Media Markt, 1000 Kişi İşe Alacak!

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Türkiye'nin en büyük teknoloji marketi olmayı hedef edinen Media Markt'tan güzel haberler var. Adana'da açılacak mağazanın yanı sıra, bu yıl tam 1000 kişi işe alınacak. İşte detaylar.

Tüm dünyada yaşanan krize rağmen, Türkiye'deki teknoloji marketleri, büyümeye devam ediyor. Dün yayınladığımız Electro World Kartal mağazası haberinin hemen ardından bir güzel haber de Media Markt'tan geldi.

25 Mart'ta Adana'da

Firma, en yeni mağazasını Adana açacak. 5 bin metrekarelik tek katlı mağaza,25 Mart gecesinde müşterilerine merhaba diyecek. Media Markt'ın Türkiye'deki bir diğer başarısı da; teknoloji mağazasının bulundu diğer ülkelere oranla en hızlı büyüyen ülkeler arasında ilk sıraya oturması.

Daha Ucuzunu Bulursan Fiyatın 2 Katını Teslim Ediyor

Media Markt'ın sunduğu ve dikkat çeken bir diğer hizmet de; izlenen fiyat politikası. Kısaca özetlemek gerekirse; Media Markt'tan satın aldığınız bir ürünü, aynı il sınırları içerisinde daha ucuza buluyorsanız, Media Markt bu ürünün fiyatının 2 katını size teslim ediyor.

Videoyu İzleyin

Aşağıdaki videoda, konuşturmakta biraz zorlandığımız Media Markt Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan ile bu konular üzerine konuştuk. Mağaza açılışında yaşanan izdiham, ilginç fiyat politikası, yeni mağazalara alınacak olan 1000 kişi, ve daha fazlası...

[SDNTV]2009_03_19_mediamarkt.mp4[/SDNTV]

:: En beğendiğiniz teknoloji mağazası hangisi? Forumda tartışalım.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
aynı sistem ikeada vardı sanırım. bir arkadaş bu sistemle ii para kazandığını söylüyordu

force

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Troy kardes bu tip soylesiler yapilirken surekli hareket eden insanlarla zor oluyor sanirim
bakdim yuz ifadende gulumseme vardi :D

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Fiyat tarifelerindeki iddiaları ve iş imkanı sunmaları dikkat çekici. Umarım işi gerçekten bilen ve ihtiyacı olan kişi seçilir.

Teknosa haricindeki tüm tekno marketler tercihim.

Phaleros

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Müdürüm benim :) Nuri Bey... :)

Evet arkadaşlar, Media Markt bunun dışında ikinci konsept mağazasıyla da yıl içerisinde Türkiye'ye giriş yapacak: Saturn..

Takip etmeye devam edin... Muhteşem indirimlerle Adana'yı sallamayı düşünüyoruz..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Müdürüm benim :) Nuri Bey... :)

Evet arkadaşlar, Media Markt bunun dışında ikinci konsept mağazasıyla da yıl içerisinde Türkiye'ye giriş yapacak: Saturn..

Takip etmeye devam edin... Muhteşem indirimlerle Adana'yı sallamayı düşünüyoruz..
hahah

süpper bi mesaj :D

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yalnız editör arkadaş Media Markt'ı anlatmış, "şöyle de olacak mı böyle de olacak mı" diye. Cevapları da kendi vermiş.;) Sayın Nuri Bey de daha ziyade kafa sallayarak tasdik makamından çalmış.:D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
O nedenle haberi yazarken "konuştururken zorlandığımız" diye ekledim :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Nuri Bey 2 kat fazla fiyat konusunda "arada sırada ödeme de yapıyoruz" diyor.. Bu ne saçmalıktır?. Geçenlerde 1 TB hdd bozulmuştu, 1 ay içinde servisten gelemedi, paramızı iade etmediler onun yerine media markt kartına para yüklediler. Yani size para vermem yine benden ürün al diyorlar..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ürün değişimi ile fiyat farkı biraz farklı pesi.

benim msi wind pc'yi biliyorsundur belki sen de. ben aylarca mücadele ettim.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Tamam farklı, tam anlatamadım sanırım. Yani demek istediğim bu adamlar nakit para vermiyor da onlardan ürün alma karşılığında karta para yüklüyolar..