Lumia'dan şeytan görmüş gibi kaçın!

Bu konuyu okuyanlar

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Siz Değilmisiniz Pc deki W8 Kullanamayıp Nerde W7 diyen

Bırakın Nokia ya ya Laf Atıp Durmayın Android iostan çalıp çırpmasaydı sürüm 4 de gelemezdi

Sizler önce pcdeki w8 i kullanın ondan sonra wp8 kullanırsınız

ve 2014 yazına nokia damga vuracak NOKİA ya Laf Atmayı Kesip Öğrenmye Çalışsanız rohirrim gibi çözümü olan her şeyi kendiniz bulurdunuz

Eksik Olanlarda Nerde Demeyin Android İlk Çıktığında Neyi Vardı

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Bırakın Nokia ya ya Laf Atıp Durmayın Android iostan çalıp çırpmasaydı sürüm 4 de gelemezdi

ve 2014 yazına nokia damga vuracak NOKİA ya Laf Atmayı Kesip Öğrenmye Çalışsanız rohirrim gibi çözümü olan her şeyi kendiniz bulurdunuz

W8 i bilgisayarıma satın alsaydım çokda iyi kullanırdım. Ama korsan yazılım kullanmamaya çalışıyorum. Müzik ve video konusu apayrı mevzu ama kesinlikle W8 i gerçekten satın almadıkça korsan kullanmam. Bence kesinlikle daha rahat kullanımı içeriyor sen çok yanlış gelmişsin arkadaş. WP8ide kullanabilirim W8 i de.

(Son iki satırındaki sözlere ithafen bişey söylemiyorum. Sadece herkes W8 i kullanabilir bir süre sonra sadece yıllardır başlat menüsü varken daha sonradan gitmesi kafaların karışmasına sebep olur)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Bu tarz savunmalarınız daha da komik oluyor yapmayın arkadaşlar.. Bir de W8 kullanmak marifet gibi konuşuyorsunuz ya bitiyorum..
iOS'un neyi var ki Android çalmış onu da ayrıca merak ettim.. Microsoft sanki dünkü şirket gibi acındırmayın..

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lumia 1020 hatta 1520 de olsa bedava yollasanız aldığım gibi çöpe atarım. Satıp paraya da çevirmem, vicdan azabı duyarım sattığım için. Başkasına bedava da vermem, kimseye kötülük de yapmak istemem.. =) Bu yorumumun konunun ilk mesajıyla hiçbir alakası yoktur. Tamamen kendi deneyimim ve görüşümdür. Saygılar..

Kullandığın telefonun marka ve modelini söylermisin ? Çok merak ettim acaba samsung ace mi yoksa ch@t527 mi.

O bulduğun 1520 veya 1020 yi önce biraz kullan nasıl kullanacağını öğren sonra ne diyeceksin bakalım. Önce bir saygınız olsun. Dan(droid)dikçiler sizi

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kullandığın telefonun marka ve modelini söylermisin ? Çok merak ettim acaba samsung ace mi yoksa ch@t527 mi.

O bulduğun 1520 veya 1020 yi önce biraz kullan nasıl kullanacağını öğren sonra ne diyeceksin bakalım. Önce bir saygınız olsun. Dan(droid)dikçiler sizi
Nokia telefon kullanma fırsatım malesef olmadı ancak bir dandroidçi olarak windowsun çıkardığı her işletim sistemi gibi mobil de oldukça berbat. Kötü de değil berbat... Sadece bir keresinde arkadaşla uzun uzun oyun oynarken nokia lumianın büyük ekranlı güzel şık bir telefonunu almıştım ve elimden atmam bir oldu. İnanılamaz bir sıcaklıktaydı telefon ki bu kadar sıcak laptop bile çalışmaz kendini kapatır. Başımdan geçenler bunlar olduğu için sınırlı bilgime rağmen lumiadan şeytan görmüş gibi kaçanlardan biriyim

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
O "dandroid" dediğin akıllı telefon kullanıcılarının %75 ini oluşturuyor haberin ola.

