Lütfen bana yardımcı olun.

Bu konuyu okuyanlar

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Merhaba. Ben Lise 2'ye giden standart bir öğrenciyim.
Lise'den ve oturduğumuz apartmanda arkadaşlarım var. Ancak muhabbetim olan arkadaşlarımla bile doğru düzgün buluşamıyoruz. Problem Lise arkadaşlarım değil Binadaki arkadaşlarım. Lisedeki arkadaşlarımla buluşmamız imkansız gibi birşey evleri çok uzak ve çoğu okullar kapandıktan sonra babalarına yardım etmek için işyerine gidiyor. Bende bunu yapıyorum. Ama akşam binadaki arkadaşlarımla buluşmak istediğimde onları telefonla arıyorum. 6 ay öncesine kadar aradığımda hemen açıyorlardı her yere beraber gidiyorduk. Ocak ayından sonra doğru düzgün buluşamadık. Bende önceki hafta onları tekrar aradım. Biri hemen meşgule attı diğeri de hiç bakmadı. 2 gün sonra saat 22.30 civarı beni aradılar.'' Hakan biz X'ile parkayız geliyorsan gel'' dedi. Bende gittim. Yarım saat falan oturup konuştuk sonra evlere dağıldık. Söylediğim olay önceki hafta Cuma günü yaşandı. Sonra bunları hafta Pazartesi ve Salı üst üste 3-4 kez aradım. İkiside açmadı. Salı günü akşam yine 22.30 gibi aradılar. '' Hakan terasta oturuyoruz geliyorsan gel'' Yine gittim. Masada cipsler ve kolalar vardı. Yani beni sonradan çağırıyorllar. 1 saat sonra dağıldık. Artık beni istemediklerini düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım????

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
İstenmediğin yere gitme kardeşim.Gururun fazlası zarar ama arkadaşlarım mesajımı umursamayınca bile sinirim bozuluyor ha tabi sürekli küsmüyorum böyle saçma bir şey için işi olur vs ama.O an telefonunu açamasalar bile seni önemsese kusura bakma işim vardı falan der. Madem istemiyolar sende takılma çok mu lazımlar?

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
İstenmediğin yere gitme kardeşim.Gururun fazlası zarar ama arkadaşlarım mesajımı umursamayınca bile sinirim bozuluyor ha tabi sürekli küsmüyorum böyle saçma bir şey için işi olur vs ama.O an telefonunu açamasalar bile seni önemsese kusura bakma işim vardı falan der. Madem istemiyolar sende takılma çok mu lazımlar?
Hocam son 1 haftadır böyle olduğu için arayıp deniyorum. Biri direkt meşgule atıyor.Mesaj atıyorum bir gün sonra bakıyorlar. Ona neden açmıyorsun dediğimde işim gücüm var diyor. Bir ara numaralarını silmiştim. Ancak Sim karta kayıtlı oldukları için rehberde yine çıkmıştı. Evde canım sıkılıyor. Ama artık aramayacağım. Zaten son buluşmamızda buluşursanız beni arayın demiştim. Beni isterlerse artık kendileri arar. Saat 21 civarında buluştuklarını biliyorum ama beni geç saatte arıyorlar. Neyse. Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Okullar açılana kadar kendime yeni bir uğraş bulacağım.Zaten söylediklerim nargile ve araba story'si atan tipler. :D Okul açılınca zaten okuldaki arkadaşlarımla çok güzel şeyler yapıyoruz.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Hocam son 1 haftadır böyle olduğu için arayıp deniyorum. Biri direkt meşgule atıyor.Mesaj atıyorum bir gün sonra bakıyorlar. Ona neden açmıyorsun dediğimde işim gücüm var diyor. Bir ara numaralarını silmiştim. Ancak Sim karta kayıtlı oldukları için rehberde yine çıkmıştı. Evde canım sıkılıyor. Ama artık aramayacağım. Zaten son buluşmamızda buluşursanız beni arayın demiştim. Beni isterlerse artık kendileri arar. Saat 21 civarında buluştuklarını biliyorum ama beni geç saatte arıyorlar. Neyse. Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Okullar açılana kadar kendime yeni bir uğraş bulacağım.Zaten söylediklerim nargile ve araba story'si atan tipler. :D Okul açılınca zaten okuldaki arkadaşlarımla çok güzel şeyler yapıyoruz.
Bence de öyle yapın gereksiz kalabalığa lüzum yok?