Mercedes Paketleri Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Mercedesin sitesinde araç konfigüre etme yani tasarlama kısmı var. Herhangi bir model seçtiğinizde araca bir sürü paket ekleyebiliyorsunuz fakat en full paketin ya da en iyi paketin hangisi olduğunu bilmiyorum şahsen. Bununla ilgili bilgisi olan var mı? Aracı baştan aşağıya değiştirebiliyorsunuz fakat benim gibi bilmeyen birisi bunları nasıl seçecek? Teknolojiden geri kaldık valla. Cahil diye hor görmeyin yani. ?

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
En dolu paket oluştırmak kolay orda yazan her ifade farkı bi özellik google dan bakın ne ise yaradığını o özelliği seçin veya arayım en dolu paketi satın alacağınızı isteyin

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
En dolu paket oluştırmak kolay orda yazan her ifade farkı bi özellik google dan bakın ne ise yaradığını o özelliği seçin veya arayım en dolu paketi satın alacağınızı isteyin
Teşekkür ederim dostum. Tekrar bakarım.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Aslında o paketler, aracınızda ekstra olarak neleri görmek kullanmak istediğinize bağlı. Restoranda yemek seçmek gibi birşey. Hepsini değil birkaç çeşit yiyebilirsiniz ve doyarsınız.

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
en dolu paket amg olan a200 amg değil a 45 amg e63 amg
Teşekkür ederim dostum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında o paketler, aracınızda ekstra olarak neleri görmek kullanmak istediğinize bağlı. Restoranda yemek seçmek gibi birşey. Hepsini değil birkaç çeşit yiyebilirsiniz ve doyarsınız.
Onu anladım araştırdıkça valla kullanıcıya bağlı tamamen.