Maxicep Forum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
anlamadığım bu sıkıntıları forum içinde çözmeyi denemeden bizden destek istemeden gelip burda böyle yapmanız mı gerekirdi? Yaptığınızın savunulur bir tarafı yok haksızlık olduğunu düşünüyorsanız kendi aramızda çözerdik.. ne diyim ben size

Aleyküm Selam abi kusura bakma şimdi gördüm ilk sayfayı
sanmaki denenmedi bu? son olarak DreaMagic nickli Tarık abimize yapılanlar bardağı taşıran son damla oldu... O konuyu açtı gideceğini, ona bir haksızlık yapıldığını üslubunca dile getirdi. Bizde orda öfkemizi dile getirdik konusu gereksizlere taşındı ve kapatıldı. Yapılan haksızlık yer yutulur cinsten değildi...adminler lafını söyleyip kestirip attılar yani...

MrCommanDTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tarık abinizin benimle yaşıt olup üniversite öğrencisi olduğundan haberin var mı Yunus? Tarık benim de sevdiğim bir kardeşim ama siz yok yere gaza geliyorsunuz,Tarık resmen bana modluk verecekseniz deyip galeyana getirmiş sizi yine söylüyorum,bunlar yapılmış olsa bile sizin bunları burada dile getirmeniz sizi o adminlerden aşşada bırakmadı

Doğrudur abi ben de buraya kardeş dediklerimizi görmeye geldim ama başka birşey gördüm.. Anlayamıyorum biz aile gibiydik kendi içimizde çözebilirdik bu sıkıntılar benim kulağıma dahi gelmedi gelse elimden geleni yapardım görüşür konuşurdum herkesle biz yeri geliyo Ali abi ile bir saat telefonda görüşüyoruz bu konuları ben pek aktif değilim bu sıralar ama geleceğim yakında inşallah.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Nerde çokluk orda ...

Nesiller arasında huy, su, alışkanlık baya farklı oluyor. Ben 27 yaşındayım artık 20 yaşının altındaki kişiler bana garip geliyor hali tavrı davranışı...

Artık internet kullanım yaşı iyice düştü.
Benim 5 yaşındaki yiğenim PC yi açıp, şifresini girip oyun oynayabiliyor.
2 sene sonra okuma yazmayıda söktüğü zaman forum sitelerinde görürsünüz artık :)

maxicep in kurucusunu tanırım iyi bir arkadaşdı
Şuan o halen duruyormu? ne yaparlar hiç bir bilgim yok.
Bir ara bizim mobildepo.com ile baya yarıştık yok biz daha popüleriz yok siz daha popülersiniz.
Bizim daha çok üyemiz var sizin daha çok üyeniz var.
Kaç kez bizi şikayet ettiler falan fıstık.

Bende iyi bir site olduklarını düşünmüyorum ama haklarında da şöyleler böyleler diye konuşamıyacağım.

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Tarık abinizin benimle yaşıt olup üniversite öğrencisi olduğundan haberin var mı Yunus? Tarık benim de sevdiğim bir kardeşim ama siz yok yere gaza geliyorsunuz,Tarık resmen bana modluk verecekseniz deyip galeyana getirmiş sizi yine söylüyorum,bunlar yapılmış olsa bile sizin bunları burada dile getirmeniz sizi o adminlerden aşşada bırakmadı

Doğrudur abi ben de buraya kardeş dediklerimizi görmeye geldim ama başka birşey gördüm.. Anlayamıyorum biz aile gibiydik kendi içimizde çözebilirdik bu sıkıntılar benim kulağıma dahi gelmedi gelse elimden geleni yapardım görüşür konuşurdum herkesle biz yeri geliyo Ali abi ile bir saat telefonda görüşüyoruz bu konuları ben pek aktif değilim bu sıralar ama geleceğim yakında inşallah.
evet tabi canıııım o modluk istedi kimden duyduysan bunu artık yapma gözünü seviyim ya!

Kayrabey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Burda rep var mı vereyim sana sıcak sıcak :)

MrCommanDTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben Tarıkla konuşacağım şimdi anlayacağız mevzu nedir ama yine de Tarık bu konunun burda açılmasını istemezdi adım gibi biliyorum bunu

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4

nsle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence o gereksizlerde banlananlar sonuna kadar hak ediyorlar cezalarini..

Sacma sapan ugraslar icinde bosuna vakit olduren "gereksiz" uyelerdiler..

