Masaüstü saatleri

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Masaüstü resminiz saat olsun istiyorsanız siteye girince resimdeki gibi 1. kısımdan kendi sisteminize uygun olan programı kurun.(Ben Dexclock kurdum.)
PVV7v.png

Daha sonra buradan sevdiğiniz masaüstü saati temasını indirip kurduğunuz programla açın ve canlı masaüstü saatiniz olsun. :)

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Teşekkürler bu proğram tek masaüstü saatleri içinmi yoksa daha başka çeşitleri varmı??

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Teşekkürler bu proğram tek masaüstü saatleri içinmi yoksa daha başka çeşitleri varmı??

Bu program derken? Ben oradan Dexclock yükledim. O program da verdiğim sitedeki masaüstü hareketli wallpaperları çalıştırıyor.

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bu program derken? Ben oradan Dexclock yükledim. O program da verdiğim sitedeki masaüstü hareketli wallpaperları çalıştırıyor.
Dexclock yükledikten sonra tek hareketli saatler mi yükliyebiliyorsun bilgisaraya yoksa daha başka ürünler varmı?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Dexclock yükledikten sonra tek hareketli saatler mi yükliyebiliyorsun bilgisaraya yoksa daha başka ürünler varmı?

Hayır başka olmuyor. Adı üstünde Dexclock masaüstü saati programı.:)

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çok güzele benziyor :D Dili ingilizce mi ? :D Ekranda türkçe tarih göremeyecek miyim ? :D

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
En güzelleri premium gerektiriyor. :D Ban!! :p

Saat 12 de alarm çalıyor süper :D:D

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Masa Üstüm :D Hayat size gündüz ise sanmayın herkesin günlük güneşlik yaşadığını o_O

bqdff.jpg

Özlü sözde yazarmışım :D :D

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hepsinde alarm sesi yok mu ? :D bak farklı bir tema seçtim 13:00 da yine öttü :D:D side de vardır..