Meireles'e 12 maç ceza!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Halis Özkahya'yı şahsen tanırım, lisede futbol turnuvamızın finalini yönetmişti.. Bi daha görürsem mutlaka sorarım :D
[MENTION=187314]codding[/MENTION] , maçın özetini izle..

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
PFDK'den böyle bir ceza beklemiyordum, şaşırdım açıkçası.

Gerçi ceza büyük ihtimal düşecektir.

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tükürmedi desek bile o yaptığı gay hareketine ne diyeceksiniz ?

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Halis Özkahya'yı şahsen tanırım, lisede futbol turnuvamızın finalini yönetmişti.. Bi daha görürsem mutlaka sorarım :D
@codding , maçın özetini izle..
Hakemi tanıman birşey değiştirmez... Birisi hakeme fiziki saldırıda bulunur 11 maç yer digeri tükürdü diye 12 maç aslında herşey ortada. Gerçek olan şu Meireles 12 maç yok ama en son sözü herzaman Fenerbahçe söyler.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yav yalnız Fenerli arkadaşlarım cidden ayıp ediyonuz. İlk yorumlarda bakıyorum herkes aslan kesilmiş birşeyler söylüyor Meireles'i savunuyor, [MENTION=19025]AliA[/MENTION] arkadaşım video koyduktan sonra olay " Yav he he. " ye dönmüş. Yapmayın etmeyin, ayıptır.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Hacı öyle de olsa 12 maç ceza çok fazla.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yav yalnız Fenerli arkadaşlarım cidden ayıp ediyonuz. İlk yorumlarda bakıyorum herkes aslan kesilmiş birşeyler söylüyor Meireles'i savunuyor, @AliA arkadaşım video koyduktan sonra olay " Yav he he. " ye dönmüş. Yapmayın etmeyin, ayıptır.
Video koydum o kadar zahmet edip izlesen görürdün tükürmediğini. bir kişi yav he he demiş sadece onun yazdığını mı görüyorsun? yoksa benim yazdıklarımı görmek istemiyor musun da görmezden geliyorsun?

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Demin yazdığım araya kaynadı sanırım tükürmediğinin kanıtı.
3.26 önden çekim :
http://www.ligtv.com.tr/haber/kimseye-tukurmedim

hocam kaynarmı hiç, işlerine geleni görüyolar. Bak burda resim var hocam ayıp sende ya. Tükürmüş hocam bildiğin tükürmüş

xaQIU.jpg

hemde "fırlamıştır bi yumak salya" değilmi [MENTION=51495]trnc[/MENTION]

Bak mesela [MENTION=19025]AliA[/MENTION] da görmüş

1 maç da çift sarıdan kırmızı yediğinden dolayı var, toplam 12 maç.

Ayrıca hakeme tükürdüğü de net bir şekilde belli görüntülerde.

görmüş abi adam uğraşma.

27. saniye hemde !

ya diğerleri
[MENTION=266333]3D-Clan[/MENTION]

abi kabullenin demiş adam, olmayan görüntüyü bile kabullenecen ayıp seninde yaptığın [MENTION=20926]checkirge[/MENTION]
[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] de görmüş işte baksana hakemin yüz ifadesine, ağzına denk gelmiş heralde ağzınıda açmış yalamış şöyle çevresi yutmuş ohhhh yarasın.

bu kadar adam görmüş ayıp senin yaptığın yanlış görüyosun sen.

(o kadar şey yazdım sonradan aklıma geldi! Tükürüğü sadece gs liler görmüş) neden acaba?

[MENTION=19025]AliA[/MENTION] sataşmadım burda sadece cevap atıyorum arkadaşlara..

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ya o bu değilde ciddi ciddi merak ediyorum. fatih terimin bir cezası vardı. sonra kafalarına göre ertelediler hani. ne oldu o ceza. ?

harbi bilmediğimden soruyorum.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
o kadar video koyduk daha fotoğraf koyuyolar :D siz devam edin gençler tatmin edin kendinizi

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=20926]checkirge[/MENTION] kardeşimizin verdiği video da çok açık ve net tükürmediği belli oluyor, Federasyon sanki bu görüntüleri hiç mi izlemedi, yine herşey ortada olduğu halde 8 maç fazladan ceza verdi.

ne diyelim helal olsun, bu görüntüleri göre göre tükürdü diye ceza verenlerde elbet bir şekil de cezasını çekecekler.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Federasyon çok yanınızda durdu bir zahmet biraz karşınızda olsun.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hakeme ayar olup kırmızı kart yediği belli.
ama gidip yumruk ataydın daha az ceza alırdın...

