Makarnayı Yeme Patron :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
akşam konusu açıldı aklımdayken bu itirafı sizlerle paylaşayım dedim teyzemin oğlu ve dayımın çalıştığı küçük bir konfeksiyon atölyesi vardı zamanında en fazla 20 kişi çalışıyordu arada sırada okuldan çıkınca yanlarına uğrardım vakit geçirmek yardım felan ederdim dayım ve kuzenim dışında diğer çalışanlarıda tanımıştım artık gide gele gide gele güzel ortamı vardı patronu eğleneceli kafa adamdı bana hiç para vermezdi ama severdim iyi adamdı allah için birde yemekçi teyze vardı çok severdim onu oda beni oğlu gibi severdi bir gün hasta olmuş işe gelememişti tabi çalışanlarda dışardan yemek zorundaydı bi gün kebap bi gün ekmek arası bi gün lahmacun teyze iyileşene kadar böyle idare ediliyodu yine bir gün okuldan çıktım öğle paydosuna yakın 10 paydosunda dayım yiğen bi makarna yapta öğle yemeğinde yiyelim dedi patron aaa yapabilirmi dayım ooo yiğenim bi makarna yapar parmaklarınızı yersiniz diyince kuzende dayımı destekleyince patron peki alaım dört beş paket makarna yapsında yiyelim (ayıptır söylemesi süper salçalı makarna yaparım) neyse geldi malzemelerim millet çalışırken girdim mutfağa başladım makarnayı yapmaya makarna haşlandı süzmek için leğen bulamadım orya baktım buraya baktım yok mutfak kapısının arkasında asılı bir leğen gördüm haşlanan makarnayı olduğu gibi leğene boşalttım iyice karıştırdıktan sonra bulduğum süzgeçle süzdüm makarnayı salçasınıda yaptıktan sonra hazırladım ve yetiştirdim öğle paydosuna herkes geldi oturdu uzatılan tabaklara makarna koyuyorum ( bu arada patron yok işi çıktı yetişemedi yemeğe) neyse millet makarnayı yemeğe başladı hımm çok güzel olmuş nefis dediler dayım sordu yiğen tencereyi süzgeci nasıl buldun diye sorunca dayı mutfak kapısının arkasında mavi leğen vardı ona döktüm dedim ve aynı anda 18 kişi böööö ilk geri yediğini çıkaranlar kızlar oldu tabi ben ne olduğunu anlamadan ne olduki yaa şaşkın bir vaziyette kalmışım dayım makarnaları topla geri tencereye dök tencereyide çöpe boşalt ve sonra lan eşek herif o yemekçi teyzenin abdest aldığı leğendi diyince hadi yaaa neyse makarnaları topladım geri tencereye boşalttım unuttum çöpe dökmeyi ocağın üstüne öylece bıraktım iş başında herkes çalışırken patron yemekten yarım saat sonra gelip mutfağa heberimiz yokken girip 2 tabak makarna yemiş 4 paydosunda patron eline sağlık evlat makarna güzel olmuşta bayağıda kalmış diyince dayım bana bakıyor ben dayıma :) :) kızlar gülmekten kendilerini alamıyor usta başı koptu gitti gülmekten KİMSEDE DİYEMEDİ YA LA PATRON O MAKARNAYI YEMESEYDİN KEŞKE :):)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
tek bir vigrül bile yok:scared:

istediğin virgül olsun ben sana noktalısını gönderim ...........................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, hakkaten yokmuş nasıl farkettin tuhaf 10 puan (vigrül) sen önce virgül yazmasını öğren vigrül değil VİRGÜL sonra gel de tek bir virgül bile yok diye ki daha önceki yazılarıma bakarsan tek bir nokta virgül soru işareti v.s. bulamazsın yazmam çünkü sebebi başka yazmamaya özellikle dikkat ediyorum

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
istediğin virgül olsun ben sana noktalısını gönderim ...........................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, hakkaten yokmuş nasıl farkettin tuhaf 10 puan (vigrül) sen önce virgül yazmasını öğren vigrül değil VİRGÜL sonra gel de tek bir virgül bile yok diye ki daha önceki yazılarıma bakarsan tek bir nokta virgül soru işareti v.s. bulamazsın yazmam çünkü sebebi başka yazmamaya özellikle dikkat ediyorum

gaza gelme şampiyon. dalga geçmiyorum ben, cümleler anlamını yitiriyor, yazdıkların anlaşılmıyor. yazdıklarının anlaşılmaması için neden özen gösteriyorsun anlamadım?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
gaza gelme şampiyon. dalga geçmiyorum ben, cümleler anlamını yitiriyor, yazdıkların anlaşılmıyor. yazdıklarının anlaşılmaması için neden özen gösteriyorsun anlamadım?

bana imla kuralları denilince deliririm ben sebebi başka anlatamam dalga geçtiğin aklımın ucuna bile gelmedi nötroplazma anlamıycan ama yinede diyim ben ne alaka aklına ilk gelen soru biliyorum ama dedim ya anlatamam :)

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11

beyler açılın.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Güzel bir itiraf ve komikti.

Ama imla kurallarına dikkat etseydin daha güzel olurdu bence zor okudum ama sonunda güldüm ;)