McFunSoft Video Convert Master 8.0.5.20

a200

Üyecik


Tanıtım:
McFunSoft® Video Convert Master™, yüksek hızda ve yüksek kaliteyle görüntüleri dönüştürmek, internetten, ev bilgisayarınızdan indirilmiş görüntüleri diğer biçimlere dönüştürmek ve DVD’ye yazmak için tasarlanmış bir yazılımdır. Çok kapsamlı ve hepsi bir arada (All-in-One) türünde bir yazılımdır.

Dönüştürdüğü görüntü biçimleri arasında; AVI, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, vcd, dvd, SVCD, RMVB, RM, WMV, SWF, VOB, ASF, AAC, AC3, MP2, MP3, AMR, WAV ve herhangi bir görüntü biçimleri bulunmaktadır. Dönüştürdüğü bu görüntü biçimlerini çok kolaylıkla DVD ort—– yazabilme kabiliyetine sahiptir. Kullanıcılara tiyatro izlemenin gereksinimlerinin farkına vardırmak için evde bir ev videosu olma veya bilgisayarda saklama kabiliyetine sahiptir. Tüm DVD biçimlerine uyumlu olan yazılım, kolay, anlaşılır ve hoş bir arayüze sahiptir. Kullanıcılara yol gösteren sihirbazlar yardımıyla yazılımı kullanmak son derece basit hale getirilmiştir. Günümüzün tüm görüntü ve ses biçimlerine destek sağlayan yazılım, ses hızlarında da kullanıcıyı yalnız bırakmamıştır. Çeşitli aralıklarda bit oranlarına destek vermektedir. Tüm bunlarla yetinmeyen yazılım ayrıca kullanıcının günümüz şartlarını düşünerek Flash (.swf) uzantı biçimlerini de bahse konu biçimlere dönüştürebilmektedir.


Kullanıcılar için günümüzde en önemli şeylerden biriside, bir yazılımda birden çok yazılımın birleştirilmesidir. Eğer bir yazılım sadece tek bir işe yarıyorsa bu yazılımı kullanıcıların büyük bir çoğunluğu kullanmamaktadır. DVD işleyici yazılımda da durum bu haldedir. Sizlere anlatımı yapılan bu yazılım ise hepsi bir arada (All-İn-One) türü yazılımdır.
Yazılım dönüştürdüğü bu görüntü biçimlerinde kullanıcının istemediği görüntü yerlerini çok kolay bir şekilde kesmekte ve görüntü arasından çıkarabilmektedir.
Tüm video biçimlerini aralarında dönüştürün:
# Yazılım, AVI (DivX, XviD, vb.), mpeg 1,2 ve 4, 3GP, MOV, RM, SWF, WMV ve dvd, SVCD, vcd biçimlerine son derece kolay ve kayıpsız olarak hızlı bir şekilde dönüştürmektedir.
DVD yazın:
# Ev dvd oynatıcınızında bulunan görüntü biçimlerini destekleyen tüm video dosyalarından film dvd’leri oluşturabilmektedir.
Basit nakil-taşıma:
# DV ‘den, VCRs, TV tunerleri, web kamları ve benzer kameralardan görüntüleri baştan itibaren kaydetmenize ve DVD ortamında yazmanıza olanak sağlar.
Kesme-ayırma:
# Arzu ettiğiniz, büyüklükte olan görüntüleri kesmekte ve ayırmaktadır.
Ses ve şekilleri çıkarın:
# Ses dosyaları, özetler ve resim dosyaları gibi biçimleri kaydettiği gibi, ses akımlarını da kaydetmektedir.

downland: http://www.video-convert-master.com/downloadserver/mcfunsoft/VideoConvertMaster.exe

büyüklü: 15 mb
 
Üst