Maximum 1000TL Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

MrVolkan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Genellikle oyun oynamak için video izlemek için fotoğraf video çekmek için kullanıcam bu durumlarda performansı iyi olan beni yarı yolda bırakmıyacak bir akıllı telefon lazım aklımda Asus Zenfone 2 Laser 5.5 var sizde tavsiyelerinizi söyleyebilirsiniz şimdiden teşekkürler.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Ben olsam zenfone selfie bakardım.

Son düzenleme:

MrVolkan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Başka tavsiyesi olan yokmu?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Genellikle oyun oynamak için video izlemek için fotoğraf video çekmek için kullanıcam bu durumlarda performansı iyi olan beni yarı yolda bırakmıyacak bir akıllı telefon lazım aklımda Asus Zenfone 2 Laser 5.5 var sizde tavsiyelerinizi söyleyebilirsiniz şimdiden teşekkürler.
gm 5 plus al kardeşim...

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

1000 tl bandinda guzel urunler var ama oyun odakli donanimi canavar gibi bir urun yok. 1000 tl bandinda genellikle orta segment urunler satildigi icin oyun performanslarida orta seviyede oluyor gpu'lari yuzunden. Size tavsiyem butceyi 1200tl'ye cikarip lg g4 almaniz yonundedir. Cunku g4 1200 tl'ye alabilme imkanina ragmen sd808 islemcisi ile ust segment urunler icinde yer almakta. Aytica urunun ekran ve kamera performansi cok basarili. Tavsiyem g4 almaniz yonundedir.

Yok butceyi 1200 tl'ye cikaramam derseniz o zaman sony gm5plus,asus zenfone selfi modellerine yonelebilirisin.

MrVolkan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Merhaba,

1000 tl bandinda guzel urunler var ama oyun odakli donanimi canavar gibi bir urun yok. 1000 tl bandinda genellikle orta segment urunler satildigi icin oyun performanslarida orta seviyede oluyor gpu'lari yuzunden. Size tavsiyem butceyi 1200tl'ye cikarip lg g4 almaniz yonundedir. Cunku g4 1200 tl'ye alabilme imkanina ragmen sd808 islemcisi ile ust segment urunler icinde yer almakta. Aytica urunun ekran ve kamera performansi cok basarili. Tavsiyem g4 almaniz yonundedir.

Yok butceyi 1200 tl'ye cikaramam derseniz o zaman sony gm5plus,asus zenfone selfi modellerine yonelebilirisin.
Teşekkürler güzel açıklamışsınız Asus Zenfone Selfie almaya karar verdim donanım olarak gayet iyi geldi bana

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Teşekkürler güzel açıklamışsınız Asus Zenfone Selfie almaya karar verdim donanım olarak gayet iyi geldi bana
Donanim olarak guzel bir urun. Benzer hatta daha iyi bir donanim ile gelen gm5plus urunune de bir bakin. Zenfone selfi'ye gore artilari sd617 oldugu icin baglanti teknolojiler, modem sinifi daha iyi. Usb type-c ile geliyor. Kutu icerigi guzel. Tasarimi ve kasa malzemesi daha iyi. Android one platformu oldugu icin en hizli guncelleme avantaji. Ekrani 1000 tl bandi icin oldukca basarili. Asus selfi de cok guzel gm5plus da benzee donanim ile gelip artilari daha cok olan ikisini de alinize alip bir inceleyin hangisi hosunuza giderse.