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
W8 i bilgisayarıma satın alsaydım çokda iyi kullanırdım. Ama korsan yazılım kullanmamaya çalışıyorum. Müzik ve video konusu apayrı mevzu ama kesinlikle W8 i gerçekten satın almadıkça korsan kullanmam. Bence kesinlikle daha rahat kullanımı içeriyor sen çok yanlış gelmişsin arkadaş. WP8ide kullanabilirim W8 i de.

(Son iki satırındaki sözlere ithafen bişey söylemiyorum. Sadece herkes W8 i kullanabilir bir süre sonra sadece yıllardır başlat menüsü varken daha sonradan gitmesi kafaların karışmasına sebep olur)

Sende Az çok Haklısın Ama syktv Arkadaşa Bakıyorum da Adam rohirrimin yapamadığı her şeyi yapmış

çözülemeyenler yeni sürümle çözülecek

Bu tarz savunmalarınız daha da komik oluyor yapmayın arkadaşlar.. Bir de W8 kullanmak marifet gibi konuşuyorsunuz ya bitiyorum..
iOS'un neyi var ki Android çalmış onu da ayrıca merak ettim.. Microsoft sanki dünkü şirket gibi acındırmayın..

bende zaten dünki şirket olmadığını anlatmaya çalışmıştım yanlış anlatmış olabilirim

demek istediğim herkes bir sorun buluyor çözümünü bulamıyor bu bulamaynlarda w8 çıktığında bu nasıl sistem diyip w7 ye geri dönenler

Asıl Demek İstediğim Problem Sistemde Değil Sistemi Kullanamamanızda Dolayısıyla problem Lumia da Değil Sizlerde

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Kullandığım telefon LG G2. Senin dandroid dediğin sistemin 10da 1ini bile yapamayan sistem wp8. LG G2 kullan bakalım bir daha Lumia'nın yüzüne bakıyor musun? =)

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@Rejii

Cahil olmamak icin senin düsüncelerine eyvallah mi dememiz gerekiyor?
Cahil olmamak için benim düşüncelerime eyvallah dememeniz gerekiyor, Öncelikle Düşünüp Konuşmanız gerekiyor :) Yukarıda Yazılan Hiç bir Madde Akla Mantığa sığmayacak WP8 Düşmanı Olarak Yazılmış Taraf Olan bir Maddedir.
Bakınız; Yazılan maddelerde Ayarlara girip Kurcalamayı bilmeyen ve sonucunda var olan özelliğin yok olduğunu söylemek cehalettir. Yazımı düzenleyen Mod'un da objektif baktığına inanmıyorum. Malum İsimden belli. Bu konuları açanları açılan konuların Doğruluğunu önce Kontrol ediniz Yorumları Kontrol edeceğinize.
@android3

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O "dandroid" dediğin akıllı telefon kullanıcılarının %75 ini oluşturuyor haberin ola.
ucuz etin taliplisi çok olur dostum ;)

Genelleme yapmak yerine cahil gördüğün kişinin adını etiketleyerek yazsaydin daha iyi olurdu. Sonuçta zevkler tartışılmaz.
haklısınız kusuruma bakmayın sadece yöneticiler açılan konuların doğruluğunu kontrol etmeleri herkesin bilmeden atıp tutması biraz can sıkıcı adam ayarlara girmemiş var olan şey yokmuş gibi söylemesi suçlaması saçma

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Evet dostlar androidin başarısına uygun bi bahane olabilir bu "ucuz(!) etin taliplisi çok olur" lafı.
Kendinizi böyle avutabilirsiniz. Ya da "android kasıyor(!)( :D ) bi kre taam mı " diyebilirsiniz
Herşey ortada zaten bir daha aynı şeyleri söylemeye lüzum görmüyorum. Neyin ne olduğunu herkes biliyor. Uzatmaya da gerek yok. Hadi eyvallah. ;)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Android mi ucuz et dediğin? Android ucuz, wp8 pahalı mı? Piyasadan hiç mi haberin yok? iOS en pahalı cihazlarda. Daha mı iyi yani iOS? iOS Android'den daha stabil amaa diye gelmeyin. Komik olmayın..

