MaxxDump'ın Ban'ı Kalksın mı ?

MaxxDump'ın Ban'ı Kalksın mı ?

• Kullanılan toplam oy
    42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DaY_WalkeR

Profesör
4 Ağustos 2007
2,772
5
0
Foruma çok emeği geçen eski modlarımızdan biriydi.. Çeşitli sebeplerden dolayı banlanmıştı ama biz sdn halkı olarak onu geri istiyoruz..
*
010120091225hq4.jpg

muratcanberber

Profesör
23 Ağustos 2007
2,033
0
0
Sağlam adamdır. Yapılan haksızlıktır. Forumun tadı tuzu kalmadı. Her gün girmeden duramadım shiftdelete , artık girmeye gerek duymadığım bir site haline geldi.

Yazık oldu !!!

maxxdump'a saygım sonsuz. En iyisini o bilir.

Ben olsam geri dönmezdim orası ayrı ....

a4tech

Asistan
8 Mart 2008
364
1
0
niye ban yediğini anlatın ki ona göre karar verelim. konuyu bilmeyenler çoğunlukta.

findukfaresi

Dekan
29 Mart 2008
7,298
73
0
erdemi tekrar forumda görmek beni mutlu edecektir. olayı az çok biliyorum ama gene de yöneticilerin kararıdır...

erdemmm maxxdump geri dön abicim.....

Big

Doçent
23 Şubat 2008
746
2
0
Vallahi bir mod ban yediyse eğer site yöneticilerinin geçerli bir sebebi vardır .
Eğer bu neden kişisel birşeyse burada durmaya gerek bile yok ozaman ...

Serkannd

Profesör
12 Aralık 2007
2,157
10
218
fazla tanımıyorum ama çok eskiden beri sdn'de olduğunu biliyorum yazın nerdeyse her konuda mesajını görüp okurdum çok kaliteli yorumları vardır kendisinin :)

banının kalkmasını isterim her ne sebeple banlandıysada yönetimin bu seferlik hoşgörü göstermesi iyi olur :)

ashabulyemin

Profesör
6 Aralık 2008
3,389
20
0
banlanma işi bazen keyfi oluyor bazı sebebler özellikle bir kişiye uygulanırken bazıları muaf tutuluyor eğer maxxdump'ın banı kalkacaksa haksız banlananlarınkide kalksın kurallar herkeze eşit işlesin milli manevi değerleri korumak aşağılayanlarla tartışmak ve uyarısız banlanmak buna katılmak mümkün değil
evet arkadaşımızın banı eğer geçerli bir sebeb yoksa kalksın ve haksız banlanan arkadaşların kalkmazsa sebebleri tartışmaya açılsın uçuruldu gönderildi veya daha aşağılayıcı cümlelerle ban haberi verilirken konunun kilitli kalması adaletli değildir en azından o kişiye söz hakkının verilmesi lazımdır

Rapchy

Rektör
Emektar
3 Ağustos 2008
10,758
119
243
Neden ban yedigini yetkililer hariç kimse bilmiyor banlandıgı zamanlar ayaklanma olmuştu forumda nerdeyse ama kimse sebeplerini söylememişti

Umarım kalkar banıda modluk görevini mükemmel bir şekilde yapıyordu

Juggernaut

Profesör
2 Mayıs 2007
3,323
41
0
MaxxDump SDN' de önemli, sevdiğim kişilerdendi. yarışçı'nın dediği gibi ona da söz hakkı verilmesi gerekir. ( Gerçi aralarında böyle bir konuşma olmuştur ) Geri dönmesini gerçekten isterim mod olması gerekmez.

Bu arada MaxxDump ban yedi ama diğer arkadaşın modluğu alındı , niçin ? Eşitlik gerekmez mi ?

ZorhaK

Rektör
24 Kasım 2008
10,757
259
243
işte bahsi geçen kişinin uzaklaştırılma anı.

http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/438-ucusan-uyeler-32.html#post491650
_megavisor_ ortamı germeye yönelik mesajlar atmaya devam ettiği için 10 gün ceza aldı

Maxxdump hakaret boyutlu sözleri ve ortamı gerdiği ve huzur kaçırdığı için süresiz yasaklandı...

zaten mesajlarda aratırsanız adı geçen kişiyi neler yaşandığını anlarısnız.

