Mavi Ekran Hatası (Windows 7)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mavi ekran hatası bende de çıkıyor 2 ay önce ekran kartı yanmıştı şimdi ana karta bağladım bundan dolayı olabilirbi çok sinir bozucu bişey lütfen yardım edin :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı problemi bende yaşıyorum oyuna girersen 4.5 sn içinde resliyor mavi ekran geliyor bi çaresi yokmu bnun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş benimde bilgisayarım ikide bir bozuluyor format zorunda kalıyorum blue screen hatası bendede weriyor yardımcı olursanız sevinirim RAM le ilgili olduğunu düşünüyorum fakat win vista iken bilgisayarım böyle bir sorunum yoktu. LÜtfen yardım edin her 3 günden sonra bir format atmak zorunda kalıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ne olur yardım edin mavi ekran hatasını şimdi almaya başladım pcde çok önemli bi işim var ama açılmıyor ne olur o iş olmassa bn işimden olacam ne olur bi yardım edinn::::

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Arkadaslar, mavi ekran hatasi geldimi lütfen ekranda ki "hatayi" ve "kodlari" ayni sekilde buraya yazin.

Baska türlü kimse size yardimci olamaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesımm ne ekran karı ne anakartı ne harıcı hardıskıı ?? mavı ekran hatası tek sorunuu harddıskten kaynaklanıoo ;) duzeltılebılır harddısk cıkarılıp hardısk formatlayabılen varsa denesın bu sekılde duzelebılır .. ama mavı ekran devam edıosa ılerledıyse ve hardıskı kurtaramadınızsa tek cozumm yenı harddısk alacaksınız sorun tamamen ortadan kalkacakdır emın olun ram aldınız ekran kartı aldınız RAVEN kardesım bıde hard dıskı al sorununu hallet ;) yada dedıım gıbı harddıskını cıkart programları var sıfırla fabrka ayarına donsun harddıskın baska pc ye baglayıp yapacaksın duzelmezse yenı harddısk sarttır .. ;) (Erşan Çakmak)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamun aleyküm arkadaşlar. Benim bilgisyar masaüstü pcm 1-2 aydır mavi ekran gelip resetleniyor.şuanki işletim sistemi windows 7 ultimate arkadaşlar lütfen yardım edin bi zahmet:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de oldu arkadaşlar bilgisayarcıya götürdüm oldu sorun çok ısınmakdan kaynaklanıyo benimkide leptop bildiğim kadarıyla formatla olmuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Formatlamayla olmuyor bildiğim kadarıyla; oyunlarda falanda karşımıza çıkmıyor ısınma olabilir belkide?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
selamun aleyküm arkadaşlar. Benim bilgisyar masaüstü pcm 1-2 aydır mavi ekran gelip resetleniyor.şuanki işletim sistemi windows 7 ultimate arkadaşlar lütfen yardım edin bi zahmet:)

Sihirli küremi bulamiyorum, buldugumda mutlaka hata'nin ne oldugunu tespit edip yardim edecegim...

Yukarda ki yaziyi görmedin galiba? Mavi ekran'in verdigi hatayi veya kodlari yazmadikca kimseden yardim beklemeyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bendede aynı sorun cıktı ama girdiğiniz bir siteden kaynaklanıyor ben bir sohbet sitesine girmiştim aynı yere 2 kez girmeye calıstım ıkısındede pc kapanıp maci ekran hatası verdı ve kendısı tekrar acıldı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu sorun ramlerden kaynaklanıyor. bilgisayarınızda muhtemelen 2 tane ram var birisi yanmış ve bilgi aktarımı yaparken arıza veriyor. benim başıma 2 ay önce geldi. ramleri tek tek deneyin arızalı olanı çıkarın sorun düzelecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde Bilgisayar Laptop vurus girince ole oluyor eger acılmadan once guvenlı modu sec ordan bıgısayarı us olarak kaydet eger bılgısayar acılırsa fabrıka ayarlarını yukleyın... bılgısayar vurus kaptıqınndan dolayı ole oluyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede bu gün başladı başlarda sadece oyun açtığımda 3 4 dakika içinde tamamen siyah ekran geliyordu bu gün hiç açılmıyor yardımı olunn lütfen :(:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayar açılıyor çıkıyo yükleniyor 5-10 dakika yükleniyor sonra mazi ekran cıkıp birden kapanıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben ıkı kere format attım yıne duzelmedı yukarıdakı resımın aynısı cıkıyor ne yapacagımı şaşırdım tam bılgısayarın garantısı bıttı bu sorun cıktı :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende de mavi ekran çıkıyor başlarken ama 10 açmada 2 sinde oluyo ve pc açıldıktan sonra bu hatayı almıyorum hata tarama yaptırdım kayıt defteri hatası çıktı bi kaç programla hatarı düzlettim ama biraz hata kaldı com ve activex hatalarıymış bilgisayar şimdi yine oluyo ama 15 açılmada 1 kere filan oluyo ama tamamen düzeltemedim sık sık program ekle kadır yapmadan oluyormuş galiba bunun tam bi çözümü yokmu ??

boboerman

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir zmanlar mavi ekran sorunu bende var idi...

bu sorun genellikle sistemde ram min fazla kullanılması ıle olur, özellıkle 2 antivürus kullananlar ve sıstemınızde agır denecek oyunların olması bu nedenle ram in yuku arttıgı ıcın pc kendilginde res atıyor ve mavi ekran yazısı ortaya cıkıyor bana gore tek çözu format atıp düzeltmek...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vallaha arkadaşlar bende bu sorundan bıktım format atıp yeniden kuruyorum düzeliyor bir hafta sonra tekrar başlıyor

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Sisteminizde KB971033 Nolu güncelleme varsa kaldırın.Crackli sistem kullanıyorsunuz ve Microsoft' a yakalanıyorsunuz diye düşünüyorum.

mrpit542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vay be konuyu açalı nerdeyse 5 ay olmuş :) Bu hata kendi kendine düzeldi, Nasıl düzeldi bilmiyorum..

Halen aynı anakart ve sistemi kullanıyorum

Anakart: MSI P-45 Neo
İşlemci: intel core 2 Quad Q6600
Ekran Kartı: Nvidia 9800 GT
Bellek: 4 GB DDR2

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yardım edin babam benden biliyor bu hatayı mavi ekran çıkıyor reset atıoyr ondan sonra bazen windows çözümleri denetliyor diyor açılırken 15 dk kadar sürüyor sonra windosw çözüm bulamadımı ne ole bişi yazıyor acil yardım lütfen!!!

T

teosıstemq

SDN Okuru
yakınlarda bı proghram yukledıysen boozuk mesela ındırdıyse oda sıstemını boza bılıyo haberın olsun format gereke bılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde pvp oyunlarını açarken oluyor ne zmn format atsam böle oluyor bilgisayarcı atınca olmuyo anlamadım gitti :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen bendede o hata oluyo format attırdım duzelmedı anakart deıstı duzelmedı ben ce sorun ya ekran kartında yada kasada :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun var bilgisayarı eski bir tarihe geriyüklesem düzelir mi??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar mavi ekran bendede çıkıyordu başlarken güvenli mod a tıklayın açılsın yardım penceresi cıkacak oraya sistem yazın sonuçlarda sistemi geri yükle var oraya tıklayın o eski haline getirecektir ama GEÇİCİ OLARAK