Yardım Meb İnterneti Yasaklı Sitelere Girme

Bu konuyu okuyanlar

İkeaköftesi

Asistan
Reaksiyon puanı
116
okullar açıldı telefona izin verildi internetim az okulum wifiına bağlandım selfikitayıda indirdim çoğu siteye giremiyorum en azından steam link i yada discord u nasıl çalıştırabilirm

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,660
F-Secure Freedome VPN en etkili çözümdür. Hızlı ve net çözüm yapabilen tek VPN'dir. Yine de ücretli olduğu için 15 günlük deneme sürümünü kullanmanız geçici bir çözüm olarak etkili olacaktır.
Psiphon VPN de ikinci sıradadır, işe yarama ihtimali yüksek olmakla birlikte ücretsiz olması en büyük avantajıdır, yine de sistemde ısınma ve kasmayı çok yapabilir ve yavaş bir internet hızı sağlar.

İkeaköftesi

Asistan
Reaksiyon puanı
116
F-Secure Freedome VPN en etkili çözümdür. Hızlı ve net çözüm yapabilen tek VPN'dir. Yine de ücretli olduğu için 15 günlük deneme sürümünü kullanmanız geçici bir çözüm olarak etkili olacaktır.
Psiphon VPN de ikinci sıradadır, işe yarama ihtimali yüksek olmakla birlikte ücretsiz olması en büyük avantajıdır, yine de sistemde ısınma ve kasmayı çok yapabilir ve yavaş bir internet hızı sağlar.
herhangibir virüs varmıdır zaten okullar max okadar süre açık olur

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,660
Programları cihaza kurabilirsen gerisi kolay

kalavun54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
VPN programları dışında bunun çözümü maalesef pek mümkün değil üstat, bilginize.