Max 1300TL [Android] Telefon Tavsiyesi ?

Sizce Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    14

Akoleroski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar max 1300'tl olmak üzere bir telefon arıyorum android olmak şartıyla ?

İstedğim şeyler:

2GB Ram
4 Çekirdek
8 veya 13 mp kamera fark etmez
En fazla 4.8 inç olsun daha büyük olmasın !
Pil kapağı çıkartılabilir olsun ve SD Kart desteği olsun !

Herkeze teşşkür ederim ! :clap:

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Alınabilecek en iyi telefon LG G2. Tabi ithalat firma garantili ancak alınabilir.
Burada 1.299 TL'ye bulabilirsin.

Akoleroski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşşekür ederim dostum :) ancak; ben büyük telefon istemiyorum malesef.Ama genede çok sağol :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sanırım en iyi seçenek Optimus G olacak ne olursa olsun; 32GB bana yeter gibi sanki ama.Pil kapağı bende takıntı olmuş malesef :( Galaxy S3 ne durumda bu dönemde aılınır mı ?

cocuklukhali

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En az 2 gb ramli bir cihaz alınmalı. (Android olacaksa). Nexus 4 e de bakabilirsiniz veya nexus 5 i beklerseniz daha iyi olabilir muhtemelen o fiyatlarda olur

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
optimus g bende var sg s3 ile kiyaslamam bile ama ne bili degisiyor nede kart takiliyor ama her ikiside gayet sorunsuz ama neden bir htc one degil de optimus g benim aldigim zaman htc one daha gelmemisti ama optimus g de cok güzel yani bir eksigi yok

Akoleroski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefon olayı çok baş ağıtıyor yaw :D onu mu alsam bunu mu ? :D ; ama kararım hala LG Optimus G'den yana.
Büyük ihtimalle G alıcam.Bu seviyelerde 2GB ram var ama SD Kart desteği yok ! :)

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Batarya kapağı olanlar genelde kalın oluyor.

Bence nexus 5 bir bakın, yazdıklarınızla alakası yok ama

Akoleroski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum benim için teknik özellik önemli kalınlık filan değil :D Ama LG Optimus G ekaranı kapalı iken nefis bir görüntüsü var ve şimdi düşünüyorumda 2GB ram ve 13MP kamera ile süper bir performasnı var GİBİ; Alınca yorumlarımı sunacağım :)

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
http://forum.shiftdelete.net/cep-telefonlari/319307-detayli-lg-optimus-g-incelemem-%7Byazi-foto-galeri%7D-her-turlu-sorunuza-cevap-verilir.html

Akoleroski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gayet iyi bir performansı var ama s3 gibi kamerası olmadığı kesin 13mp değil o 8mp kamera bence :D :D :D
Ama ginede şık ve iyi bir performansı var :D

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Donanımsal olarak vermese de kullanım olarak dediklerine yakın bir telefon var iphone4s benim önerim

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Optimus G ya da illaki arka kapağı çıksın SD takılsın derseniz Xperia SP de iş görür

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar max 1300'tl olmak üzere bir telefon arıyorum android olmak şartıyla ?

İstedğim şeyler:

2GB Ram
4 Çekirdek

LG Optimus G yi öneririm.
2GB Ram, 4 Çekirdek, 13MP Kamera (Gece çekimleri pek başarılı değil.), Ekranı 4.8 inch, Pil kapağı çıkarılabilirmi bilmiyorum ama SD Kart desteğine ihtiyacın yok telefonun hafızası 32 GB.
Diğer yandan güncelleme konusunu düşünürsek LG o yönden pek de iyi denilemez rom ların bu sorunu giderebileceğini düşünmüyorsan şöyle söyleyebilirim;

Safkan android olan Nexus 4 öneririm. Oda gayet iyi bir telefon Android olupta boş olan telefonlar Nexus lardır güncellemeyide ilk onlar alır. Nexus 4 alırsan 2 konuda başarılı olmadığını bilmen gerekir Multimedia ve Kamera.

Genel özetleyecek olursak güncelleme göz ardı edilebilir diyorsan ki bence önemli bir konu ama yine de sen bilirsin ben LG Optimus G yi öneririm. Yok ben güncellemesiz yapamam diyorsan Nexus 4 ü alıp en az 1-2 sene rahat edebilirsin.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Güncelleme desteği istiyosan sony ve lg den uzak duracaksın. Özellikle lg den.

Akoleroski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kararım Optimus G'den yana.Aklımda s3 hiç yok bile şuanda sırf RAM bakımından neredeyse.Ama çok yüksek ihtimalle optimus g alıcam.Benim için önemli olan işlevsellik ve oyun performansı bu yüzden 2gb ram benim için hem ideal hem daha iyi.Pil kapağı açılmasada.[Bunu opsyonal olarak çıkartılabilir ama] sd kart desteğine gerek duymuyorum gerçekten.32GB bence gayet yeterli.

Ancak; Bir sorum var ?
Neden optimus g bukadar ucuz ? - Yani fiyat farkı neden yok ? Daha güçlü cihaz değil mi ?

Galaxy S3: 1299 TL
Optimus G: 1349 TL

Neden fark yok birde 13mp kamera var [Ne kadar dandik olursa olsun :D]

Teşekürler...

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

İstedğim şeyler:

2GB Ram
4 Çekirdek

eger o fiyata bulursan lg g2 ama ondada sd kart destegi yok ve pil çıkarılmıyor yada s4 e bak o fiyatlara bulabilirsen s4 de senin istedigin herşey mevcut.

hasan_poyraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

İstedğim şeyler:

2GB Ram
4 Çekirdek

bence bütçeniz uygunsa optimus proyu alın, harika bir pil ömrü var ve oyun performansı harika. ama yine de telefon almadan önce ankete koyduğunuzz telefonların bir karşılaştırmasını şurdan inceleyin derim;
http://hadikiyasla.com/komper/1/1,3...--vs-lg-optimus-g-e975--vs-lg-optimus-g-pro-/

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence bu işleri telefonları karşılaştıran sitelere bakman lazım. Böylece hangi telefonu istediğin hangi telefonu istemediğin ortaya çıkar. Ama yinede bize danışabilirsin.

onurturan78

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bende senin gibi bütçem var ve aradığım özellikler var yani önce SP de karar kılmıştım ancak baktım 1GB asla yetmez :D

LG G Pro veya LG G2 düşünüyorum ve hala düşünüyorum :D ama gönlüm Prodan yana... tavsiye ederim LED ışıklar kapak çıkıyor 2GB ram büyük olmasına takılma tel elle kullanma özelikleriyle hal ediyorsun..
AMA ancak hızlı olsun ileriye dönük bir telefon diyorsanda LG G2 32GB öneririm. sana öneriyorum ama bende hala ne alacağımı bilemiyorum ocak ayını bekliyorum :clap:

HMO2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S3 LTE alsaydın. Hem 4G hem 2 GB RAM 8 mega piksel arka kamera, 4 çekirdek pil kapağı çıkarılabilir ve SD kart desteği var.

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hayret kimse GM Elite'i bekleyin dememiş :)