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1

O konuda söyleyebileceğim bir şey yok. Gerçekten android alsaydım g2 bile değil direk nexus serisinden bir telefon alırdım. Asla Samsung vb(!) firmalardan android bir telefon almam. Samsungdan tablet hediye geldi kullanmıyorum bile.
Ama android kısmının belkide en az yüzde 30 unuda samsung karşılıyor. Oda yaptığı reklamlardan dolayı insanların çabuk kanması. Yapabilecek birşey yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok saçma ben kullanıyorumm ve sizin sylediğiniz hiçbir şeyi yaşamadım numara kopyalıyorum şarzı bitiimi şarza taktığım gibi açılıyo pil tasarruf modunu açtığımda 24 saat şarzı göturuyo asıl şarz olayı ipon larda var 8 saat anca dayanıyooo

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
wp8.1 ile birçok eksik giderildi ancak market hala zayıf arayüz hala görsellikten çok uzak birçok opsiyonu kapatmadan bataryadan istenen verim alınamıyor bu sebeple kamerasına bayıldığım l 1020 yi satmak zorunda kalmıştım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben lumia 625 kullanıcısı olarak burdaki çoğu maddelere katılmıyorum, çünki lumianın burda biraz fazla üzerine gidilmiş düşünüyorum. Bazı maddeleri doğru 5, 14, 16 17 katılmadığım naddeler ise diğerleri şarj su gibi gidiyor demiş parlaklığı kısıp fazla oyun oynamazsan 1.5 2 gün gidiyor ben pek oyun oynamadığım için 4 yada 5 gün gidiyor kimse gitmez diye itiraz etmesin kullanıcı benim ve gelelim numara kaydetmiyormuş klasik nokialara göre daha hızlı kaydediyorum, arkadaş mesajlar bölümünde gelen giden mi diye bi bölüm yok demiş doğru ama gelen kişinin ismi yazar aynı facebook sohbet gibi, arkadaş program yok demiş katılıyorum lakin androilerde o kadar program varken kullanıcıları kaçtanesini yüklüyor ki, ve gelelim numara engelleme yok demiş 920 de olmayabilir ama 625 te var çokta güzel istediğim numarayı engelliyorum son olarak ekran simgesinin kendi kendine büyüme olayı yeni duydum ben hiç rastlamadım donma dersen doğrudur bir kereye mahsus dondu lakin bir süre sonra düzeldi o da uzun konuşmştum ondan kaynalanmış olabilir... ARKAŞLAR DEDİĞİM GİBİ BEN BİR LUMİA 625 KULLANICISI OLARAK YAZACAKLARIM BUNLAR KULAKTAN DUYMA SÖZLERE İNANMAYIN KULLANANLARA DANIŞIP ALIN TAKTİR SİZİN...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başlıktan da anladığım üzere gayet sağlam bir anti Nokia'cısın. Böylesine bir konunun ShiftDelete gibi bir forumu kirletmemesi gerektiğini düşünüyorum. Tamam beğenmeyebilirsin ama alacak olanları fikrinden vazgeçiremezsin bu şekilde bu hakkı sana kimse tanıyamaz. Beğenmiyorsan beğenmiyorum der beğenmediğin yanlarını yazarsın. Şeytan görmüş gibi kaçın olayı pek hoşuma gitmedi açıkçası. Ve yazdıklarının hepsi şimdi düzeltilmiş. Hepsine tek tek cevap veriyorum.

1 - ağır, kalın = Hafif ince olan Samsung-iPhone telefonlarınızı özel kılıflarıyla ölçün lütfen.

