Limewire connect olmuyor ( bağlanmıyor )

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
Limewire açtığım zaman bağlantı kurulamıyor hatası alıyorum , firewall tarafından bloke edildiğini söylüyor , firewallu kaldırdım , Windows firewallu da kapattım , yine aynı drum devam etti , modem Robotics , sizce çözümü ne olabilir , önceden çalışıyordu.

Link

Profesör
Emektar
Antivirüs Kaspesky kulanıyorum , kapatmıştım ama yine çalışmadı , acaba modemin firewallu açık olabilirmi ve nasıl kapatılabilir ?

elektr10

Profesör
Gözümden kaçmış.

Ayarlarını kurcala bulursun elbet.Benimkinde ana menüde kabak gibi duruyor mesela :)
Ama pek işe yarayacağını sanmıyorum.Güvenlikle ilgili ne kadar programın varsa hepsini devre dışı bırakıp da dene ;)

Bir de verdiği hatayı tam olarak yazarsan kendi forumunda çözüm önerileri filan vardı oraya da bakabiliriz.

Ahmethz

Rektör
Emektar
java fln problem olmasın, olmadı bearshare proyu kur aynı işi fazlasıyla görüyor

tonce

Profesör
Emektar
Yazdıklarına bakılırsa modeminden kaynaklanıyor ancak Limewirenin sürümündende kaynaklanabilir. ;)

Link

Profesör
Emektar
Jojoba dedi ki:
java fln problem olmasın, olmadı bearshare proyu kur aynı işi fazlasıyla görüyor

Java ile ilgili nasıl bir problem olabilir , nasıl düzeltilir ?

Bearshare pro ücretli ve ücretsiz sürümüde zararlı içeriyor.

elektr10

Profesör
Acith dedi ki:
Sevgili Spor Moderatorü. Aç sözlüğe bak modem ne, port ne, port açmak ne, port açınca ne oluyor öğren sonra aç. Eğer fikrimi almak istiyorsan şimdiden sana elveda. Patlatırlar seni ;) Run]
Port stealth durumda olduktan sonra açık olması sorun olmaz.Yanlış mı biliyorum :-\

Wolf-sdn dedi ki:
Ağabey hiç kapatılırmı Güvenlik Duvarı Antivirüs.Google da çözüm ara biraz araştır bakalım. :)
Kapatmadı ki sadece sorunun nerde olduğunu görmek için deneme amaçlı kapattı.

Link

Profesör
Emektar
Acith dedi ki:
Link dedi ki:
Sorun çözüldü , modemden port açarak , teşekkürler.
Sevgili Spor Moderatorü. Aç sözlüğe bak modem ne, port ne, port açmak ne, port açınca ne oluyor öğren sonra aç. Eğer fikrimi almak istiyorsan şimdiden sana elveda. Patlatırlar seni ;) Run]

Güvenlik programlarım kapalı değil , modemin ne olduğunu biliyorum , yinede tavsiyen için saol.

SDN Son Haberler

Son mesajlar