bu linktede kilitli bir konu olmasına rağmen cereyan eden olaylara dair az da olsa izlenim edinebilirsiniz.
http://forum.shiftdelete.net/forum-hakkinda/59976-bir-ozur-metnidir.html

ashabulyemin

Profesör
6 Aralık 2008
3,389
20
0
zorhak tercuman oldu.çıkan sayfada iki arkadaşımız da gidenlerden bizlere örnek olanlardan bazılarının çekindiklerinden onlar uçtu meydan diğerlerinemi kaldı hayır kainat yaradılışının özelliğidir boşluk kabul etmez doldurulur

burock

Doçent
21 Şubat 2008
792
0
0
SDN de tanışıp kaynaştığım hoş muhabbet arkadaşlardan birisi.gerçi topu topu 3-4 kişi böyle :) Bende tekrar Sdn de görmek isterim kendisini ;)

centigrade

Doçent
24 Mayıs 2008
994
4
18
Birer ikişer yanıtlayayım gördüklerimi:

Hemen üstteki Majesty hocam, sorduğun sorunun yanıtını şöyle vereyim: SDN üyeleri, forumda kendi seviyelerince mesaj yazmakta, bunun sonucuna katlanabildikleri ölçüde serbesttir. Ancak SDN Moderatörü olmak, SDN ekibine söz vermek demektir. Bu sebepten dolayı, tıpa tıp aynı suçu işleyen iki taraf da olsa, hatta tartışmanın karşı tarafı daha da hatalı olsa, üye üyeliğince, moderatör de ekibe söz vermiş ve sözünü tutmamış biri olarak sonucunu görür.

Maxxdump ise gerek olay sonrası tutumu, gerekse görevi alındıktan sonra yazdığı mesajlar ile(ki bilmeyenlere buradan ben söyleyeyim, Maxxdump'ın ban yemesi Nemesis'in modluğunun alınması ile aynı sebepten değil, görevi alındıktan sonra iyice ipini koparmasındandır) kalitesini belli etti.

Üstteki yazı Alengirli den alıntıdır.

Olayın iç yüzünü bilmediğimden çok fazla yorum yapma taraftarı değildim yinede genel manada bişeyler yazmak istiyorum.

Benim bahsi geçen arkadaşla herhangi bir konuda bağlantım olmadı ancak Alengirli gibi birisinin her zaman bu tarz çıkışlar yapmadığını bildiğimden dolayı uzaklaştırılma işinin gerekli olduğunu düşünüyorum.

Bu sadece bahsi geçen arkadaş için değil herkes için geçerlidir.Eğer yarın birgün forum içinde sakıncalı kabul edilen herhangi bir paylaşım veya yazı benden gelirse aynı şekilde de reaksiyon beklerim.

Zaten bir kişi köprüleri yaktıysa geri dönmesi içinde bir neden kalmamıştır.

Son zamanlarda sıkça ismi geçen arkadaşın geri dönmek istediğini tahmin ediyorum.Çünkü bundan kısa süre önce kendi çektiği fotoğrafı burda tuningmert tarafından paylaşılmıştı.

Burdan çıkardığım sonuç hala sıkı bir biçimde forumun takipçisi ve hala bişeyleri paylaşma heyecanını taşıyor.

Cezalar geçici veya kalıcı mıdır bunu sdn yönetimi bilir ancak bu işin sonu veya sonucu nereye varır iyi analiz etmek lazım...

ledzeppelinfan

Profesör
16 Haziran 2008
1,110
0
216
maxxdump haklı olduğu bir konuda haksız yere ağır laflar yemiştir.belki yaptıkları yanlıştı.ama bunun forumla bir ilgisi yoktu.olaylar SDN MODU sıfatıyla olmadı.bir insanın kalitesi bu tür şeylerle belli olmaz!

Big

Doçent
23 Şubat 2008
746
2
0
Ya birde aklıma takıldı maxxdump ne istiyor acaba belkide adam da dönmek istemiyor olamaz mı ? Bizde burada boşuna ahkam kesiyoruzdur.

onursevim

Profesör
1 Ocak 2007
4,082
62
0
Birisi durup dururken banlanmaz. her ne kadar tanımasamda sevdiğim bir moddu ama boş yere süresiz ban yemez birisi takdiri yönetim vermiş saygı duyulmalıdır. Ozaman tüm ban yiyenlerin banı kalksın.

meçhul_yolcu

Profesör
7 Ekim 2008
1,118
0
0
bu anketin dışında kalmak isterdim ama görüyorum ki:
sitede çatırdamalar başladı.
gruplar arası bazı olaylar tekrar sorgulanmaya başladı.
kurallar çiğnenip çiğnenip tekrar yazılmaya çalışılıyor sanırım.
yanlışlıkla uzaklaştırılmış olsaydı geri çağrılırdı.
belli kurallar esnetilirse ne yöne gideceğimiz belli çok uzağı görmeye gerek yok.
ve yazdım bazılarınca fişlendim.
saygılarımla meçhul_yolcu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...