Link paylaşmak yasak mı?

Bu konuyu okuyanlar

GNU or NOT

Asistan
Reaksiyon puanı
999
Aklıma takılan bir husus var: Başka sitelerde çözülmüş sorunları burada paylaşmak yasak mı? Veya rehberlerin linkin atmak yasak mı? Sonuçta burada yardımlaşmak ve sorunları çözmek için varız. @Creative

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Farklı sebeblerden dolayı Yerli teknoloji sitesi linki bırakmak paylaşmak yasak. Konusunu açmak kaynak vermek yasak diyelim. Ama konu içinde kaynak olarak yardımcı link serbest.

GNU or NOT

Asistan
Reaksiyon puanı
999
@MrtAltg, Mesela ben birinin sorunun gördüm ve aynı sorunu yaşayan ve çözüme ulaşan kişinin linkini atarsam herhangi bir şey olmaz mı?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır. (Farklı teknoloji kanallarının YouTube videoları, yardım amaçlı mesajlara eklenebilir. Yardım amacı güden bu mesajlar kurala dahil değildir.)
Kurallarımızda açık ve net olarak belirtilmiştir. Konu üzerinde yardımcı olması adına YouTube linki yada farklı bir link verilebilir. Ancak konuyu o siteden direkt olarak taşımak yasak. Yada şurada böyle bir olay oldu, banlandım, bu site neden böyle gibi konularda ki linklere izin vermmiyoruz.

GNU or NOT

Asistan
Reaksiyon puanı
999
28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır. (Farklı teknoloji kanallarının YouTube videoları, yardım amaçlı mesajlara eklenebilir. Yardım amacı güden bu mesajlar kurala dahil değildir.)
Kurallarımızda açık ve net olarak belirtilmiştir. Konu üzerinde yardımcı olması adına YouTube linki yada farklı bir link verilebilir. Ancak konuyu o siteden direkt olarak taşımak yasak. Yada şurada böyle bir olay oldu, banlandım, bu site neden böyle gibi konularda ki linklere izin vermmiyoruz.
Teşekkürler. Aradığım sorunun cevabını buldum. İyi günler.