Marsmallow dan Lopipop a geri dönmek mümkün mü?

Bu konuyu okuyanlar

zey_zey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, ben xperia z2 kullanıyorum. Bu sabah yazılımı güncelledim ancak stamina modunu yeni sürümde kaldırmışlar. Ben çok fazla kullanıyordum staminayı. Çook kullanışlı oluyordu. Zaten yeni sürümde çok da fazla bir değişiklik yok. Geri dönmek istiyorum.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Stamina modu tekrar gelecek suan test ediliyor kissa sure sonra küçük bir güncellemeyle gelecek

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Merhaba, ben xperia z2 kullanıyorum. Bu sabah yazılımı güncelledim ancak stamina modunu yeni sürümde kaldırmışlar. Ben çok fazla kullanıyordum staminayı. Çook kullanışlı oluyordu. Zaten yeni sürümde çok da fazla bir değişiklik yok. Geri dönmek istiyorum.
Biraz beklersen geri gelecek stamina modu.

Mustafa K.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xperifirm isimli programla geri dönüş yapabilirsin ancak biraz bekle derim. Sony, Stamina modu için çalışma yapıyor yakında güncelleme ile gelecek.

adnan358

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Stamina modu yerine şuanlık tasarruz modu var ama dediğin gibi stamina kadar kullanışlı değil, biraz beklersek gelicektir.