Program desen yok = Hangi programın olmadığını söyler misin lütfen ona göre yardımcı olalım ? Retrica yok ama onun yerine binlerce foto edit programları var. Ama bizim altta retrica yazıcak kardeş

3 - numara engelleme yok = Numara engelleme WP 8.1 güncellemesiyle geldi. Güncellemeden önce numara engelleme için üreticinin yaptığı program vardı.

4 - şarj su gibi gidiyor = Şarj konusu WP 8.1 güncellemesiyle halledildi.

5 - Konustuktan sonra aa dur ben ne kadar konusmusum deyip bakim demeyin... cünkü böyle basit bir özellik dahi yok... = Konuşmanızın tarihi ve konuşmanızın bitiş tarihi yazmakta. Ama ne kadar konuştuğunuz yazmıyor. Belki dakikaların farkını bulmayı deneyebilirsiniz ?

6 - numaraları kopyalayamazsınız = Özellikle buna çok güldüm. Lütfen üstüne basılı tutun numaranın

7 - bir numarayı tele kaydetmek bin bir dert = Numarayı arama kısmına girip oradan isim yazma hızınıza bağlı olarak halledebilirsiniz.

8 - ne iphone'daki jailbreak gibi bir şey nede android gibi kişileştirmeye izin veriyor... yani alırsınız kütük gibi bir telefon kullanmış olursunuz... = Live Tiles kişiselleştirilebilir ve yeni güncelleme ile saydam Live Tiles geldi.
9 - tek işe yaradığı halt foto o da benim işime yaramıyor zaten... sanki fotoğrafçıyım... = ??? Bu bir uzak durma sebebi mi ? Madde fazlalığı mı ?

10 - Uzak durum Nokia'ya, WP'ye bulaşmayın = Bu bir uzak durma sebebi mi ? Madde fazlalığı mı ?

11 - Lumia 920 çekmecede duruyor, kardeşime vercem... iphone 3 kullanmaya devam... o bile bin kat daha iyi... yeni iphone 6'yı bekliyorum... = Bu bir uzak durma sebebi mi ? Madde fazlalığı mı ?

12 - internet ayarlarında DNS ayarlarını değiştirmenize izin vermiyor... TR gibi yasaklı sitelerin bol olduğu bir ülkede onun için özgürce surf yapmayı unutun... Yasaklı siteler girmenizin hiçbir yolu yok... = UC Browser adlı programla istediğin siteye istediğin şekilde girebilirsin.

13 - şarj tam bitip telefon kapandıktan sonra şarja taktığınızda telefon on dakika açılmıyor.. = Evet, ama bu bir sorun değil hiçbir telefon şarja taktığınız an açılmaz.

14 - telefonu kapatarak kesinlikle şarj edemiyorsunuz. çünki telefonu şarja bağladığınızda kendiliğinden açılıyor.. = Telefon açılmıyor sadece Nokia yazısı geliyor ve bekliyor siz açma düğmesine basarsanız açılır.

15 - mesajlar bölümünde gelen mesajlar ve giden mesajlar diye bir bölüm yok...yasemin den mesaj gelirse gelenler mi gidenler mi diye açıp okumanız, karıştırmanız lazım.. = Yeni mesajlaşmaya göre gelen ve giden mesaj kutusu diye birşey kalmamış zaten ondan gelen mesajlar ve sizden giden mesajlar bir yere toplanmıştır. Bu yüzden gelen giden kutusuna ihtiyaç olmamıştır. Tüm Smartphone'larda böyledir siz 3310 da mı kaldınız acaba ?

16 - bir numara kaydetmek istediğiniz zaman lanet tuş seslerini kapatamıyorsunuz rehber kaydı esnasında..datt dııt ses çok rahatsız ediyor... = Ses açma düğmesine bastığınızda Zil sesleri ve Medya+Uygulama adlı iki seçenek gelir karşınıza. Zil seslerini kapatmanız yeterlidir.

