Marsmallow dan Lopipop a geri dönmek mümkün mü?

zey_zey

Üyecik
Merhaba, ben xperia z2 kullanıyorum. Bu sabah yazılımı güncelledim ancak stamina modunu yeni sürümde kaldırmışlar. Ben çok fazla kullanıyordum staminayı. Çook kullanışlı oluyordu. Zaten yeni sürümde çok da fazla bir değişiklik yok. Geri dönmek istiyorum.

Tys23

Dekan
Merhaba, ben xperia z2 kullanıyorum. Bu sabah yazılımı güncelledim ancak stamina modunu yeni sürümde kaldırmışlar. Ben çok fazla kullanıyordum staminayı. Çook kullanışlı oluyordu. Zaten yeni sürümde çok da fazla bir değişiklik yok. Geri dönmek istiyorum.
Biraz beklersen geri gelecek stamina modu.

Mustafa K.

Üyecik
Xperifirm isimli programla geri dönüş yapabilirsin ancak biraz bekle derim. Sony, Stamina modu için çalışma yapıyor yakında güncelleme ile gelecek.

adnan358

Üyecik
Stamina modu yerine şuanlık tasarruz modu var ama dediğin gibi stamina kadar kullanışlı değil, biraz beklersek gelicektir.