Matemetiğim Çok Kötü

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Arkadaşlar benim matematiğim çok kötü 5 .sınıfın bile matematik sorularını yapamıyorum.
Ne yapmalıyım ? Hiçbirşey bilmiyorum.
Sadece 9.sınıf Mantık konusunu biliyorum : )

Ugurcncan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bildiğim kadarıyla matematik kursları var dershane tarzı oraya bi danışmanı tavsiye ederim

lgsyegirecek60

Doçent
Reaksiyon puanı
235
bende 7.sınıfım.kendine ödül ver diyorum.eczanede işe girdim.sırf haftalık 150tl+bahşişler için işimi öyle güzel yapıyorum ki...ödül ve kısıtlama herşeydir

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Arkadaşlar benim matematiğim çok kötü 5 .sınıfın bile matematik sorularını yapamıyorum.
Acilen toparlamalısın zaten hali hazırda gecikmişsin.Yoksa matematik hayatını karartır benden söylemesi.Şu aralar sayısal bölüm seçmezsen zaten pek bir meslek tercihin kalmıyor maalesef.Bu arada bir çözüm bulabilirsen çok iyi olur.Ben de kullanırım :D

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Yapabileceğin tek şey çalışmak konu tekrarı izle soru çöz.

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Acilen toparlamalısın zaten hali hazırda gecikmişsin.Yoksa matematik hayatını karartır benden söylemesi.Şu aralar sayısal bölüm seçmezsen zaten pek bir meslek tercihin kalmıyor maalesef.Bu arada bir çözüm bulabilirsen çok iyi olur.Ben de kullanırım :D
Valla ne yapak 4.sınıf matematikten başlayak.

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Herkesin Matematiği iyi olacak diye birşey yok. Geliştirmek istersin orası ayrı konu. Belki doğal olarak başka bir alana ilgin vardır (Tarih edebiyat gibi)