Gm 5 Hala 580 TL ye Alınır mı?

Alınır mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

RRRohat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar anneme telefon alacağım. 500-600 liralık bir şey arıyorum. Telefon ucuz olsun ama aşırı kötü olmasın diye gm5 e bakıyorum. Android 8 i de alacakmış. Sizce alınır mı? Bu fiyata TR gaeantili başka telefon var mı?

Özellikler:
2 GB ram
16 GB hafıza
Snapdragon 410 1.2 Ghz 4 çekirdek
5 inç HD ekran Corning Gorilla Glass 4
13 mp arka, 5 mp ön kamera
Full hd video çekme
2500 mah batarya
Android 7.1.1 yüklü, 8.0 gelecek

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Gm5 olabilir , ama Moto E4 biraz daha kullanışlı bir telefon. Performansi da biraz daha iyi. Parmak izi okuyucusu ön tarafta var.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,449
Sıcak bakmıyorum başka cihazlara gözat.

pisiko_212

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Bizzat kullanıcısıyım android 8 almayacaktı gm5 plus alacaktı. Bu karar değişti mi bilmiyorum.Kamerası o kadar iyi değil. Şansıma bana iyisi denk geldi ama senin şansına kronik sorunlu bir tanesi çıkabilir. 5-6 uygulama açtıktan sonra ram yüzdesi yüzde 80'i geçiyor ve kasmalar başlıyor. Ben memnunum şahsen çünkü bu telefon akıllı telefonlardan fazla bir şey beklemeyen kişiler için.Whatsapp a giriyorum,facebook'a giriyorum bir iki sosyal medya uygulaması daha var ve müzik dinliyorum benim işimi görüyor. Hatta çiftlik oyunları da oynadım.Ama siz daha fazlasını isterseniz bu telefon sizin için pişmanlık olacaktır. Daha başka sorun varsa cevaplayabilirim.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
5 değil de 5 plus alınabilir.

RRRohat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bizzat kullanıcısıyım android 8 almayacaktı gm5 plus alacaktı. Bu karar değişti mi bilmiyorum.Kamerası o kadar iyi değil. Şansıma bana iyisi denk geldi ama senin şansına kronik sorunlu bir tanesi çıkabilir. 5-6 uygulama açtıktan sonra ram yüzdesi yüzde 80'i geçiyor ve kasmalar başlıyor. Ben memnunum şahsen çünkü bu telefon akıllı telefonlardan fazla bir şey beklemeyen kişiler için.Whatsapp a giriyorum,facebook'a giriyorum bir iki sosyal medya uygulaması daha var ve müzik dinliyorum benim işimi görüyor. Hatta çiftlik oyunları da oynadım.Ama siz daha fazlasını isterseniz bu telefon sizin için pişmanlık olacaktır. Daha başka sorun varsa cevaplayabilirim.
Eğer sizin dediğiniz gibiyse annem kullanacağı ve bunların en fazla yarısını yapacağı için kasmalar oluşacağını sanmıyorum. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

pisiko_212

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Eğer sizin dediğiniz gibiyse annem kullanacağı ve bunların en fazla yarısını yapacağı için kasmalar oluşacağını sanmıyorum. Yorum yaptığınız için teşekkürler.
Anneniz için yeterli olur hem de fazlasıyla.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
gm 5 plus yada gm 6 alırsan daha iyi olur daha güncel bir cihaz

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
TURKCELL daha uygun fiyata ZTE Blade satıyordu... bi bak...