Onune gelen her eski konuyu hortlatan, bunu kendilerine aliskanlik edinmis olan insanlarin amaci sohbetten farklidir. Onceleri takip ederdim cok guzel sohbetler donerdi orada.. ama o uyelerin yuzunden dogru duzgun sohbet konulari sirf onlarin hortlatmalari yuzunden geride kaliyordu..

Ben o yoneticileri tebrik ediyorum helal olsun sayelerinde hortcularin gazabindan bir nebze kurtulduk...

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Selamun Aleyküm.

oo hakan abi :)

Abim kusura bakmayın bir çoğunuz durumu bilmediğiniz için bu şekilde konuşyorsunuz. Benim size karşı hiçbir sitemim yok olamaz da zaten fakat orada o olayları gördükten sonra gerçekten soğudum. Ben bu ay 3. kez aylık ban aldım ne için ? imza ! Ama sırf arkadaşlarım , kardeşlerim ve sizin gibi abilerim olduğu için kalmaya devam ettim orada. Bu pasif olacağım anlamına gelmez ama bundan sonra orada kesinlikle bir paylaşımda bulunmayacağım. Çünkü anladım ki kendimi yırtmak kimsenin umruna gelmiyor.

Ve abilerim kusura bakmayın ama bize bu siteminiz yersiz. Çünkü eminim ki onları siz yaşasanız siz de aynı duruma gelebilirdiniz. Yaş konusuna gelirsek de seviyeyi kendin biliyorsun Can abim. Lakayıt , ne dediğini bilmeyen , hiçbir şey umrunda olmayan adam çoğaldı. 6 ay öncesine kadar ki ortam bile yok artık. Yalan mı ? Ben symbian bölümünde ali abi ve seninle takılırdım iPhone kullandığım halde ki sohbetlerimizi sen biliyorsun , ne kadar seviyeli tam bir aile gibiydik. Ama son şu 3-5 ay site mahfoldu. Ve artık banlansam bile umrumda olmuyor o derece sıkıldım ve yıprandım orada. Yine de hakkınızı helal edin.

@Türe arkadaşım ben de maxicepten kaçtım desem zamanında yalan olmaz,ama shiftdelete abartı olmasın çölde Vaha gibi.Ben hiç bir eksiğini görmedim, umarım da görmem,burada insanların bir amacı var,insanlar seviyeli olmaya gayret ediyor :)

Biz orada da derdimizi anlattık , hakkımızı aradık ama sonuç ne oldu ? Hüsran..

m.murat.95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
maxicep site olarak berbat. inceleme olsun test olsun hep yüzeysel ve alıntı gibi yani video sıfır mesela. Ama forumu kalabalık ve ilk telefon aldığım zamanlar illegal içerikten dolayı giryordum(oyun apk ve sd'si gibi). Yalnız forumunda hala iyi niyetli üyeler var. Örneğin aynı kişi mi bilmiyorum kayrabey ne zaman soru sorsam ilk cevaplayanlardandır. Ayrıca teşekkür ediyorum kendisine.

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
KayraBey ve MrCommanDTr ; Abilerim mevzu bahsi siz yaşamadığınız için burada sağlıklı yorum yapamıyorsunuz yaptığınız şey MaxiCep'in propagandasıdır. Kusura bakmayın.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Bu site türkiyenin en iyi forum sitesidir :) benim gözümde..
haksızlık falan olmaz..
iyi forumlar :) hoşgeldiniz..

Kayrabey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KayraBey ve MrCommanDTr ; Abilerim mevzu bahsi siz yaşamadığınız için burada sağlıklı yorum yapamıyorsunuz yaptığınız şey MaxiCep'in propagandasıdır. Kusura bakmayın.

İlk mesajdan itibaren tekrar bir bak konuya.Ben geçerken uğradım sadece...

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
SDN:Maxicep tekilerin tartışıp anlaşma ortamı hoşgeldiniz.. :closedeyes: Arkadaşlar o sitede niye çözmediniz bu sorunlarınızı yahu..

GuitaristBoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SDN:Maxicep tekilerin tartışıp anlaşma ortamı hoşgeldiniz.. :closedeyes: Arkadaşlar o sitede niye çözmediniz bu sorunlarınızı yahu..
banlıyor admin olmaması gerekn ama admin olan kişiler bkz:revengeful, erol, anıl umut

admin azıttı mmaxicepte "sokakta çıplak bi kadın görürseniz naparsınız "diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...