17 - ses seviyesi tam bir baş belası...mesela müzik veya video dinlerken sesi azalttığınızda 1 yada 2 ci kademeye aldığınızda gelen çağrı seside azalıyor ve arayan kişiyi duymuyorsunuz.. nasıl iş anlamadım... = Aynı şekilde bu sefer Medya+Uygulama sesini kısmanız yeterli olacaktır.

18 - donmaların, ekran simgelerinin büyümesinin ardı arkası yok.... = Windows Phone 8 işletim sistemi en stabil ve bu şekilde en hızlı işletim sistemidir. Kimse kimseyi kandırmasın.

19 - bi ton para verip aldığınız telefonun arkaplan resmini değiştiremiyorsunuz ( kilit ekranı hariç oda bir iki saniye ) = Saydam Live Tiles'la birlikte arkaplan resmi değiştirme özelliği de WP 8.1 güncellemesiyle geldi.

20 - yukarıda arkadaşın bahsettiği telefona değilde sim karta kişi ekleyemediğiniz gibi sim karttaki kişileride göremiyorsunuz ayrıcada telefonunun şarjı bittiğinde yeni eklediğiniz kişileri başka telefona sim kartı takınca göremiyorsunuz.... = Ayarlar menüsünde Rehber'i Sim Kart'a aktarma olayı mevcut. Neden araştırmazsınız ?

21 - telefonda radyo çipi olduğu halde yazılım eksikliğinden dolayı radyo menüsü ve özelliği yok...nasıl birşeydir bu anlamadım... = Radyo uygulaması Store'da mevcut.

22 - diyelimki operatör internet yada 3G ayarlarını değiştireceksiniz yada sileceksiniz.. malesef bunu yapamıyorsunuz...İNANILIR GİBİ DEĞİL.. = Bunu yapabiliyorsunuz. Yapamıyorsanız kanıtlayın lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kapalıyken şarj olmaması dışında hepsi sallanmış. Lumia 630 kullanıyorum yok dediklerinin hepsi hatta daha fazlası var. Samsung çalışanı falan mısınız ki Nokia'yı kışkırtıyorsunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kapalıyken şarj olmaması dışında hepsi sallanmış. Lumia 630 kullanıyorum yok dediklerinin hepsi hatta daha fazlası var. Samsung çalışanı falan mısınız ki Nokia'yı kışkırtıyorsunuz ?

Ayrıca kapalıyken şarj olmaması dediğimde sadece telefonunuz kapalıyken veya şarj etmeden önce kapattıysanız telefonu şarja bağladığınızda telefon açılıyor ve PIN girme yeri açılıyor. Kilit tuşuna bastığınızda bu da halloluyor. Bir dahaki güncellemede tamamen çözerler sorunu. Kullanmadan duyduğun sorunlarla forumu kirletme lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Konuyu açan arkadaşın yazmış oldukları maddeler halindeki konuların hiçbiri gerçek değildir. Taraflı bir durum var burada. Bütün söylenen özelliklerin tam tersi mevcut. 2 senedir WP sistemini ve Lumiayı kullanıyorum. Hiçbiri öyle değil. Burada bu şekilde yazarak WP' yi kötülemeyin. WP çok iyi ve sağlam bir sistem. Bizde sadece kapalı şarj etmeme mevcut oda akıllı telefonun devamlı aktif kalmasını sağlamak için kimse kimseyi kandırmasın. Alın inceleyin telefonları özellikle 930-830 ve 1520 harika ötesi telefonlar siz halen neyin kafasını yaşıyorsunuz. Ayrıca SDN Foruma teşekkür ediyorum. üye olmadan yorum yazıldığı için. Herkese saygılar.

ozgurchocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nerden baksanız 9 aydır kullanıyorum ki bahsettiğiniz zorlukların hiçbirisi ile karşılaşmadım ilginç olan bu cihaz daha da eskiye sahip o zamanlarda bile cihazda 4g nfs vs herşey varmış daha neyin tribi bu ayrıca kullandığınız cihazın hakkını verememişsiniz

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Ufak bir hatırlatma

Bu konu 2013 ün ağustos ayında acilmis. Yani üzerinden bir seneden fazla geçmiş. Bu sure zarfında denilen eksiklikler giderilmistir sanirim degilmi :)

assasin34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ufak bir hatırlatma

Bu konu 2013 ün ağustos ayında acilmis. Yani üzerinden bir seneden fazla geçmiş. Bu sure zarfında denilen eksiklikler giderilmistir sanirim degilmi :)

Windowsphone nedir biliyomusun.?hayatında sol elini kullanmamış birisinin birden bire sol elini kullanması gibidir.dene gör.[emoji2][emoji2][emoji2]

erayozgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle. Windows Phone aştı gidiyor milletin haberi yok batarya batarya, donanım donanım adamlar çok geliştirdi

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
şu başlığı her gördüğümde gülüyorum :)

ozgurchocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ufak bir hatırlatma

Denilen eksiklikler zaten yoktu ki sadece arkadaşın dikkatsizliği vardı 😉

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başlığı atan arkadaş kapı altına takoz olarak koyduğu telefonu şimdi nerede taşıyor acaba. �� Aslında hak vermiyor değilim. Telefoncular bile WP tavsiye etmiyorlar, sorun telefonların kötü olması değil özelliklerini ve kullanmayı bilmemeleri.�� Niyetlenen varsa vazgeçmesin. WP rakiplerine göre hem daha ekonomik hemde kullanıcı hatalarını minimize eden kullanımı kolay bir telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yazanların çok abartılı...
iphohe'u gözünüzde çok fazla abarttığınız gibi..
Lumia 1320 kullanıyorum şimdiye kadar kullandığım en güzel telefon
kilitlenme mi? lumia'da hiç görmedim
şarj 3-4 gün gidiyor
kullanımı çok rahat ben gönül rahatlığı ile tavsiye ederim
kimse pişman olmaz...

MiToS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 - pgoram desen yok=Her programa gerek yok zaten

3 - numara engelleme yok=WP8 Amber ile gelecek.

4 - şarj su gibi gidiyor=bunda biraz haklısın

6 - numaraları kopyalayamazsınız=üstüne basılı tutunca kopyalıyor.

8 - ne iphone'daki jailbreak gibi bir şey nede android gibi kişileştirmeye izin veriyor... yani alırsınız kütük gibi bir telefon kullanmış olursunuz...=Kutucuklarda kişiselleştirme

14 - telefonu kapatarak kesinlikle şarj edemiyorsunuz. çünki telefonu şarja bağladığınızda kendiliğinden açılıyor..=Bu işletim sistemiyle alakalı diye düşünüyorum.

15 - mesajlar bölümünde gelen mesajlar ve giden mesajlar diye bir bölüm yok...yasemin den mesaj gelirse gelenler mi gidenler mi diye açıp okumanız, karıştırmanız lazım.=iPhone'da var mı bu peki?Giden sağdaki kutucuklar,gelen soldaki.Aynı iPhone ve Android'deki gibi!

16 - bir numara kaydetmek istediğiniz zaman lanet tuş seslerini kapatamıyorsunuz rehber kaydı esnasında..datt dııt ses çok rahatsız ediyor...=Belli hiç telefonu kurcalamamışsınız zil sesi ayarından kapatılıyor.

18 - donmaların, ekran simgelerinin büyümesinin ardı arkası yok....= ???

19 - bi ton para verip aldığınız telefonun arkaplan resmini değiştiremiyorsunuz ( kilit ekranı hariç oda bir iki saniye )=Koyulursa kutucukların arasından ne göreceksiniz ?

