Media player CLASSİC sorun var

r.öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar mpc de videolar önceden ön izleme veriyordu yani videonun üzerinde o videoya ait küçük foto bulunuyordu.. şimdi ne oldu anlamadım bunlar gitmiş...NASIL düzeltebiliriz? bi fikri olan var mı?

musti1962

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programlar/K-Lite Codec Pack/Codec Tweak Tool/Miscellaneous/Thumbnails butonuna tıklayın açılan pencerede Select All deyip
Apply&Close yapıp programdan çıkın.Umarım sorununuzu çözer.

kt33q.jpg
[/URL][/IMG]

karasoy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Programlar/K-Lite Codec Pack/Codec Tweak Tool/Miscellaneous/Thumbnails butonuna tıklayın açılan pencerede Select All deyip
Apply&Close yapıp programdan çıkın.Umarım sorununuzu çözer.

kt33q.jpg
[/URL][/IMG]

Çok teşekkür ederim ya musti1962 . Bende de 6 aydır Mp4 Avi Ve Flv'lerde ön izleme gitmişti, ne yapdıysam olmadı. Şimdi burada senin dediğin gibi yaptım geri geldi. ( Bilgi paylaşılınca güzel )

Peki Mkv'lerde olur mu ön izleme ?

musti1962

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birşey değil,benim bilgisayarımdaki mevcut mkv dosyalarında ön izleme mevcut.

r.öncül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah razı olsunn çözüldü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mpc hc kullanıyorum fakat ındırdıgım bı kac fılmde ses yok sesı acıyorum fakat sanıye goruntusunun yanında ses ısaretı kapalı duruyo ama ses acık duzeltemedım yardım edermısınız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mpc hc kullanıyorum fakat ındırdıgım bı kac fılmde ses yok sesı acıyorum fakat sanıye goruntusunun yanında ses ısaretı kapalı duruyo ama ses acık duzeltemedım yardım edermısınız?

Bunun çözümü var mıdır acaba? Aynı sorun bende de mevcut ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bilen biri var ise yardımcı olabilir mi lütfen...