MacBook Pro Almak İstiyorum

Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar merhaba ben bi bilgi almak istiyorum ve şimdi den teşekkür ederim.
Bu sene üniversiteye yeni basladım bolumum bılgısayar programcılıgı ve ben macbook pro almak ıstıyorum
sıze sorum windows da calısan temel programları ben mac'te çalıştıra bılırmıyım mesela visual studio , C++
C# dream wiever gibi programları ben mac de calıstıra bılırmıyım egerkı çalıştıramıyorum olmuyor windows yuklesem mac kasma yasarmıyım ?

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Mac zaten oyun platformu değil programlar için genelde Gayette ideal pro Alman daha iyi.Eğer maddiyat sıkıntısı olmayacak ise en son çıkanlardan birinde yanlış hatırlamıyorsam ekran kartı mevcuttu ona göz at İntel HD graphicks artık pek kar etmiyor.Şimdiden hayırlı olsun.:);)

Reaksiyon puanı
2
Cok tesekkur ederım pekı bu yazdıgım yazılım programlarını mac calısıyormu?

Reaksiyon puanı
2
Mac zaten oyun platformu değil programlar için genelde Gayette ideal pro Alman daha iyi.Eğer maddiyat sıkıntısı olmayacak ise en son çıkanlardan birinde yanlış hatırlamıyorsam ekran kartı mevcuttu ona göz at İntel HD graphicks artık pek kar etmiyor.Şimdiden hayırlı olsun.:);)
Cok tesekkur ederım pekı bu yazdıgımyazılım programlarını mac calısıyormu?

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Retina ekranlı MacBook Proların hepsi zaten ssd'li.

emrewashere

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Büyük ihtimal ile çalışır derken? sayısal loto oynuyorsunuz sanırım. bu tarz şeyler sürekli alınan şeyler değil Mac os da Crossover denen bir yazılım var o Windows uygulamalarını açıyor.

Reaksiyon puanı
2
Büyük ihtimal ile çalışır derken? sayısal loto oynuyorsunuz sanırım. bu tarz şeyler sürekli alınan şeyler değil Mac os da Crossover denen bir yazılım var o Windows uygulamalarını açıyor.
Kardesım dırek crossover indirince kullana bılıyormuyuz yani visual studio yu falann

Reaksiyon puanı
227
Mac parça ömrü nedeni ile tercih edilmeli. İyi bir MSI al bence daha iyi. ;)

emrewashere

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Evet kolay bir arayüzü var. Exe dosyasını crossover ile çalıştırman yeterli.