20 - yukarıda arkadaşın bahsettiği telefona değilde sim karta kişi ekleyemediğiniz gibi sim karttaki kişileride göremiyorsunuz ayrıcada telefonunun şarjı bittiğinde yeni
eklediğiniz kişileri başka telefona sim kartı takınca göremiyorsunuz....=Sim karta aktar özelliği var.Ama artık çoğu kişi e-mail ile kişilerini saklıyor.

21 - telefonda radyo çipi olduğu halde yazılım eksikliğinden dolayı radyo menüsü ve özelliği yok...nasıl birşeydir bu anlamadım...=WP8 Amber ile geliyor.
-

23 - başka telefondan verilerimi aktar seçeneği var ama başka telefona verilerimi gönder yok... ( telefon rehberimi gönder gibi )=Dediğim gibi e-mail ile kişileri aktarabilirsiniz
Evet sana katiliyorum lumiayi kotulemek icin para aldıklarını düşünmeye basladim g2 kullaniyorum ve alinabilir bi telefon mu diyenlere evet soyle boyle anlatiyorum sanki bu g2 nin hic mi kusru yok dolu ama zamanla duzelecek seyler samsung s4 kullandim oda alinacak bi telefon simdi alinacak bi telefon dedim diye 4~4 luk mu hayir ama alinabilir bu arada git bak 3400 mAh bataryali telefonu var git al 2 gun sarj etme benim telefon kurcalayinca 6~7 saat anca gidiyor ip5 2 saat asphalt oyna kapabiyor neyin kafasi lan bu çoluk çocuğun eline veriyolar lumiayi sonra kullanamadim kötü telefon diye telefona suç buluyor.. tövbe est..:cursing:

Öhüm öhüm... Sözlerime cahil senin muhterem pederindir diyerek sözlerime başlıyorum....

Cahil dediğin iki kişiden biri olarak ben bilgisayar okumuş, hem donanim hem yazılım teknikeriyim...

Bu cihazı kullanında bari yalan yapın demişsin... şimdi sen 100 kişi donma yok demiş diyerek başkasının ağzıyla konuşuyorsun yani önce sen kullanıcaksın bu cihazı öyle konu yazıcaksın burda....

Ben kullandımmı peki ???? Evet faturalı olarak vatan computer'den aldım ve şuanda Nokia lumia 520 kullanıyorum....

Yani senin gibi bu telefonu alamayıpta başkasının ağzıyla değil parasını ödeyip faturasını ve telefonu alarak konuşuyorum..

Android e dandroid diyerek ne kadar cahil ve bilgi konusunda züürt bir mahluk olduğunu gösteriyorsun... android hiç kullanmadım ben...iphone da kulanmadım.sade telefon kullandım.... Ama çok iyi bir LINUX kullanıcısıyım...

Ayrıca yukarıda 2 kişi değil 2 den fazla kişinin memnuniyetsizliği var önce tüm mesajları okumayı öğren...

Sonrada, sen önce yarın git parasını ödeyerek bir Nokia lumia al.. ( Paran varsa tabi ) ... önce kullan analiz et sonra gel mesaj yaz burda.. başkasının ağzıyla konuşma...

Sana çok yazık gitmissin en dandik lumia seririnden bir telefon almışsin en fazla 500 tl ye burda gelmissin para ver al falan diyorsun allah bilir o 500 tl ye aldigin lumiayi da 36 ay taksitle kredi kartına çektirmişsindir millete paran Varsa git al diyosun ,insanlarin parasinin olmamamasi ayip bi durum muda parantez icinde alaycı bi üslupla yazıyorsun ? Ne biliyorsun adamın kardeşinde veya komşusunda lumia var ve epeyi kullanma fırsatı buldu ama kendisinde olmadigi icin 3. Ağızdan yaziyor, Adam dandiroid değil dandikdroid yazmış okumayı öğren gel sen önce sonra forumda teknoloji hakkinda konuşma yaparsin düşünme organını yitirmiş herif..