Max 1000 TL'lik telefon tavsiyesi

lcn95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar başlıkta da görmüş olduğunuz gibi max bütçem 1000 tl yaklaşık 1 haftadır kendimde telefon bakıyorum sony ericson arc s e karar kılmıştım fakat ısınma ve sarı ekran gibi sorunları görünce açıkçası soğudum max 1000 tl olunca aklımdaki telefonları size söyleyeyim iphone 3gs , samsung galaxy ace 2 , htc 3d evo aklımdakiler bunlar sizce hangisi olmalı aradığım özelliklerde fotoğraf iyi çekmesi internette donma olmaması ve tabiykide oyun şimdiden teşekkürler. (iphone un kamerasının diğerlerine göre iyi olmadığını biliyorum 3mp olmasından dolayı ama başka telefon gelmiyor aklıma )

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
htc evo 3d güzel telefon. ancak biraz kalın ve ağır. bunları kafana takmıyacaksan şiddetle öneririm. oldukça hızlı ve sense arayüzü ile çok başarılı. 3d kamerası biraz dandik ama 3d ekran hakkını veriyor.

lcn95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC Desire X in ne gibi farkları var 3d evo dan açıkcası 3d evo alıcağıma HTC Desire X daha iyi bir seçenek gibi görünüş açısından da daha ince ve zarif

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Performans olarak belki biraz daha gerisinde ancak oldukça şık

serhatoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
150 tl daha ekle s3 al. arkadasim aldi :)

lcn95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1150 tl ye nerde s3 var ?

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arc s için sarı ekran ve ısınma gibi sorunlar yok arkadaşım sarı ekran sorunu arc ta ilk piyasaya çıkan serilerde vardı sadece, arc s te böyle bi sorun yok kendim kullanıyorum fotoğraf kalitesi çok iyi, zaten 2011 yılının en iyi kameralı telefonu seçildi ayrıca internet performansıda iyi seviyede her oyunuda kasmadan rahatça oynuyorum ben :)

lcn95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arc s için sarı ekran ve ısınma gibi sorunlar yok arkadaşım sarı ekran sorunu arc ta ilk piyasaya çıkan serilerde vardı sadece, arc s te böyle bi sorun yok kendim kullanıyorum fotoğraf kalitesi çok iyi, zaten 2011 yılının en iyi kameralı telefonu seçildi ayrıca internet performansıda iyi seviyede her oyunuda kasmadan rahatça oynuyorum ben :)

hmm internette bu gibi sorunları okuyunca soğudum fakat telefon estetik olarak bence s3 den daha iyi samsung un tasarımlarını pek sevdiğim söylenmez ztn fakat hatırladığım kadarıyla ram i 512 idi düşük android 4.0 güncellemesi varmı bilmiyorum ama bu ram tam yeterli olmaz bildiğim kadarıyla

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hmm internette bu gibi sorunları okuyunca soğudum fakat telefon estetik olarak bence s3 den daha iyi samsung un tasarımlarını pek sevdiğim söylenmez ztn fakat hatırladığım kadarıyla ram i 512 idi düşük android 4.0 güncellemesi varmı bilmiyorum ama bu ram tam yeterli olmaz bildiğim kadarıyla
evet tasarım olarak bence piyasadaki en iyi telefon, android 4.0 güncellemesini de aldı, ram evet 512 mb biraz düşük ama yetiyor pek sıkıntı olmuyor bende

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet tasarım olarak bence piyasadaki en iyi telefon, android 4.0 güncellemesini de aldı, ram evet 512 mb biraz düşük ama yetiyor pek sıkıntı olmuyor bende

Yetmemesi anlamında demiyorum zaten ama forumdan okuduğum kadıyla ve seninde yorum yaptığın konular arasında ics eklentisi yüklendiğinde biraz ağırlaşıyor oyunlarda filan olsun hafta sonu alıcam arc s i sony kendi bayisinden orada daha ucuz oluyormuş diye. Ama ics yi yüklemeyi düşünmüyorum 3. küsür de kullanıcam.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yetmemesi anlamında demiyorum zaten ama forumdan okuduğum kadıyla ve seninde yorum yaptığın konular arasında ics eklentisi yüklendiğinde biraz ağırlaşıyor oyunlarda filan olsun hafta sonu alıcam arc s i sony kendi bayisinden orada daha ucuz oluyormuş diye. Ama ics yi yüklemeyi düşünmüyorum 3. küsür de kullanıcam.
ics genel olarak iyiydi aslında sadece bazı oyunlarda sorunlar yaşıyodum o yüzden gb sürümüne geri döndüm sende geçersin beğenmezsen geri dönebilirsin

lcn95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ics genel olarak iyiydi aslında sadece bazı oyunlarda sorunlar yaşıyodum o yüzden gb sürümüne geri döndüm sende geçersin beğenmezsen geri dönebilirsin

Tmm teşekkürler bu arada arc s in fiyatını sormak için sony center a gittim yok dediler sony center da sony ericson ürünleride satılıyormu aca bilginiz varmı ?

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
motorola atrix
xperia sola
iphone 5 gelince 4 ucuzlar
evo 3d de güzel 1000 tl telefon için gayet iyi söylediklerimi bir araştır

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence de Sony Ericsson Xperia Arc S al,tasarımı süper!

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tmm teşekkürler bu arada arc s in fiyatını sormak için sony center a gittim yok dediler sony center da sony ericson ürünleride satılıyormu aca bilginiz varmı ?
sony centerlarda bildiğim kadarıyla xperia s ve xperia p satılıyor sadece

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bende 1100 tl ye evo 3d aldım gayet de memnunum tavsiye ederim :)