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
o kadar video koyduk daha fotoğraf koyuyolar :D siz devam edin gençler tatmin edin kendinizi

yorma kardeşim kendini

senin videoya kadar bende kızıyordum hatta savunduğunuz için size kızıyordum her şey ortadaydı halbuki çok dikkat ettim kafası ileri gidiyor aynı anda hakemin gözleri kapanıyor ama sertçe söylenmiş bir söz var orada ama ya bakma zahmetine girmemiş arkadaşlar yada bunu kabul edemeyecek kadar gs sevgisiyle dolular

ama o hareket hala muamma herşey olabilir

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
demekki neymiş tükürceğine git yakasına yapış itekle tartakla darp et nasılsa aynı ceza. en azından hıncını alırsın.

tükürmenin anlamını bilmeyenler için eski teknik direktörünüzden ders alın biraz yav :)

http://www.youtube.com/watch?v=jfpaPIVO69Y

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Yerinde olsam devre arasında giderim böyle vasat futbolun olduğu ülkede futbol oynanmaz.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
tabi tabi haklı bir ceza nede olsa hakemin yakasına yapıştı =) alkışlarla yaşıyorsunuz pfdk

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
O hareketleri yaparken kaç maç ceza alacağını biliyordu, yılların futbolcusu, çocuk değil aptal olduğunu ise hiç sanmıyorum. Eğer profesyonelse hakeme o hareketleri yapmayacak beyler. Niye yapamadı başka liglerde de gelip burada yapıyor. Tatilini biraz uzatmak istemiş olabilir belki. Zaten parası da garanti. Oyundan çıkarken bir de armayı öptü, trübünlere oynadı. Adam dersine iyi çalışmış biliyor bizim insanımızın nasıl duygusal yaklaştığını bu tarz olaylara. Hagi'den başka hangi yabancı futbolcu ilerleyen yaşında gelip de fedakarca hizmet etti ki Türk takımlarına. Öyle ahım şahım da top oynamıyor gerçi, 11 maç değil 111 maç oynamasa ne kaybeder fener, onun yerinde oynayacak en az 4 tane daha oyuncusu var fenerin. Biraz düşünse fenerliler anlayacaklar futbolcularının masum olmadığını. Biraz düşünseler olanları yeter, biraz.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Adam tukurmemis acik ve net herhangi br reflekstir zaten.az bile diyenlr olmus sizn takiminizdan olsaydi ne diyecektiniz tukurdugu halde tukurmedi derdiniz. Burda tukurmedigi belli her oyuncunun refleksleri var yalan atsak neyse .. Size bol tartismalar. Buras turkiye zaen hersey normal.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Şunu unutuyorsunuz, engin hakemin yakasına yapıştığı için 11 maç ceza aldı..

Meireless ise karttan dolayı 1 maç, hakeme gay işareti yapmaktan 3 maç, tükürmekten 8 maç aldı..

Hakeme tükürmek 12 maç, yakasına yapışmak 11 maç diye saçma saçma yorumlamayın. Tükürmemiş olsaydı bile en az 5-6 maç alırdı.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Şunu unutuyorsunuz, engin hakemin yakasına yapıştığı için 11 maç ceza aldı..

Meireless ise karttan dolayı 1 maç, hakeme gay işareti yapmaktan 3 maç, tükürmekten 8 maç aldı..

Bu mantığa göre bence bu cezanın 4-5 maça inmesi lazım. Gay hareketinde onun kültüründe öyle bir anlamı olmayabilir ya da başka birşey demek istemiş olabilir( hatta birisine gay demek sadece homofobiklerin olduğu bir ülkede hakaret sayılır da neyse) ancak tahkim bunu es geçer cezayı verir. ama olmayan bir tükürüğün cezasını kesinlikle iptal etmelidir.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bu hakeme dikkat ederseniz diğer yönettiği maçlara aynen bu hareketi yapıyor
:thumbdown:

2rW9r.png

slipknot44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
boş bir konu. tükürdüğü gayet net ve bence ceza gayet yerinde olmuş.

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu mantığa göre bence bu cezanın 4-5 maça inmesi lazım. Gay hareketinde onun kültüründe öyle bir anlamı olmayabilir ya da başka birşey demek istemiş olabilir( hatta birisine gay demek sadece homofobiklerin olduğu bir ülkede hakaret sayılır da neyse) ancak tahkim bunu es geçer cezayı verir. ama olmayan bir tükürüğün cezasını kesinlikle iptal etmelidir.

o hareket her yerde aynı anlama gelir merak etme sen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...