

Bu konuyu okuyanlar

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Arkadaşlar şimdi sizlere Millenicom'un nasıl bir üçkağıtçı, yalancı bir firma olduğunu anlatacağım:

1 hafta önce Millenicom'u araştırdım kötüleyeni de vardı sorunu olmayan da. Ben de geçeyim olmazsa Superonline'a dönerim dedim ve geçtim. 5.Günde DSL şifrem geldi. Girdim tamam herşey güzel 100Mbit geliyor. Ping de fena sayılmazdı derken son 1 haftadır akşamları hız sorunu yaşamaya başladım. Belki modemdedir sorun diye Keenetic Extra DSL aldım. (Modemden memnunum) Yine de çözmedi. Derken bugün en düşük hızı aldım. 5Mbit geliyor şuan. Ben de noluyor diye MH aradım. Sordum neden böyle diye, kontrol ediyorum diye 5dk bekletti ardından robot sese yönledirdi ve robot sesin bana söylediği şu: Pandemiden dolayı oluşan yoğunluktan ötürü hızınızda yavaşlama vardır. Peki neden TTNET'te böyle sorunlar yaşamadım? Hani aynı altyapıydı aynı internetti? Referans olduklarımdan özür diliyorum ve kimseye tavsiye etmiyorum.
2020-12-12 20_47_03-Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test.png

Edit: Şuan ISS değiştiremem çünkü taşınma durumum var ve eğer taahhüt olursa yeni evimde henüz altyapı olmadığı için boşuna para vermiş olacağım.
2020-12-12 21_32_36-Keenetic Extra DSL – Tanılama.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer sorunum çözülmezse Şikayetvar'a, CİMER'e, BTK Şikayet Sistemi'ne ve üye olduğum bütün sosyal medya ve forumlara yazacağım.

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Bence hat değerlerinin kötü olabilir ariza kaydı veriniz.

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Evet çünkü hiziniz kötü upload iyi.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Çok ilginç hat değerlerinin iyi download hiziniz çok kötü upload iyi.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Hat değerleriniz iyi, down hızınız çok düşük. İnternete kaç kişi bağlısınız?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Akşamları bütün kullanıcılar şikayetçi bu olayları biraz takip ediyorum telekom alt yapısında bulunan çoğu kullanıcılar şikayetçi, gündüz bir problem yaşıyor musunuz?

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Akşamları bütün kullanıcılar şikayetçi bu olayları biraz takip ediyorum telekom alt yapısında bulunan çoğu kullanıcılar şikayetçi, gündüz bir problem yaşıyor musunuz?
Peki bir şey sorayım: Neden 1 hafta önce kullandığım TTNET'te 2011 den beri çok az yaşamıştım?

Bu 1 hafta baya kişide sorun var, ya da bana mı öyle denk geldi ? altyapı da sıkıntı olabilir
3 Senedir kullandığım TT altyapısı

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Peki bir şey sorayım: Neden 1 hafta önce kullandığım TTNET'te 2011 den beri çok az yaşamıştım?

3 Senedir kullandığım TT altyapısı
O konu hakkında pek fikrim yok ama internette gördüğüm kadarıyla telekom kendi müşterilerine daha fazla bant genişliği verildiği söyleniyor ama bu dediğimden kesin emin değilim araştırmak lazım.