Bu konuyu okuyanlar

Bilgisayar Delisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba yaklaşık 3 4 yıllık bir windows kullanıcısıyım windows 7 windows 8 windows 10 kullandım fakat son günler windows u bırakmak istiyorum peki neden?:
1)Windows Çok Yavaş ve Arayüzü Çok Zor
2)Sık Sık Hata Veriyor
3)Güncellemeler Bitmiyor 10 saat güncelleme yaptığı zaman bile var!
Daha birsürü neden var MacBook'tan endişelerim var
Ben Çoğunluk Gibi Klasik Q Klavye Kullanıyorum ve MacBook'ta Klavye Farklı Diyorlar ayrıca mause kullanıyorum touchpad şuana kadar neredeyse hiç kullanmadım diyebilirim.
Ayrıca Şuan kullandığım bilgisayar'ın üretimi uzun zamandır durdu çok çabuk ısınıyor ve performansı leş!
Discord Açınca bile bilgisayar aşırı ısınıyor! şarj çok yavaş bilgisayardan bıktım!
Lütfen Yardım Edin Hangi Macbook Türü Kullanmalıyım hangi bilgisayar önerirsiniz bütçem 4000 i aşamaz

Reaksiyon puanı
7,999
4000'e sıfır Macbook alamazsınız. Macbook klavyesi de aşağıdaki gibi. Herhangi bir fark göremiyorum ben 1 2 şey dışında.
Türkçe klavye?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Merhaba yaklaşık 3 4 yıllık bir windows kullanıcısıyım windows 7 windows 8 windows 10 kullandım fakat son günler windows u bırakmak istiyorum peki neden?:
1)Windows Çok Yavaş ve Arayüzü Çok Zor
2)Sık Sık Hata Veriyor
3)Güncellemeler Bitmiyor 10 saat güncelleme yaptığı zaman bile var!
Daha birsürü neden var MacBook'tan endişelerim var
Ben Çoğunluk Gibi Klasik Q Klavye Kullanıyorum ve MacBook'ta Klavye Farklı Diyorlar ayrıca mause kullanıyorum touchpad şuana kadar neredeyse hiç kullanmadım diyebilirim.
Ayrıca Şuan kullandığım bilgisayar'ın üretimi uzun zamandır durdu çok çabuk ısınıyor ve performansı leş!
Discord Açınca bile bilgisayar aşırı ısınıyor! şarj çok yavaş bilgisayardan bıktım!
Lütfen Yardım Edin Hangi Macbook Türü Kullanmalıyım hangi bilgisayar önerirsiniz bütçem 4000 i aşamaz
Olayın Windows'dan ziyade bilgisayar gücü ile alakası var. SSD ve yeterli RAM olmadan üstüne birde düşük bir U işlemcili laptop kullanıyorsanız bu dedikleriniz normal. Ek olarak sürücü güncellemelerini düzgün yapmamanız veya Windows'u düzgün kuramamanız da bu sorunlara neden olabilir. Yoksa Windows bu kadar sorunlu bir işletim sistemi değil.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Windows dan sıkıldıysanız, linuxe geçme vaktiniz gelmiş.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Wallahi ben de mac'tan sıkılarak windowsa döndüm.
Oh dedim.