Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
TDKa değil, TDKe.

Bence sen beni şikayet etmeden önce biraz Türkçe öğren. Beni şikayet edersen beni orada işe alırlar çünkü.
Biz senin kadar dilden konuşmuyoruz.Sende forumda bir hata buldun mu düzeltiyorsun.Yani senin kadar uzman değiliz Merve'ciğim(?) :)

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Arkadaşlar bu başlığı nasıl düzene sokacağız?

Ben 2 sayfada bir buraya sadece ekran görüntülerini koyun demekten sıkıldım işin aslı, hani başka muhabbet edeceksenizde, bir ekran görüntüsünün nasıl o hale geldiği hakkında konuşalım. Bundan sonraki bu başlığa ekran görüntüsü dışında yazılacak bütün mesajları sileceğim, sonra bana kızmayın. :)

snapshot5p.png

KDE'li archlinux'um içinde virtualbox ile XP çalışıyor, birkaç tane .NET bağımlı ihtiyacım olan programı çalıştırmak için... Önümüzdeki süreçte onlardan da kurtulmayı diliyorum. :)

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
bu arch kurma isteği ara sıra böyle sara nöbeti gibimi geliyor tuhaf bi deyim oldu

bu arada ben ekran görüntüsü yollayamadım resim yolladım ama resim geldi ama masaüstü ikonları yoktu neden acaba

thedeli

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ubuntu 9.10 :) birazdan yanına bir de Pardus kuracağım. hem Gnome hem de Kde olmuş olacak :)
screenshotob.jpg

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Beni unuttunuz ama :( :D
3746.jpg

thedeli

Asistan
Reaksiyon puanı
8
imageshack açılmadığından eklentir olarak eklemek durumunda kaldım :( kusura bakmayın. bu da benim ubuntu 9.10'un son hali :)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Zaten tanınmayacak gibi de değilmiş. :) Aslında hiç sevmem böyle desenli şeyleri. Ama değişik oldu bu sefer.

thedeli

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bu da ubuntu 10.04'ün yeni açık renk teması :) ismi radiance. koyu renkli olanın adı ise : ambiance

screenshotliu.jpg

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ubuntu indirdik ama 9.10u :D Bu ne iş:
2872.png

Bana ne kde yükleceğim gnome güzel değil :D

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Bu son ekran görüntülerim. Sınav nedeniyle 1 ay, diğer sınava da hazırlanmak zorunda olacağım için 3 ay yokum. İlk 1 ay sadece pazar günleri 1 saat gireceğim internete. (Daha doğrusu bilgisayarı 1 saat açacağım.) Onda da hayatımın anlamıyla görüşüp Ubuntu güncellemelerimi yapacağımdan muhtemelen foruma uğrayamayacağım bile. Linux bölümünde uzun süre olamayacağım için çok üzgünüm ama bu kararı almam gerekiyordu. Test kitaplarımın her yerinde Linux paket isimleri ve komutları yer alır oldu. Derste not tutacağıma (zaten hayatım boyunca hiç tutmamış olsam da) Linux ile ilgili yazılar hazırlar hale geldim. Bu maalesef bana zarar veriyor ve böyle devam edersem lanet olası Kimya ve Biyoloji'den çakacağım. Bu sebeple bilgisayarımı resmen "kutulayıp" ulaşamayacağım bir yere tepeceğim.

Her neyse. :) GNOME masa üstümün son hali; Blue Joy teması, simge paketinin adını unuttum :) (Azeris gibi bir şey olabilir.) ve Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope...

2qun9dj.png

1zegxnn.png

se8txw.png

Bu ekran görüntülerinde önce GNOME'un kendi arka plan resimlerinden birini kullandım. Diğerinde de kendi indirdiğim ve bir zamanlar Windows'ta kullandığım bir arka plan resmini kullandım. Ve ikinci ekran görüntüsüne bakarak şunu diyebiliyorum: Bu, şimdiye kadar oluşturduğum GNOME görünümlerinden en güzeli. :)

Yine çenem düştü.

Elveda Ubuntu Jaunty Jackalope'um, en çok da seni özleyeceğim. :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Win7 demedik linux dedik.Kde bu ama :D

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
sağda linux solda windows 7 2 ekran 2 os

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Vyy,Ne yaptın sen ya :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Kde varken gnome kullanmak isteten kim? :)
3111.png

Bir resimler kayıyor web browserda başka bir şey yok :D