1100-1400tl iyi fotograf ceken telefon onerisi

Bu konuyu okuyanlar

halis12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu genelde müzik dinlemek sosyal medyada gezmek ve fotoğraf video çekmek için kullanıyorum sosyal medya olarak wp insta snap fln kullanıyorum pek oyun oynamak zaman gecirmelik mini oyun yuklerim genelde eksi sözlük gibi uygulamalarda yukluyorum hafıza 16-32 arası olursa yeter gibi kamerası iyi olsun ve telefon fazla büyük olmasın 5.2ınc tercihim max 5.5 butce 1100-1400 istisnalar dışında

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ5S fakat şunu unutma videolar OİS olmadığı için sarsıntılı çıkacak ve hoparlörü kötü

halis12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onerdiginiz telefonlar cidden iyi ama hepsi çift hatlı ve nedendir bilmiyorum çift hatlı telefonlar kalitesiz ve 4-5 aya elimde kalıcakmış gibi geliyor

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Bahsettiğin fiyata iyi kamerası olan bulmak zordur. Samsung Galaxy A5 2017 yi düşünebilirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
onerdiginiz telefonlar cidden iyi ama hepsi çift hatlı ve nedendir bilmiyorum çift hatlı telefonlar kalitesiz ve 4-5 aya elimde kalıcakmış gibi geliyor
5 aydır(daha fazla olabilir) Mİ5S kullanıyor memnun :D çatır çatur çalışıyor hala

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Çift hatlılar kalitesiz olacak diye bişey yok onlar özel üretim. Kalite markaya göre değişir.

Reaksiyon puanı
222
Mi 5s öneririm 14 ay oldu sanırsam sıkıntısız mis gibi telefon miui 9 ile daha keyifli betada olduğum için her hafta güncelleme geliyor kamerası performası iyi video çok çekiyorsanız çok tavsiye etmem ama fotoğraf için kaliteli. Ama bu fiyat bandında kabul edilebilir bir video kalitesi var vasat değil ama fotoğraf kadar başarılı değil.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Bütçeni 1500e çıkarabilirsen moto z play sana görr

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
Aslında 500 tl lik telefon da senin istediğin şartları %90 oranında yerine getirir , Tüketicilerin alışkanlıkları değişti sadece , lüx tüketimi vsr .

ama o fiyata mı 5s memnun kalırsın

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
telefonu genelde müzik dinlemek sosyal medyada gezmek ve fotoğraf video çekmek için kullanıyorum sosyal medya olarak wp insta snap fln kullanıyorum pek oyun oynamak zaman gecirmelik mini oyun yuklerim genelde eksi sözlük gibi uygulamalarda yukluyorum hafıza 16-32 arası olursa yeter gibi kamerası iyi olsun ve telefon fazla büyük olmasın 5.2ınc tercihim max 5.5 butce 1100-1400 istisnalar dışında

Merhaba,

Bu fiyat bandinin en iyi urunu mi5s. Gonul rahatligiyla alabilirsinis. Her konuda fiyatinin hak ediyor. Oyun oynayana sd820 chipseti ile canavar gibi oynatiyor. Dokunmatik home butonu ile dikkat cekici. Kamera kosunda bilinen markalarin bu fiyat segmentindeki urunleri kirpilmis orta segment urunler iken mi5s ust segment bir urundur.

Kamera konusunda iki eksisi var. Biri gece cekimleri kotu. Ikincisi ois olmadigi icin videolar sarsintili oluyor.

Yoksa cik sokaga cek bi resim at pc'ye bak hakkatten guzel cekiyormus diyceksin. Bide urun macro cekimlerde odagin disina cikma yakindaki nesneyi odakla arkayi prof. makina gibi iyi derecedr bulaniklastiriyor. Bunu ust segment urunler iyi yapiyor. Mi5s de ust segment bir urun ama fiyati orta segment :)