Mavi Ekran Hatası (Windows 7)

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bende biostan baktım orda hatayı söylüyüor direk bede hdd hatası olduünun söyledi bene 2 hdd vardı birini çıkardım şu anda düzgün çalışıyo :)))))))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim laptop a da oluyor ben şeyden şüpheleniyorum benim en başta win 7 home ba. di bikaç kere başka olayladan dolayı (mavi ekran deyil )win7 pro yaptımda işlemciler özellikler içerikler den şüpheleniyorum acaba win home göre diyemi oluyo benimki acer aspire 5742z yardım please:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
win7 kullanıyorum . derecelendirme yapıyorum sonda mavi ekran hatası alıorm bende sorun nerde ya ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar 2 tane antivirüs prog varsa silin ondanda olabliyor o sorun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bilgisayarım>>ÖzeLLikLer>>sistem koruması>>gelişmiş>>Baslangıç kurtarma ayarlara tıkla >> Sistem Hatası >> otomatik yeniden başlat bunların tikleri kaldır.Cözümü budur iyi Günler[Windows 7]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ßendede aynı sorunlar vr da bazenlri mai ekran geliyo bazenleride gelmiyo neden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede bilgisayarı kapatırken oluyor kapat diyorum o mavi ekran çıkıyor alttan başlatma düğmesine basılı tutarak kapıyorum :) abzen oluyor ama

S

SDN Okuru

SDN Okuru
virüs olabilrimi bi tarayın bence güvenlı modda.
benim de oluodu sonraama açılıodu pc bi 1 saat sonra falan kapanıodu bazen daha uzun süre kapanmadan çalışıodu o arada tarattım 200 tane falan trojan çıktı bide çok yavaş açılıodu yani interneti aç bakkala git-gel hala açılmaya ugraşıodu format attık düzeldi ama Şuan onu kullanmıom.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tamirciye götür RAM'i ve ekran kartını kontrol et bataryaya bak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blushing:bılgısayarı acıyorum mavı yazı cıkıyo 2-3 sanıye duruyo kapanıyo tekrardan aynı sey

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşler ben de o mavi yazi belasini epeydir çekiyorum bilgisayarim xp di formatladim 7 ultimate yaptim bilgisayar açiliyo internete giriyorum mesele facebooka girer girmez mavi yazi geliyo arkadaşin koyduğu fotonun aynisi ne olacak bilmiyorum bu işlerdende pek anlamam :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun vardı sorunun kaynağı ram çıktı yeni ram aldım sorun çözüldü :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başka bir ram dene bendeki ram kaynaklıydı ram aldım sorun çözüldü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardsm sorun harddiskte değistir hardiskini sonra sorun gecer harddisk olmüş senin.:confused1:

truemagic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben böyle olduğunda bilgisayar çökmüş deyip format atıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı bendede oldu ondan sonra programlar ve oyunlar açılmadı sorn ne acaba bi fikriniz varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekran kartımı ve ram imi değiştirdikten sonra bu sorun çıktı ama sabah 1 de açıp akşam 8 de filan mavi ekran veriyor sonra açılmıyor windows başlatılıyor yazısında kalıyor sabah açınca da açılırken (Wiindows un açılamama sebebi donanım değişikliği veya yazılım yüklenmesi yüzünden açılamadı) diyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimki Xp ken hep mavi hatayı veriyordu. Sonra Windows 7 Starter i yükledim açılıyo Senin ki Windows 7 ise Xp format at düzelir veya kasayı değiştir aynı anda adamlara sorki hangi formatta windows 7 derse windows 7 cdsini al

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende de mavi ekran geliyo ama pc yi kapatınca geliyor ekranda geri sayım oluyor bende kapatıyorum direk lütfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı bana oluyor ama benim ki pc yi kapatınca oluyor ondan baska pc de sorun olmuyor ama arkadasın resmınden farklı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Bende Oyun Oynarken Mesela Genelde Cs 1.6 Oyna Oyunyöneticisi Oynuyorum Mavi Ekran Çıkıyor Ama İlk önce sXe İnjected`i Açıyorum Sonra Cs 1.6 Oyna Oyunyöneticisine Giriyorum Yaklaşık 1 Saate Yakın Reset Atıyor Bazende Mavi Ekran Veriyor Çözümü Yokmu Bunun Ya Yardım Edin Lütfen !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Senin bilgisayarın yakında hiç açılmaz bnim arkadaşn da öle oldu starterdi ultumate yaptı aynı senin gbi oldu bunun çözümünü bilmiyorum ama daha kötü olmadan yeniden starter at belki düzelir ama hızlı olman lazım çünkü yakında daha hiiç açılmaz bende sölemesi okey :thumbup1:
iyi şanslar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
format atınca iş hallolmuo bilgisayarı yeniden başlatınca düzelio ama bilgisayar kaldırmadıı programlar için öle dio bilgisayarı açıncada beklenmeyen bir kapatılmadan kurtarıldı der...

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Böyle bir bilgisayar tamir ettim format attım düzeldi ama önce ramleri çıkarıp silgiyle sildim format atınca düzelme şansıda var düzelmesse ramlerle alakalı bir konudur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım yenı PC aldım bendede mavı ekran cıktı baslangıc onarmayı yaptım sorun duzeldı pc acılırsa hemen system care programını indir pc ni tara sorunn kalmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Benim pcde sorun mesela nfs mostwanted 2012 gibi yeni nesil oyunları oynuyorum ilk 10 dk oyun seri çalışıyor sonra oyun yavaşlıyor oyun kasmaya başlıyor eğer oynamaya devam edersem ekranda çizik çizik şeyler oluyor sonra mavi ekran çıkıp bişeyler yazıyor çoğunlıkla bilgisayarı zorlayınca oluyor bu olaydan önce bişeyler yaparken ekran donuyordu ctrl+alt+delete yapıyor ve görev yöneticisi oturumu kapat vs... seçeekler çıkıyordu iptal diyordum sonra ekranın sağ alt köşede amd yanıt vermedı dıyıyordu sonrada ıste 1 hafta sonra mavı ekran sorunu cıktı . arkadaşlar ekren kartındaki çip bozuktur dedı . babamın haberı yok olursa babam benı keser allah rızası ıcın yardım edın lütfen daha once bıgısayarım cok bozuldu ınternet kafelerde parça calıyorlarmıs . basım buyuk dertte .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bende bu gün Cs oynarken oyun dondu ve birden ''Mavi ekran'' geldi ve Pc Reset attı kendi kendine.
Bu nedemek ve Çözümü nedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler benim pc win7 format attık ultimate yaptırdık sonra mavi ekran çıkmaya başladı windowsu normal olarak başlatıyorum tüm yazdıklarınızı okumadam iyice bi yazarmısın teşeküürler